Samsung Galaxy J7 Pro 2017 J730F LCD Display ?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Samsung Galaxy J7 Pro 2017 J730F LCD Display ?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163271
  3Dklucis
  Participant

  Ir nu sanācis tā ka viens otrs ir sabeidzis LCD…Ir tā, priekšā kā iazsardzība bija tas saucamais stikls!

  Bet izkrītot no rokām tomēr LCD disply sacis nokrāsoties,bet stikls un apakšejais tauch nav ne vainas!

  Tā,tad jautājumi.Telefons ir ņemts bitē,bet ne salonā-kautgan tas būtu vienalga,nemts ir caur viņu internet veikalu kredītā bez pieslēgum numura….

  Nu vellns sapratīs -“pa cik pats taučsh nav saplaisājis” nav noskrambāts jo priekša bija stikls-vai ir vērts šo sūtīt garantīja? Servis noteiks kā parasti paziņos ka ir pašu vaina- protams apmainīs to pajebeņu un noplēsīs pāri 120-150 eiro…. kā minimums!

  Eee skatos ebay,Alliexpres tur izrādas J7 2017 gads ir pat dažādi modeļi,atradu kas saistās uz esošo,tas bez vārda runas ap 100$…nu ir alternatīvs ap 70$,bet ir citi 17 gada modēļi kā piemeram J7 727 vispār maksa ap 28 ero ,vai tas tiešam nesapas ar 730 modeli?

  Un vispār kalab tada atšķiriba cenās,protams tas ķiniešu LCD ka zināms neesot tik košas krāsas un noteikti tik jūtīgs tauch,bet par tiem 70$ nez kas labāks!?

  Tad galvenais – ir jēgas sūtīt garantīja- melojot ka pats nosevis sāk krasas izplūst vai labāk tur ar tiem nečakarēties,nopirkt pašam to pajebeņu par 70 vai par tiem90-100$ un pats nomain un miers,protams ar tādu gājienu turpmāko garantiju zaudēs,bet ka parasti plist tikai tauchi vai abi kopā par ko garantija nepienākas, jaapdrošin un tad tikai ko var sapņot….Izskaidrojiet kā labāk rīkoties?!

  Bļļļēd negribās maksāt tos 100-150 ero par to suuud ekrān-tad labāk paņēm citu kredīa, tos tubrikus izmanto ka pirmo iemaks -takš pus telefons jau nopirkts?!

  #332840
  shady
  Participant

  Ko āksties, tak skaidrs, ka pats sapi*si displeju. Un kāpēc tev jāmaksā tie 100-150? Nopērc tak pats un nomaini. Tikko pasūtīju klientam j5 displeju zem 20 eiro, ok tavs j7 ir dārgāks, bet ko tu tur murgo pa 150 eiro? Ja pats nevari nomainīt, tad, jā, maksā! Un nekādu cenu tu pa viņu nepaņemsi, neviens tak vēl bonusā nezin kas ar viņu darīts – tik pat labi izpeldējies ar bonusā!

  #332841
  3Dklucis
  Participant

  Ne mans nav samsung cienītājs -es kopš 2009 gad tikai un vienigi pieturējies pie LG…nezin ka tālāk būs- toš ķipa vairs neražo….

  Tada gadījuma es varu pirkt no ķīnas ,bet atiecīgam modelim tik lēts jau nav gan…ka minēju minētam modelim letakais piedavajums 66ero ,bet 17 gada j727 ap28$ varētu jau ņemt ja ritīji zinātu ka viss sakrīt-jo skaidri zināms ka sapisssiiisto arī….visi telefoni kas uzdavināti sapisti pat 2 nedēlu laikā-nez kāpec man no 09 gada nav sapiiiiisssts neviens…!!!

  Code:

  bet ko tu tur murgo pa 150 eiro?

  Tieši tā ja pats nemain -caur serviss…,bet galvu nojauc garantija telefons tikai septembri nemts….pašm nomainīt nav problēmas….neon s3 sapis no ta briza saaku pa preikšu skatīt video kaa pareizi jadara ..nu lēnam bez steigas un visss…Ta ar darīs pirks pats jo šmurguļiem jau nav par ko pirkt!

  #332842
  3Dklucis
  Participant

  Un vēl aceros ka bija bums atiecīgi samsungiem….ja bij kas saplēsts neskatoties uz vainu bij japiereģistrējas samsung lapā un tad samsungs tavu telefon saved kartība par 30eiro neskatoties vainas lielumu-protams ar traktoru pāribrauktam jau klāt neķersies….,bet vai tas nebija atiecīgam mobilajam tīklam līgums,vot neaceros…!

  #332843
  Barons
  Participant

  To piedāvāja BITE piereģistrējot Samsung Galaxy Care https://www.samsung.com/lv/galaxycare/nun laboja MMTC tikai, atdodot telefonu remontā viņi to laboja 2 mēnešus, tur ir baigās rindas.

  Ieliec jaunu stiklu pa 20, pārdod un nopērc jaunu.

  #332844
  3Dklucis
  Participant

  Tik lēts lcd nav sim modelim ,sis ir 17 gada J730F tiem letakais ir 66 ero,,,17 gada J727 var dabut pa 28ero nu tur var but sarežģijumi….

  Nu un otrs -kam tu naxxujj pārdosi….tagat tos sūdus pakaļ met- zinādami ka atpelnīs detaļas!!!

  #332845
  Barons
  Participant

  Te var nomainīt pa 20.€ https://www.bildites.lv/images/zmyqvp73/100626/original.png aizmirsu kā tas kantoris saucas, es pats mainīju Samsung Galaxy A3 un pārdevu, ja nav apdauzīts pārdosi, pērk telefonus un kā vēl pērk.

  Kāpēc tu lamājies ta ka tāds urlēns?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā