Priekā, Latvija!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Priekā, Latvija!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #217820
    ob1
    Participant

    damncrow – alternatīvas nav… ja nu vienīgi budisms… tauta ir stulba, vidējais IQ=100 🙁

    Imhoteps, ladna ladna, kto tut ne doganjajet… 🙂

    #217821
    Imhoteps
    Participant

    Linku uz “definīciju” studijā!

    #217822
    ob1
    Participant

    Imhotep, kas google nemāki lietot?

    “Among other things, president today is a common title for the heads of state of most republics, whether popularly elected, chosen by the legislature or by a special electoral college. It is also often adopted by dictators.”

    https://en.wikipedia.org/wiki/President

    #217823
    Imhoteps
    Participant

    Tu, ob, davai, nemēģini mums te ieglaust anglo-sakšu tiesību izpratni par prezidenta institūtu! Kontinentālajā izpratnē, lūdzu! Gaidu!

    #217824
    WerNeo
    Participant

    91 gads… nav joka lieta. Tātad.. šī nav krīze, bet vecums jau 😉

    P.S. Lai mani nenolinčotu un nesauktu par okupantu, teikšu: “Priekā! Par lielu Latviju!” (pat nesamelojoties savās domās)

    P.P.S. Kaut kā šogad dikti “uzspīlēti” un “uzspēlēti” šie svētki sanāca. Un tāpat valdības vīri sačakarēja to mazo prieciņu.. jo sāka runāt, ka griezīs visiem vēl nost u.t.t. u.tjp. Karoče: “ka katrs tagad par sevi, bet sirdīs – kopā!” 😀

    #217825
    ob1
    Participant

    Imhotep, saprotu, Ēģiptē citi tikumi… a kas, pastāsti, kopš kura laika prezidents ir iecelts nevis ievēlēts.

    #217826
    TokRa
    Participant

    damncrow wrote:

    Visiem, kas grib iznīdēt tādu dinozauru, kā kristīgā (un citas) baznīcas, jādod attiecīga alternatīva.


    Lūcu:

    https://lah.ru

    https://lah.ucoz.com

    #217827
    Imhoteps
    Participant

    ob1 wrote:

    Imhotep, saprotu, Ēģiptē citi tikumi… a kas, pastāsti, kopš kura laika prezidents ir iecelts nevis ievēlēts.


    Latvijas Republikā valsts galvu VĒLĒ parlaments, kas arīdzan ir vēlēta institūcija, bet tam ir sekundāra nozīme. LV izpratnē Saeima, kas, lūk, vēlē prezidentu, arī ir Tevis piesauktā “special electoral college”! Tu, draudziņ, nonāci pretrunā pats ar sevi! Tā vienmēr ir, ja profāni spriež par lietām, no kurām neko nesaprot!

    P.S. ob! Spried par Windows XP šķūningu labāk, nevis par konstitucionālās iekārtas īpatnībām Latvijas Republikā, labi!? Nekaā personīga, bet Tu smagi zaudēsi, ja turpināsi ar mani par to diskutēt, man ir grāds tiesībās 😉

    #217828
    ob1
    Participant

    TokRa, tas šiem garīgi atpalikušajiem būs par smagu… vajag kaut ko vienkāršāku.

    #217829
    ob1
    Participant

    ok, Inhotep, uzprasījies…. 🙂

    Tev ir grāds tiesībās, bet domāju, ka izmanto manu progu, kas saucas NAIS. 🙂

    Jā, pēc konstitūcijas tā vajadzētu būt, bet reāli dzīvē tā nav. Visi tak zina, ka Zagleru iecēla preža amatā iekš zoo. Vai ne?

    P.S. hmm, vai aizmirsi par manu melno jostu filozofijā?

    #217830
    Imhoteps
    Participant

    Un при чём te NAIS?

    Vienošanās zoodārzā vai Centrāltirgus zivju paviljonā, vai kur citur nenozīmē, ka viņš nav VĒLĒTS! turklāt tā zoo-versija juridiski ir nekas cits kā baumas (info, kuras avots ir nezināms), – sveci neviens neturēja un pierādījumu nav. Pat arī ja būtu pierādījumi – likumā noteiktā IEVĒLĒŠ ANAS PROCEDŠªRA ir notikusi!

    P.S. Josta? Man prieks par taviem sasniegumiem, metafizikas sensei!

    #217831
    ob1
    Participant

    Un tu tam tiešām tici par to ievēlēšanu? A cik tev ir gadu dēliņ?

    #217832
    Imhoteps
    Participant

    Par tēmu – spriežot par Zatleru, es pieturos pie juridiskajām, nevis pagalma klaču kategorijām, un TIESISKI VIŠ…Š  IR VĒLĒTS! Vai prezidents ir vai nav marionete, TAS NAV TIESĪBU JAUTÄ€JUMS, filozof! Nu, kā var būt tik cietpaurīgs cilvēks!!! (To es par Tevi).

    Davai sarunāsim – es neizteikšos par Sokrātu un Š pengleru, Tu pārstāsi eksponēt diletantismu jurispridencē. Tava paraksta pirmā daļā – ievēro to 😉

    #217833
    ob1
    Participant

    Man pofig jurispudence (un diletantisms jurispodencē). Hmm, pieļauju, ka romiešu tiesības zinu labāk par tevi. Es zinu kas ir noticis. Tauta arī zina. A ko, tu mūs turpināsi ļečīt, ka zaglers nav iecelts iekš zoo? Pastāsti vēl, ka šķēle savus mio nopelnīja padomju laikā tirgojot puķes.

    P.S. Ko, mūsu juristiņam čura noraustījās? Puišelim nav ko atbildēt? Te nu bija lielā bravūra…

    #217834
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Pastāsti vēl, ka šķēle savus mio nopelnīja padomju laikā tirgojot puķes.


    Tev ir cita teorija? Pierādīta un ticamāka?

    #217835
    ob1
    Participant

    WerNeo, un kā Tev liekas?

    #217836
    Imhoteps
    Participant

    ob1 wrote:

    P.S. Ko, mūsu juristiņam čura noraustījās? Puišelim nav ko atbildēt? Te nu bija lielā bravūra…


    Tu aizvieto pierādītus faktus ar baumām, uzdodot tās par faktiem tā, lai tas būtu izdevīgi tev pašam. Tu esi nožēlojams. Jā, vēl kas… kurā vietā esmu Tevi apsaukājis? Pateiksi man to visu seja, ko nupat pateici forumā, ja satiksi mani? Pietiks dūšas? A?

    #217837
    WerNeo
    Participant

    “Kā Tev liekas” tiesiskajā pasaulē maz nozīmē. Pats Š ķēlem blakus tulpes netirgoju (bet, uh kā gribētos), tāpēc nezinu. Bet, papētot vēsturiskus faktus, tas nebūt nešķiet neticami (jo tur ne tikai ar tulpēm ļamus “vārīja”, bet ar visu, kas “zarubežnijs” – arī). Vienīgais, par ko viņam oficiāli var “braukt augumā”, nodokļu nemaksāšana (bet tas vēl bija tajā citā valstī, kurā šādas komercdarbības vispār bija liegtas).

    #217838
    ob1
    Participant

    Jā es esmu nožēlojams… un sejā es tev neko neteikšu – es to tavu seju sasitīšu tādās lupatās, ka maz neliksies.

    Atbildi par vārdiem, ko esi iepostējis. Ja pastāvi uz to, ka zaglers ir ievēlēts, tad pamato to. A uz uzbraucieniem es atbildēšu… hmmm un man šajā ziņā ir priekšrocība – es var tevi atrast (esmu iekš IT kā nekā). Tā ka uzmanīgāk ar uzbraucieniem forumos… tu vari izrādīties mūsu korumpētajā latvijas valsts tiesu zālē.

    #217839
    Imhoteps
    Participant

    Infantīlais klauns!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Tēma ‘Priekā, Latvija!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā