Problēma ar ieintegrēta PHPBB2 lat.val. burtiem.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Problēma ar ieintegrēta PHPBB2 lat.val. burtiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149981
    krisis32
    Participant

    Ieintegreju PHPBB2 forumu savā lapā. Tagat ir problema ar burtiem!

    Forumā viss ar burtiem ir oukey, bet ieintegrētajā lapā gan nav. Tur visur ir ķeburi! Kā lai to novērš?

    #217644
    Foxsk8
    Participant

    Ak dievs, cik var malt, varbūt izveidot webu: http://www.utf8.lv ??? 😀 😀

    Use Utf-8

    #217645
    krisis32
    Participant

    Tiesam ak dievs! Es izmeginaju visus ENCODE, kas atbalsta LV burtus! :mod:

    Varesi vien pats veidot savu utf8.lv :p

    #217646
    Foxsk8
    Participant

    krisis32: Tu vispār zini ko dara utf-8, vai tomēr nezini 😀 Nav jāizmēģina visi encode, labāk būtu iemetis savas lapeles linku, lai varam uzmest aci, nevis te gudrī bļaut ka neko nerūbī un necenties saprast ko citi tev stāsta.

    #217647
    krisis32
    Participant

    Lapa stāv uz mana pc. Un neuztraucies par utf-8 . Iesu meginat labak veiksmi cita foruma pie citiem cilvekiem, jo šeit šķiet krīzes iespaidā daži palikuši tādi īgni un vairs nepalīdz, bet mēģina tēlot augstāk stāvošos! Variet droši CLOSE!

    #217648
    azazul
    Participant

    Ak jel ..

    Tavai zināšanais, godātais “sīkpirdi” , utf-8 ir teksta kodējums,

    un tam nav nekāda sakara ar lapas hostinga atrašanās vietu.

    #217649
    krisis32
    Participant

    Ak godatais AZAZUL. Kur es piemineju, ka tam ir kāds sakars ar Hostinga atrašanās vietu?

    Es minēju ka tā lapa atrodas uz mana PC un es nevaru viņu pašlaik parādīt. Zinu, kas ir Utf-8 . Varbūt pēc stressainas dienas ir grūti uztvert visu, bet nevaig jau te piesaukt dievu.

    Uzskatu ka FOXAM vispār ar uztveri mazliet grūti.

    Risinājumu jau atradu pateicoties citai IT lapai! Liels paldies jums par NEKO!

    CLOSE

    #217650
    deivs001
    Participant

    krisis32, jau no sākta gala tu esi mazliet jocīgs. Tas, ka šeit neviens bērnus nebaro ar karotīti, bet liek mācīties pašām ēst nemaz nav tik slikti. Labāk šāds variants nekā, barot citus sliņkus pēc tam.

    Vēlu tev labu dienu!

    #217651
    elwins
    Participant

    krisi32, manuprāt tu pārāk bieži šajā foruma nodaļā uzdod jautājumus, kas arī daudziem ir apnicis, jo tu necenties mācīties neko, bet visur ceri gandrīz uz gatavu rezultātu. Pats arī vienu brīdi neliku 1 lietpratējam mieru, par WEB lietām, bet vairākas reizes viņš atbildēja, lai pats testēju un mēģinu, un tā arī darīju, un pēc pāris nedēļām neko vairs neprasīju, jo visu ko man vajadzēja zināju, protams, kādu sīkumu ko nezinu pajautāju, šeit forumā vai kādam lietpratējam.

    #217652
    Foxsk8
    Participant

    WND: Tāds jau bija mans mērķis. 🙂 Savādāk reāli jau Jūs nesaprotiet, ka jāmācās arī pašam. Labāk nedēļu pats nočakarēties, nekā kādam uzjautāt katru reizi, kā rodas kāda sīka problēma, ok uzjautāt var, bet nedarīt to sistemātiski.

    #217653
    elwins
    Participant

    Nezinu kā citiem, bet es nevaru aizmirst visu to, ko esmu iemācījies testējot un kādām jautājot! Laikam jau jābeidz būs šī tēma, jo savādāk te aizies “offtopiks”! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā