«Sekss un lielpilsēta» draudzējas ar HP

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze «Sekss un lielpilsēta» draudzējas ar HP

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #151376
  samurajs
  Participant

  Nupat pavisam drīz plānotā „Sekss un lielpilsēta 2” pirmizrāde arī Latvijas kinoteātros rosinājusi tehnoloģiju ražotāju Hewlett-Packard laist klajā pavisam sievišķīgus un stilīgus datorus, pierādot, ka arī mūsdienīga, moderna un pašapzinīga sieviete ar informācijas tehnoloģijām ir uz „tu”, saglabājot sievišķību un mīlestību pret estētiskām lietām. Informācijas tehnoloģiju ražotāja „Hewlett-Packard” miniatūro piezīmjdatoru līnija HP Mini 210 iekrāsojusies pavisam jaunās, izteikti sievišķīgās krāsās. Klajā nākuši divi jauna dizaina Mini piezīmjdatori rozā un balta kristāla krāsā.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_hp_mini_210_preppy_pink_front_right_1.jpg[/img]

  HP ir papildinājis HP Mini 210 līniju ar diviem jauniem, dzīvespriecīgiem dizainiem – rūtaini-rozā (Preppy Pink) un balta kristāla (White Crystal), šobrīd piedāvājot stila, elegances un modes cienītājām šos mazos piezīmjdatorus 6 dažādās krāsās. HP Mini 210 ir līdz šim plašākajās krāsu un stila variācijās izveidotais piezīmjdators.

  Jaunais Rūtaini-rozā HP Mini 210 dizains ir veidots unikālajā HP Imprint 3-D tehnoloģijā. Pat skārienjūtīgā pele ir izveidota rozā krāsā, savukārt ierīces apakšā uzdrukāts neliels kūciņas attēls, paspilgtinot iekārtas sievišķīgās līnijas.

  Nelielajiem HP Mini 210 ir 10,1 collu liels ekrāns, Intel Atom N450 1.66GHz procesors, 1 GB operatīvā atmiņa, VGA, pieci-vienā atmiņas karšu lasītājs, un piezīmjdatora cieto disku ir iespējams palielināt līdz pat 320 GB. 6 šūnu baterija garantē līdz pat 9 stundu darbības laiku arī ceļojuma laikā, kad elektrības padeve nav pieejama. HP Mini 210 piezīmjdators sver tikai 1,1 kg un tā biezums ir 25 mm, līdz ar to, to būs viegli ievietot nelielā plecu somiņā.

  Miniatūrais HP Mini 210 piedāvā vairākas uzlabotas funkcijas: krāsainu, plānu un gaumīgu dizaina korpusu, augstu video un audio izšķirtspēju, WLAN un Bluetooth mobilās opcijas, kā arī 3G platjoslas pieslēguma iespējas un GPS.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_vivtampressshots02_2.jpg[/img]

  Š obrīd HP Mini 210 ir iespējams iegādāties Black Crystal, Silver Crystal, Pacific Blue, Sonoma Red, White Crystal un Preppy Pink krāsu dizainos. Pavisam nesenā pagātnē tika izveidota īpaša HP Mini 210 līnija – Vivienne Tam Edition ar taureņu dizainu, ko „Sex un Lielpilsēta” fanes noteikti būs jau pamanījušas jaunajā filmā, kas burtiski pāris dienu laikā piedzīvos pirmizrādi arī Latvijā.

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā