Klīst baumas, ka šogad varētu tikt izlaists iPhone 12 mini

Tiek sagaidīts, ka Apple šogad paziņos par četriem jauniem iPhone. Baumas un dažādi ieraksti tiešsaistē arvien biežāk liecina, ka mazākais no tiem tiks nosaukts par iPhone 12 mini. iPhone viedtālruņiem līdz šim vēl nav bijusi mini versija. Tās ir iPad un Mac ierīcēm. Šķiet, ka laiks pienācis arī iPhone mini. 

Pagājušā nedēlā kāds analītiķis ierosināja, ka jaunos viedtālruņus varētu saukt iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro un iPhone 12 Pro Max. Turpretī, kāds Twitter konts publicējis attēlus, kuros attēlotas Apple viedtālruņu vāciņu uzlīmes, uz kurām ar roku rakstīti viedtālruņu nosaukumi un ekrāna izmēri. Tie atbilst iepriekšējām baumām par izmēriem un specifikāciju, norādot šādu informāciju:

  • Apple iPhone 12 mini – 5.4 collu ekrāns;
  • Apple iPhone 12 – 6.1 collu ekrāns (tāds pats kā iPhone 11);
  • Apple iPhone 12 Pro – 6.1 collu ekrāns (visticamāk ar augstāku izšķirtspēju);
  • Apple iPhone 12 Pro Max – 6.7 collu ekrāns (lielāks par iPhone 11 Pro Max).

iPhone mini ar 5.4 collu ekrānu varētu ieņemt iPhone SE vietu, kas pašlaik ir mazākais iPhone viedtālrunis. Taču, tas būtu visai sarežģīti. Sākotnējais SE un tā 2020. gada pēctecis ir īpaši slavēts par tā cenu, pārbaudītu dizainu un kabatas izmēru (4.7 collas 2020. gada modelim un 4 collas sākotnējam SE). Viedtāltuni iecienījuši klienti, kas vēlas maza izmēra viedtālruni.

5.4 collu iPhone mini varētu būt lielāks displejs nekā abiem SE modeļiem. Ja baumas ir patiesas, SE turpmākie modeļi varētu līdzināties 4 un 5 iPhone dizainam jeb sākotnējam SE. 

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt