Fallout 5 – līdz šim zināmais

Kamēr par Fallout 5 vēl nav oficiāli paziņots, zinām, ka pie tā strādā, un būs pieejama pēc nākamās Bathesda spēles. Tik drīz tas nebūs. 

Ierindojoties starp labākajiem RPG (role playing game), Fallout 3 un Fallout 4 nodrošina neaizmirstamus stāstus. Papildinātas ar bagātīgu stāstījumu, šīs spēles ir vieni no vienīgajiem zinātniskās fantastikas piedāvājumiem, kas ieskauj katru piedzīvojumu meklētāju.

Lai gan informācija par potenciālu franšīzes turpinājumu ir pašķidra, šur un tur ir izplatījušies pavedieni par gaidāmo. 

Fallout 5 īsumā:

Kas tas ir? Nākamā Fallout franšīzes daļa

Kad to varēšu spēlēt? Nav vēl zināms

Kāda konsole nepieciešama? Visticamāk, ne PlayStation

Spēles stāsts

Ja jebkad esat spēlējuši Fallout spēli, zināt, ka sēriju gaita attīstās kodolieroču izpostītajā Amerikā. Visas spēles ir balstītas kādā no ASV štatiem, tāpēc loģiski, ka tas nemainīsies. Fallout 3, piemēram, notika Vašingtonā, taču 4. daļa – Bostonā.

Patiesībā Tods Hovards nesen komentēja par Fallout stāsta notikšanu Amerikā. Intervijā viņš skaidro, kāpēc galvenās tēmas ir saistītas tieši ar štatiem. 

“Mans skatījums ir daļa no šīs Fallout tendences par amerikāņu naivumu. Jūs zināt, ir normāli ietvert arī dažas no citām vietām, bet mūsu plāns ir pieturēties pie ASV”

Ir iespēja, ka nākamā spēle notiks tieši Ņūorleānā, atceroties faktu, ka 2016. gadā internetā kāds pamanīja preču zīmes pieteikumu par ‘Fallout New Orleans’. 

Fallout 5 jaunumi

Tods Hovards tik drīz par datumiem nerunās

Intervijā ar IGN Tods atklāja, ka izvairās pat nostādīt aptuvenu spēles relīzes datumu. Viņš apstiprināja, ka komanda pašreiz strādā pie Elder Scrolls 6, bet pievienoja, ka ‘tas nenozīmē, ka neplānojam citas lietas.’ 

Fallout TV šovs ir “gandrīz kā Fallout 5” 

Aprunājoties ar Total Film, Fallout TV režisors Džonatans Nolans aprakstīja sērijas kā “gandrīz kā Fallout 5”.

Fallout 5 būs pēc The Elder Scrolls 6

Intervijā ar IGN Tods apstiprināja, ka spēle būs nākamais Bethesda lielais projekts, tas ir, pēc The Elder Scrolls 6. 

“Jā, Elder Scrolls 6 ir pirmsražošanā un, Jūs zināt, mēs pēc tam veidosim Fallout 5, tāpēc mūsu kalendāri kādu laiku būs diezgan pilni” Hovards saka. “Mums arī ir citi projekti, ko ik pa laikam jāapskata.”

Darbs ir sācies..it kā

Darbs pie spēles ir sācies, bet nevar cerēt uz drīzu relīzi. 2021. gada novembra sarunā ar IGN par The Elder Scrolls 5: Skyrim Anniversary Edition gaidāmo izlaišanu, Tods Hovards atklāja, ka Fallout 5 “vienas lapas” dizaina dokuments jau ir gatavs. Tas bija ļoti agrīns uzmetums tam, ko studija ir ieplānojusi spēlei. 

Eksistējot “vienas lapas” dizaina dokumentam, kas ir augsta līmeņa skice, ir ļoti nedaudz ar ko dalīties. Starfield un The Elder Scrolls 6 ies pirmie, tāpēc paies laiciņš, kamēr dzirdēsim vairāk par aprunāto spēli. 

Tas, vai Obsidian – studija, kas veica izstrādes darbus Xbox 360 ēras Fallout: New Vegas – būs kāda iesaiste, Hovards sacīja “Ik pa laikam esam strādājuši arī ar citiem cilvēkiem. Es nevaru teikt, kas notiks..ja es varētu pamāt ar roku un realizēt Fallout 5 relīzi…jūs zināt, es vēlētos atrast veidu, kā paātrināt to, ko darām, bet šodien es īsti nevaru neko teikt vai apņemties…tikai faktu, ka mūsu ritms ir sākumā Starfield, tad Elder Scrolls 6”. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt