Šerloki Holmsi – pakustinām smadzeni!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Šerloki Holmsi – pakustinām smadzeni!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162114
  samurajs
  Participant

  Precedents, kāda LV vēl nav bijis: par ~ 100’000 € svaigi apdrošināts jaunietis atdod galus mīklainos apstākļos: https://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/gulbenes-novada-miklainos-apstaklos-mirusi-nesen-apdrosinati-jauniesi.a185095/

  Viss būtu skaidrs: tētiņš sev noteikti sagādājis neapgāžamu alibi, bet neskaidrs ir viens moments: kā kaķis zināja precīzu laiku, kad iet pa laipu (tobiš tieši tad, kad jaunietis ir baseinā)? Un kā laipa precīzi zināja, kurā kaķa pārgājienā nogāzties? Te skaidrs, ka lampa atradās zemāk par laipu, lai kaķis krītot no laipas tanī ieķertos un ar savu svaru iegāztu baseinā.

  Starp citu, variants “maukt nagus, līdz atzīsies” šeit neder – lieta ir Ä¢enerālprokuratūras tiešā kontrolē, tāpē visam jābūt pēc likuma.

  #325639
  Crow
  Participant

  Cui prodest? Aha.

  #325640
  Mr.Death
  Participant

  […]

  atvainojos par sava viedoklja peeksnjo nodzeesjanu, nedaudz vairaak iedziljinoties, sapratu, ka sjeit jebkaadi komentaari ir pilniibaa lieki. gaidam spriedumu un sroku. :>

  #325641
  Leichttraktor
  Participant

  Lai nosaka kaķa nāves laiku. Ja nesakrīt ar jauniešiem, tad lieta skaidra. Kaķis no brīvas gribas baseinā nekāps, viņu iemeta, atbrīvojās no līdzdalībnieka.

  #325642
  Mr.Death
  Participant

  Tiem, kam patiik kriminaalromaani, sjeit buus viens taads pagarsj par nabaga cietusjo dainiiti:

  https://www.diena.lv/arhivs/uzspridzina-draudzeni-1900-latu-del-10418007

  #325643
  Peteris Skabarga
  Participant

  Es nebūšu Š erloks, bet sava slinkuma pēc (lai nemklētu kas un kā).

  Ja tas prožektors iekristu ūdenī, nevajadzētu būt īsajam un izsist drošinātāju?

  #325644
  samurajs
  Participant

  Nav obligāti. Drošinātāju izsit pie 10-16-25 A, bet lai cilvēku nobeigtu, pietiek caur viņu izlaist 0.05 A.

  #325645
  3Dklucis
  Participant

  Zēl ka tas dēls naU betons….Tad es to tēvu saprastu,nāves Cēlonis,vienkārši nedapists/neiznēsāts! Vane tā veči?!:D

  #325646
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Nedēļas labākais komentārs, tiešām norēcos! 😀

  Runājot par kaķiem, tie parazīti tik tiešām mēdz ziņkārības pēc līst visur un gāzt visu, pat visneiedomājamākās lietas visneiedomājamākajos veidos. Drošinātājam vajadzēja nostrādāt, bet nav nekur teikts ka instalācija bija savienota pareizi. Š inī gadījumā super aizdomīgi ir tas, ka bojā gājuši abi – gan čalis, kas būtu saprotami nelaimes gadījumā, gan skuķis, kuram nelaimes gadījumā būtu grūti pieiet tai elektrificētajai vietai klāt, jo ūdens + strāva kostu, pirms būtu letāli.

  Vot tik to dzīvības apdrošināsanu nesaprotu un neatbalstu. Tas ir tā pat, kā izsludināt prēmiju par paša galvu. Bet pašam no tā nekāda labuma. Varbūt vēl saprastu indulgences nopirkšanu no baznīckunga, lai palielinātu iespēju tikt paradīzē. Bet citādi – lieks kārdinājums radiņiem noraut džekpotu.

  #325647
  ruukjis
  Participant

  Man arī kaķis liekas aizdomīgi – tas ir pietiekoši veikls radījums, lai neiežautos vannā kopā ar visu lampu – viņiem “Oh sh*t!” sensors strādā ātrāk par gaismu.

  #325648
  akms47
  Participant

  Njā, tev jau Puaro nav jābūt. Iemeta viņiem 220 un pēc tam aizvāca prom. Pēc tam visu pakārtoja kā vajag. Precīza piezīme Vārni. Cui prodest?

  Kaut gan, ja tā padomā, tad varēja pierunāt meiču novākt puiku, bet pēc tam, kad atgriezās, iegrūst to blakus puikam, piemest kaķi. Pagaidīt mazliet un tad sākt “glābšanas operāciju”.

  #325649
  m_janis
  Participant

  Manuprāt, neticamākais ir stāsts par meiteni, kura gāja bojā glābjot. Nu labi, meitenei šokā un stresā doma par vadu/korķu hvz kā izraušanu prātā varēja neienākt, bet, kā jau Meistars rakstīja – pa mitru, zem sprieguma esošu zemi ne tikai nokļūt līdz baseinam, bet pat ielēkt tajā …? Nu, nu…

  Diemžēl pašam sen atpakaļ gadījies redzēt situāciju, kur zemē guļ pārtrūkuši vadi, bet dažus metrus tālāk – bojā gājušais. Tādēļ faktam par meiteni neticu. Drīzāk iemeta vadu abiem, vai iemeta meiteni un kaķi vēlāk.

  Š…emot vērā apdrošināšanas summu un 5 kompānijas – 100% poliči darīs visu iespējamo, lai atklātu.

  #325650
  Mr.Death
  Participant

  Ko juus – dainiitis tak ir nevainiigs! Pus latvijai samaitaatiibas pakaape nav tik zema, kaa dainiitim. Mums visiem ar sirdsapzinju ir probleemas. :>

  Jums ir jaaseero un jaajuut liidz, nevis jaaperina sjerloka holmsa teorijas, mhhhhh :>

  #325651
  samurajs
  Participant

  Mazliet nebūs tas gadījums. Tas, ko tu apraksti, saucas “soļa spriegums” un ir ļoti aktuāls avārijās, kad pārtrūkst kādu 30 KV elektropārvades līnija. Tad ik pa metram no vada krituma vietas zemes potenciāls atšķiras par kādiem 1000 V un loģiski ka ejošs cilvēks uzcepsies. Tāpēc elektriķus māca ka tur var piekļūt tikai lecot ar abām kājām. Esmu licis eksāmenus un man ir sertifikāts, tāpēc vari neapšaubīt. Pie 220V šis soļa spriegums būs kādi pārdesmit V. Ar slapjām kājām var sapurināt, bet tas arī viss.

  Mūsu gadījumā izskatās, ka kubls/vanna/minibaseins bijis no zemes izolēts. Tāpēc saņemt strāvas triecienu varēja tikai satverot kailu lampas vadu, kamēr pati lampa ūdenī. Meitene stāvēja kājām uz zemes, un rokas iemērca vannā, tāpēc tā toč pilnu porciju atrāvās. Bet kā kaķis? Viņš arī apkampa vadu?

  #325652
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Dainis man atgādina Rolandu Privertu, to čalīti ar privetu, kurš jau ceturto reizi sēž par kokaīna kontrabandu.

  #325653
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Skuķis, cik saprotu, bija ar kailām kājām (interesanti, kā ar pupiem?). Nu vajadzēja just tos 220V, ja vien kā saki, kubuls nebija no koka un izolēts no zemes.

  Pats esmu pieredzējis, kad bez pierādījumiem notiesā cilvēku. Pat ja šeit neatradīs īstus pierādījumus, ja būs politiskā griba, notiesās!

  #325654
  Nelabojams
  Participant

  Vai tad šis nebija nozūmēts kaut kādā Ekvadoras cietumā vai tamlīdzīgi?

  #325655
  albertino
  Participant

  ta 80% ka visu izplaanojis paraak daudz aizdomigu sakritibu , jau vienreiz bija spejigs uzlaist gaisa savu veceni ta nav brinums, bet pieradiit bus gruuti jo liecnieku jau nav

  #325656
  uldics
  Participant

  Kur jēga maisīt viedokļu zupu bez faktiem? Tukša pļūtīšana sanāk. Tfutu, pielipa jau ©McB izteicieni.

  #325657
  Foxsk8
  Participant

  Ja pa tiešām tas kaķis būtu ievēlies iekšā, tad uz laipas, vai nezin kur, būtu jābūt normāliem nagu skrāpējumiem, jo ne no šā vai tā, tur tādi rasties nevar. Poliči tagad varēs ņemt baseinu, laipu, simulēt situāciju ar X kaķiem un skatīties, vai viņus pat ar grūšanu var ar pirmo dabot nost no laipas.

  Mans variants ir tāds:

  1. Nosita ar citu kabeli, atslēdza štromi, izvilka laukā, un iemeta to kuru vajadzēja.

  2. Pēc tam sauca draudzeni palīgā un iegrūda to klāt.

  3. Atrada kaķi un to vienkārši piemeta zupai klāt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā