probleema ar hd 5450 1gb

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio probleema ar hd 5450 1gb

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #284656
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vairākums ir tādi paši pajoli kā tu. Klausi tik internetā vairākumam, idiņ.

    BalticData gribot tev nevar pa lēto neko taisīt jo viņiem ir pavēle no Rīgas dauņiem – 19Ls stundā.

    Gribi zināt kas tavai kastei kaiš – piegatavo 2 tērvetes alus un atsūti savu adresi.

    #284657
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tu esi tik debīls nedapistenis ka nesaproti pat kur bija problēma. Tev ir jāmirst, kropli!

    #284658
    marciskt
    Participant

    Es jau no Bauskas. 2 teervetnieki jau nav taa veerti. vakar man dataa teica lai atnesu kasti fiksi parbaudishot kas kaa un nevajadzeshot maksaat. negribas vairs ne santima taja kaste likt. ta jau shkrobe pa to naudu 2 nedelas buutu kafejnīcā normālas pusdienas ēdis labaak. vai aizbraucis ar meiteni uz kino. :p

    #284659
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es ceru ka tu netaisies vairoties. Tādam tehnotupam nevajadzētu, Dārvina un Latvijas labad.

    #284660
    web33
    Participant

    Autoritāte balstās uz saprātu !!!

    BETON

    #284661
    web33
    Participant

    Kur tu dzīvo bauskā ?

    #284662
    marciskt
    Participant

    ja ja dzivoju bauska. nav tik traki ar pēcnācējiem man meitai pusotrs gads bet praata zinjaa izgriezj pogas daŠºam labam divgadniekam.

    #284663
    marciskt
    Participant

    ar citāms tehnikāms nau bijis tadu problemu ka ar datoriem. ir buveti audio pastiprinataji mainiti orÄŸinalajiem tranzistori un kondensatori. laboti vecie tv un mobilie. un nekadu probleemu. ar datorkasteem vnm kadas probleemas.

    #284664
    web33
    Participant

    Nu es to sapratu ka bauskā ,bet kur ?

    #284665
    marciskt
    Participant

    bauska jau maza 5min kājāmgājiena attaluma no centra. Rīgas iela 75. blakam Klippan- Saule vilnas fabrikai.

    #284666
    web33
    Participant

    Nu tu te zoss dzen tur jau chavelas dzīvo 😀

    #284667
    marciskt
    Participant

    nedarata bij taisniiba par chipseta pcie- 2.1 neatbalstīšanu. aiznesu kasti uz bd ielika vienu 512mb pcie 2.0 karti un viss kartibaa. vinjiem tur tada birokratija ka visas apmainjas notiek caur riigu. rit tik to karti dabushu un murgs bus beidzies. par to dzīves vietu nemeloju. 😀 jau vairaak ka gadu te ireju dzivokli. iela bik traka. bet nu nav jau maskachka. vieniigi malku romu tautibas parstavji pa nakti nozaga. un kadas 5 reizes ir piedavajushi zagtus tel pastiprinatajus un tumbas. 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā