Sata II disks

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146860
    aega
    Participant

    nopirku jaunu HDD, bet kad pieslēdzu, tad neuzrādās disks un arī cd rom pazūd, kas varētu būt pa vainu? nav bijusi saskare ar sata cietņiem

    #178844
    shady
    Participant

    Biosā uzrāda?

    Notestē biosā un saglabā izmaiņas.

    + Jebkurš jauns disks ir bez failsistēmas, tāpēc windows tev viņu neatpazīst.

    => Ar Partition Magic vai gParted, etc uzliec failsistēmu (ticamāk, ka lieto NTFS) un noformatē pēc tam.

    #178845
    aega
    Participant

    tur jau tā lieta ka biosā neuzrāda, jumperu problēma nevarētu būt, jo tur rakstīts ka nevaig master diskam

    #178846
    drono
    Participant

    shady> kāpēc čakarēties ar third party tooļiem, ja var: labā poga uz My Computer –> Manage –> Disk management. Tikko pieslēgtu jaunu cieto disku viņš pats pat piedāvāsies sadalīt.

    autoram> nekas savādāks kā IDE jau nav. tikai nav slave/master jumperu.

    Pamēģini pieslēgt pie kāda cita datora, ja ir iespēja.

    Kā tur bija ar to SATA1/SATAII jumperi? Tad disku uzrāda, ja viņš ir nepareizi iesprausts?

    #178847
    Anonīms
    Neaktīvs

    Visupirms apskati jai jumperīši nav salikti abiem uz primary master etc. 🙂

    #178848
    aega
    Participant

    es veco pilnbā atslēdzu, un tad kad es viņu atslēdzu un pielieku jauno cietni, tad man vairs biosā neatrod ne cdrom ne hdd, vecais hdd nebija sata

    #178849
    Foxsk8
    Participant

    Pameiģin to Satas kabel citā slotā uz māteni iespraust, protams, ja tev vēl ir tur kādā brīva sata pieslēgvieta. Itkā Biosā būtu jāuzrādās. Kā jau te cilvēki teica, pēc tam būs jāveic formatēšana.

    Ja nu galīgi netiec galā, aizej uz kādu salonu un pasaki, lai šamie pa kād 2 Ls pieslēdz to cieto klāt.

    #178850
    memorex
    Participant

    Ieej bios tur visa vaina

    #178851
    aega
    Participant

    a vaina nevarētu būt tur, ka nav sata draiveri biosam? un ja kas piesleedzot abus cietos un iebootojoties xp, xp arī sata hdd neatrod

    un kas biosā jāmain? vienīgais saistībā ar sata tur bija On board sata controller, bet nekas nemainās ir enable vai disable

    #178852
    Foxsk8
    Participant

    Hmz. Š eit paprovē Mātes plates draiveru disku ielikt un iebūtojies no tā, itkā sākumā viņš tev izmetīs paziņojumu, vai tu vēlies uzlikt Sata draiveri. Itkā dažām mātesplatēm tā sākumā ir jādara.

    Minēšu mātene kaut kāda Asrock?

    #178853
    msh
    Participant

    Morpheus wrote:

    Visupirms apskati jai jumperīši nav salikti abiem uz primary master etc. 🙂


    Sāksim ar šito – pārvarēšu slinkumu un iepeistošu no cita foruma smailiju – [img]https://www.motorsport.lv/forums/images/smiles/screwy.gif[/img] <- tas sveiciens Morpheusam ;. Kādi var būt master/slave īsslēdži SATA cietucim?!?! Par to, ka vainīgi būtu draiveri, arī neticu. Labi, autor, paskaties iekš device manager, vai tur rēgojas kaut kāda jautājuma zīme. Ja nē, tad draiveri tur ņipričom. Vai nu tev smagi gļučī SATA kontrolieris, vai arī tev tas SATA kontrolieris ir SATA, bet HDD darbojas kā SATA2 – šitentie standarti, cik zinu, nav savienojami, vienīgi cietučiem ir savietojamība – tāpēc es uz savas AN7 varu darbināt savu Seagate Barracuda ST3500630AS, lai arī tas ir SATA2 EDIT: Ir arī trešā iespējamība – pats HDD ir mēsls.

    #178854
    aega
    Participant

    mātesplate PCCHIPS M860, no mātesplates cd iebūtoties nesanāca, uzreiz met iekšā windowsā.

    msh – jā, kad pieslēdzu cietni tad iekš device manager pie SCSI and Raid controllers parādās jauna rindiņa ar jautājuma zīmi, tapēc draiveri laikam vainīgi.

    kur man tad tagad dabūt tos draiverus?

    #178855
    drunk_lizard
    Participant

    aega wrote:

    mātesplate PCCHIPS M860, no mātesplates cd iebūtoties nesanāca, uzreiz met iekšā windowsā.


    piedod, samuraj….°

    blje, taalaak vairs nelasiiju, ibitiitmatos

    ja tu esi dauns datortehnikaa, tad kakova hera tu kjeries klaat tam, ko nejeedz???!

    tocj psc – un atbilzju sniedzeeji no taa pasja stropa….

    matj, paarbaudam, vai biosaa vispaari sata supports iesleegts

    (attention – sata nav taqs pats kas raid!!!!)

    ja iesleegts, cietni biosaa JAAAUZRAADA, jo, ibio, tam cietnim ir pasjam savs bios!

    bljedj!, kaada velna peec jaaskaidro kkas alnjiem?!

    mees tacju pasji sev maizi no mutes raujam aaraa….

    #178856
    aega
    Participant

    Man Biosā nav kur uzlikt to sata supportu, to jau es pārbaudiju

    un citur izlasiju, ka shai platei nav uzinstaleeti sata draiveri, un tie kas ir diskaa tie nestraadaa, tikai kur lai es vinjus dabuunu?

    #178857
    samurajs
    Participant

    Davaj sākam noteikt prioritātes:

    1. HDD ir jābūt atpazīstams BIOSā, nekādiem draiveriem un nekādai OS vispār nav jabūt uz PC

    2. Jebkurā BIOSā ir izvēlne IDE/SATA un vēl visādas papildizvēlnes par šo tēmu.

    3. Kad atradīsi to vietu, kur ieslēgt SATA – viss būs štokos.

    4. Ja neatradīsi BIOSā to – runāt veltīgi.

    Ieteicu nofotografēt savu BIOSa izvēlni un iemest linkus uz bildēm. Gan kādam būs tāds pat vai līdzīgs BIOS un viņš pateiks kur ko spiest.

    #178858
    Foxsk8
    Participant

    Es te daudz nečakarētos, 2 LS zobos un uz salonu prom.

    #178859
    Graafiene
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Es te daudz nečakarētos, 2 LS zobos un uz salonu prom.


    Es pa 2Ls pat kafiju nevaru padzert :ooo: , bet tu pa saloniem staigā :0

    #178860
    samurajs
    Participant

    Fox, labāk lai pats izcīna, tā ir elementāra lieta! Tas būs mazs solītis cilvēcei, bet milzīgs pārrāvums aega! 😀

    #178861
    msh
    Participant

    aega wrote:

    Man Biosā nav kur uzlikt to sata supportu, to jau es pārbaudiju


    Ja nav kur uzlikt, tad nav SATA 😀 Bet specifikācijās nez kāpēc ir 😀 Pat manai AN7 award biosa izvēlnē ir opcija eneiblot vai diseiblot SATA kontrolieri [kas ir atsevišķa mikrene uz mātenes], vecajai DFI mātenei bija stipri vairāk to fīču jo tur bija kontrolieris iekš southbridge.

    aega wrote:

    un citur izlasiju, ka shai platei nav uzinstaleeti sata draiveri, un tie kas ir diskaa tie nestraadaa, tikai kur lai es vinjus dabuunu?


    Ražotāja lapā, protams. Sata kontrolieris, btw, uzpeld tajā brīdī, kad tas ir eneiblots – nu vismaz uz normālām mātenēm. Ieslēdz to savu HDD uz SATA [nevis SATA2] vai arī izmet pa logu 😀

    #178862
    aega
    Participant

    nu ok, te buus biosa foto, kgan esmu licis laptopiem sata supportu un viss bijis ok, tapeec shaubos ka vaina tur

    galvenaa izveelne

    https://img255.imageshack.us/my.php?image=mainck7.jpg

    standart cmos setup

    https://img110.imageshack.us/my.php?image=standartey3.jpg

    advanced setup

    https://img404.imageshack.us/my.php?image=advancedwn4.jpg

    features setup

    https://img103.imageshack.us/my.php?image=featuresqj8.jpg

    power management

    https://img162.imageshack.us/my.php?image=powermanagementdw0.jpg

    pci/ plug n play setup

    https://img162.imageshack.us/my.php?image=pcios7.jpg

    paareejos nefotograafeeju, jo tur tikuntaa neko gandriiz neko mainiit nevar

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā