Apple un OpenAI tuvojas ChatGPT ieviešanai iOS18

Tiek ziņots, ka Apple ir gatavi panākt abpusēju piekrišanu ar OpenAI, lai ChatGPT integrētu gaidāmajā iOS18.

Jaunākais ziņojums no Bloomberg apstiprina nemitīgās baumas par partnerību jau pirms mākslīgā intelekta (MI) paziņojumiem, kas gaidāmi Apple izstrādātāju konferencē WWDC

“Abas puses lēnām noslēdz darījuma nosacījumus, lai ChatGPT funkcijas izmantotu Apple iOS 18,” saka Marks Gurmans. Mēs vēl nezinām par funkciju darbības principiem, bet iekšējie avoti saka, ka ražotājs izmantošot ģeneratīvo MI, lai uzlabotu esošas lietotnes un pakalpojumus. Iespējams, tās varētu būt Messages un Safari satura apkopošanas iespējas un uzlabots sākuma ekrāna Spotlight Search.

Atsaucoties uz The New York Times, ražotājs arī plāno ievērojamu Siri atjaunošanu. Tas nozīmē, ka, gūstot palīdzību no ģeneratīvā MI, ar iOS18 balss asistents kļūs gudrāks un spējīgāks. Runājot par balss asistentiem, OpenAI izstrādājot paši savu balss asistentu. Nav vēl skaidrs, vai tā ideja ir daļa no sarunas ar Apple vai tas būs Siri sāncensis. 

Lai lietas sagrozītu vēl vairāk, ražotājs arī esot sarunās ar Google par Gemini ģeneratīvā MI ieviešanu Apple ierīcēs. Atsaucoties uz avotu, sarunas vēl nav sekmējušās rezultātā. Kā arī – OpenAI pirmdienas tiešraide varētu būt par apspriesto balss asistentu. Dienā pēc tās norisināsies Google izstrādātāju konference, Google I/O, kur gaidāmi Gemini un citi ģeneratīvā MI paziņojumi.

Avots: Mashable

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt