Apple pievieno iespēju izdzēst Siri vēsturi un atteikties no audio ierakstu koplietošanas

Šodienas iOS 13.2 beta versija ievieš jaunu iespēju, kas ļauj iPhone un iPad lietotājiem izdzēst Siri un Dictation vēsturi un atteikties no audio ierakstu koplietošanas – funkcijām, kuras Apple apsolīja pēc tam, kad tika izsaukta uz ‌Siri‌ kvalitātes novērtēšanas procesiem.

Šā gada sākumā tika atklāts, ka Apple nolīgst darbuzņēmējus, lai noklausītos nelielu daļu anonimizētu ‌Siri‌ ierakstu, lai novērtētu ‌Siri‌ atbildes ar mērķi uzlabot asistenta precizitāti un uzticamību.

Viens no darbuzņēmējiem, kurš runāja ar The Guardian, sacīja,  ka darbinieki, kas strādā ar Siri regulāri dzirdot konfidenciālu informāciju, klausoties audio ierakstus. Darbuzņēmējs arī kritizēja Apple par to, ka viņi patērētājiem nav skaidri norādījuši, ka daži viņu ‌Siri‌ ieraksti tiek izmantoti novērtēšanas nolūkos.

Pēc ziņojuma Apple pārtrauca ‌Siri‌ šķirošanas praksi un lietotājiem sacīja, ka ieviesīs rīkus, kas viņiem ļaus atteikties no audio ierakstu koplietošanas.

iOS 13.2, kā solīts, nodrošina vairākas ar Siri saistītas privātuma funkcijas. Instalējot iOS 13.2, ir jauns paziņojuma ekrāns, kurā var atteikties no audio ierakstu koplietošanas, un Apple skaidri paskaidro, kā šie ieraksti tiek izmantoti.

Papildus šīm jaunajām ar ‌Siri‌ un Dictation saistītajām privātuma funkcijām, kas pievienotas operētājsistēmai iOS 13.2, Apple arī saka, ka tā veic papildu izmaiņas cilvēku klasificēšanas procesā, kas līdz minimumam samazina datu daudzumu, kuram recenzenti var piekļūt.

Avots: macrumors.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt