Problemas ar Fb .. Firefox.

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Problemas ar Fb .. Firefox.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157243
    akms47
    Participant

    ÄŒau!

    Varbūt kādam, kas Firefoxu lieto ilgi, tas liksies smieklīgi, bet man ir sekojosas probzas.

    FB= Facebook.

    Kaut arī darba un mājas datora softu upteidoju regulāri tas ko redzu mā un darbā pamatīgi atšķiras.

    1)darbā uzejot uz kādas postētas biles, nekas nemainās.

    Bet mājas datorā, piemēram -> [img]https://failiem.lv/u/fzszqgh[/img] ,kas mani priecē, jo attēls tiek palielināts un var iegūt vairāk informācijas (kas fb tērē laiku sapratīs).

    2)darbā ar postētiem klipiem viss ir ok , bet mājās video ir mazāks un viņam apkārt ir scroll joslas.

    [img]https://failiem.lv/g/onagiur?n=1[/img]

    Kā salāgot darba un mājas Firefoxa iestatījumus?

    Es domāju, ka ne tikai man… noderētu kāds izskaidrojums Firerfoxa uzbūvē … pārmaiņas pēc latviešu valodā.

    Uzaicinu visus guru padalīties ar pieredzi, arī tos, kas visus uzskata par pajoļiem utt.

    P.s Nepiesauc google tanti, ja neesi tai neko dāvinājis.

    #290808
    WordPad
    Participant

    Palīdzība > Problēmu novēršanas informācija, jeb about:support adreses joslā > Atjaunot Firefox uz noklusēto stāvokli.

    #290809
    akms47
    Participant

    Es gribētu nevis atjaunot un visu zaudēt, bet dabūt to pašu bilžu zoom uz darba datora, atjaunot mājās video, lai tas nezoomejas, lai nav scroll joslu. Nekādi papildus plugini, kas kas atšķirtos darbā un mājas, nav instalēti.

    #290810
    WordPad
    Participant

    Tieši tāpēc vajag atstatīt iestatījumus. Grāmatzīmes/paroles/vēsturi/sīkdatnes tu nezaudēsi, tie tiks saglabāti. Toties būs skaidrs, vai vaina ir kļūdainā profilā, vai nē.

    #290811
    akms47
    Participant

    Paldies, ar video mājās, liekas probza galā, bet ff postētās biles palielināšana pārstāja rukāt. 🙁

    #290812
    samurajs
    Participant

    Veca problēma, jo iestatījumi veidoti velns zin kad, pa šo laiku FF n-tās reizes atjaunināts, un ne viss vairs korekti darbojas. Daram tā:

    Instalējam MozBackup un taisam pilnu bekapu.

    Atinstalējam FF un dzēšam tā slēpto mapi C:Users%User%AppDataLocalMozillaFirefox

    Liekam jaunu FF instalāciju, pa 1 punktam dabūjam atpakaļ datus no bekapa un skatāmies, kas izraisa problēmu. Parasti jau General settings.

    #290813
    WordPad
    Participant

    Nu, bet tas taču vairs nav jādara, jo kopš 13 versijas ir “Atjaunot noklusēto stāvokli” poga.

    #290814
    WordPad
    Participant

    Tu esi pārliecināts, ka to bilžu palielināšanu nenodrošināja kāds paplašinājums? Vai ar citu pārlūku – Chrome, Opera bildes tiek palielinātas?

    #290815
    Andron MacBeton
    Participant

    Versijas vienādas? Visu laiku updatots vai arī kādreiz tomēr svaigs uzlikts? Un ne1 jau neliedz paņemt %AppData%Mozilla folderi un pārnest uz citu kompi, va ne?

    #290816
    akms47
    Participant

    Tas problēmu neatrisināja. Bet es parakājos un atradu pats. Paldies visiem par padomiem.

    #290817
    WordPad
    Participant

    Nu tad neturi sveci zem pūra, ja nu kādam līdzīga problēma, viņš atrod tēmu, bet tu nepasaki risinājumu.

    #290818
    Andron MacBeton
    Participant

    Neenu tiešām, ko tad atradi? Kāda jēga no foruma, ja ne1 teksts nenoved pie risinājuma?!

    #290819
    akms47
    Participant

    Nekas īpašs. FF adona problēma, noinstalēlt nevarēja, tāpēc izvācu ar rokām un no https://www.gophoto.it/ uzliku pa jaunu. Iespējams, liekot uzlabojumus kaut kas bija nogājis šķērsām.

    #290820
    Andron MacBeton
    Participant

    Neenu tāds gļuks bija grūti atrodams, to jau grūti iedomāties, es saprotu. Nekad nekāda sakara nav bijis fotopluginiem ar bilžu parādīšanu uz ekrāna.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā