Problēma ar Internet Explorer un draugiem.lv

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Problēma ar Internet Explorer un draugiem.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149104
    sLIDe
    Participant

    Lieta sekojoša. Tiklīdz ieiet draugiem.lv vēstulēs, tad nevar patīt uz leju. Kā patin par vienu iedaļu scroolbar uz leju, tā uzliet atpakaļ augšā. Ar “rullīti” tāpat.

    OS Win XP HE

    Pārlūks IE 8

    #203966
    ehex
    Participant
    #203967
    sLIDe
    Participant

    Nav mans PC. Pats IE nelietoju, tāpēc par to daudz nezinu. Itkā google bija kaut kas par smooth scrolling, bet tas neko nedeva. Uz Opera uz tā paša PC viss iet.

    #203968
    Evers
    Participant

    Iemāci tak tam cilvēkam lietot kādu civilizētu pārlūkprogrammu un būs ok. Galvenais parādi kur ir adreses logs, un kur GO! , citādi ir tādi kadri kas streso un nezin kur tagad adresi rakstīt 😀

    #203969
    sLIDe
    Participant

    Tā arī izdarīju 😀 Ar IE vienmēr problēmas

    #203970
    iKey
    Participant

    manas Nokia 5630 XM browserim arī nepatīk tas oranžais portāls, it īpaši, ja esmu pieslēdzies čerez vairlessu

    #203971
    Evers
    Participant

    Vispār jau pats oranžais portāls arī ir šausmīgi “līks” .

    #203972
    Foxsk8
    Participant

    Ta oranžie saviem moduļiem izmanto opensource, taka par evers izteikumiem es nebrīnītos.

    #203973
    daGrevis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ta oranžie saviem moduļiem izmanto opensource, taka par evers izteikumiem es nebrīnītos.

    Man gan viens no koderiem teica, ka viss ir no nulles. 🙁 Kam ticēt?

    #203974
    Jaunzems
    Participant

    Nu noteikti, ka ne draugiem.lv koderiem, jo savu krānu un produktu jau vienmēr viņi cels saulītē un galvreibinošos augstumos…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā