Problēma: Panelis

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Problēma: Panelis

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146280
    lazix
    Participant

    Noņemu paneli, tagad nevaru to dabūt atpakaļ – man ir Ubuntu 7.10.

    #172932
    remarco
    Participant

    nu nezinu kas tam ubuntim tur iisti ar tiem paneljime bet ja tev ir kaut kaads shorkats uz desktopa tad vari meegjinaat caur to brauzeri kas atveersies piemeeram atverot home folderi vai cd vai vienalga ko… vaardu sakot caur to meegjini tikt pie uzstaaadijumiem…

    ja tev ir kde tad man shkjiet zem labaas pogas var tikt klaat desktopa uzstaadijumiem…

    par gnomi neesmu paarleicinaats ka var.

    #172933
    klibais_Silvers
    Participant

    GNOMEI: ar peles labo ausi uz desktopa “Jauns panelis” un pievieno kur gribi, kaut saanos. Tad uz panelja ar labo ausi “Pievienot panelim” un savelc savas fiichas.

    #172934
    Mad182
    Participant

    Jap

    + viens padoms gadījumiem, ja izdodas gnome nojāt tā, ka nekas vairs nedarbojas (man tā pāris reižu ir bijis, vienreiz tāpēc, ka iekš pēdējiem izmantotajiem failiem bija viens fails, kura nosaukumā bija simboli, kas gnomei nepatika, līdz ar to jamā nevarēja uzstartēties, otrajā reizē paša līkrocības dēļ), vai nemāki kaut ko dabūt atpakaļ – nodzēs gnomes konfigurāciju pa visam. Iekš tava home foldera gnomei ir viena vai divas slēptās mapes ar konfigurāciju un citiem prokindāļiem. Tās droši var dzēst, tad viss būs pa defaulto.

    #172935
    usins
    Participant

    Paldies par padomu Mad182 🙂

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā