PlayStation 5 Pro jaunākās baumas

Atsaucoties uz avotiem, PlayStation 5 Pro, pateicoties tehniskiem uzlabojumiem, būs apmēram 45% ātrāks nekā parastais PlayStation 5.

Pēdējo mēnešu laikā dažādi avoti rosina domāt, ka Sony strādā pie atjaunotas PlayStation 5 versijas. Nosaukta “PlayStation 5 Pro”, gaidāmā konsole, kas ražotāja vidū dēvēta ‘’Project Trinity’’, būs jaudīga un pieejama gada pēdējā ceturksnī. 

Jauns ziņojums no Digital Foundry vēsta, ka PS5 Pro būs videokarte ar 2.18GHz clock speed un līdz pat 2.35 GHz boosted speed. Kā arī tai būs dažas pārstrādātas kešatmiņas komponentes. 

Lai gan 4GB L2 kešatmiņa paliks tāda pati, Sony apdomā dubultot L1 kešatmiņu no 128KB uz 258KB, ļaujot PS5 Pro “apstrādāt lielu skaitļošanas vienību skaitu uz vienu ēnotāju dzinēju”. Konsoļu ražotājs arī dubultošot L0 kešatmiņu no 16KB uz 32KB, kas, iespējams, palīdzēs iegūt labāku konsoles staru izsekošanas sniegumu. Tas nozīmē, ka gaidāmā konsole varētu sniegt 45% veiktspējas uzlabojumu, salīdzinot ar pašreizējo modeli. 

Ziņa arī rosina saprast, ka PS5 ierobežos VRAM joslas platumu, kas, iespējams, ir iemesls, kāpēc, ņemot verā visus uzlabojumus, sniegumu var uzlabot tikai par 45%. Kamēr PlayStation 5 Pro būs daudz ātrāki clock speed, izbaudīt konsoles patieso potenciālu varēs tikai ar pāris spēlēm. 

PlayStation 5 Pro, visticamāk, darbinās AMD videokarte, balstoties uz iepriekšējo ziņojumu no Insider Gaming. Tā ir darbvirsmas datoru pakāpes videokarte, kas bez piepūles spēj darbināt spēles 4K izšķirtspējā.

Runājot par centrālo procesoru, PS5 Pro būšot 3.85GHz boosted clock speed. Ja tā atklāsies patiesība, ierīce būs apmēram 10% ātrāka kā pašreizējais PS5. Sony arī apgalvo, ka strādā pie attēlu palielināšanas tehnoloģijas – “PlayStation Spectral Super Resolution” -, kas var attīstīt FullHD saturu līdz pat 4K. 

Avots: IndianExpress

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt