Siemens-BenQ Mobile – pilnīgs krahs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Siemens-BenQ Mobile – pilnīgs krahs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145536
    samurajs
    Participant

    [img]https://best.oo.lv/bildes/images/23160benq.jpg[/img]

    Ar pilnīgu izgāšanos beidzās vācu kompānijas Siemens centieni reanimēt savu mobilo telefonu ražotni. Kādreiz trešajam lielākajam telefonu ražotājam problēmas ar biznesu sākās jau labu laiku atpakaļ, jo administrācija nespēja piedāvāt jaunus risinājumus. Tad zaudējumus nesošo uzņēmumu nopirka Taivanas korporācija BenQ, bet arī uz ražošanas izdevumu samazināšanas rēķina tai neizdevās atdzīvināt grimstošo uzņēmumu.

    Iemesls pavisam vienkāršs – nespēja konkurēt ar Nokia un Sony-Ericsson ražojumiem.

    Un tā nu šā gada janvārī pēdējie 160 darbinieki saražoja pēdējo Siemens-BenQ mobilo telefonu partiju, un vairāk mēs šos aparātiņus neredzēšot.

    Uzņēmums tiks sadalīts pa daļām un pārdots, 30 darbinieku patlaban nodarbojas ar tā likvidāciju.

    Pēc netz.ru datiem

    #164202
    deivs001
    Participant

    Man jau likās ka pērn bankrotēja.

    #165562
    deivs001
    Participant

    Man jau likās ka pērn bankrotēja.

    #164203
    samurajs
    Participant

    Jājā – septembrī jau kreditoru mākonis bijis virsū… bet tā viņiem arī vajadzēja, jo reti kurš no Siemens modeļiem jau sākot ar 60. sēriju izturēja gadu bez remonta…

    #165564
    samurajs
    Participant

    Jājā – septembrī jau kreditoru mākonis bijis virsū… bet tā viņiem arī vajadzēja, jo reti kurš no Siemens modeļiem jau sākot ar 60. sēriju izturēja gadu bez remonta…

    #164204
    deivs001
    Participant

    PAr BENQ – Siemens varu teikt tikai to, ka paši telefoni bija lielas bremzes, bet ar Siemes C65 biju ļoti apmierināts. Tikai žēl, ka tā mūžš bija tikai 9 mēneši

    #165565
    deivs001
    Participant

    PAr BENQ – Siemens varu teikt tikai to, ka paši telefoni bija lielas bremzes, bet ar Siemes C65 biju ļoti apmierināts. Tikai žēl, ka tā mūžš bija tikai 9 mēneši

    #164205
    usins
    Participant

    Man gan Siemens CX65 otro gadu bez remonta, vienkārši uzmetu software updeitus un viss 🙂

    #165566
    usins
    Participant

    Man gan Siemens CX65 otro gadu bez remonta, vienkārši uzmetu software updeitus un viss 🙂

    #164206
    zihers
    Participant

    Pašreiz lietoju ME45, no laika, kad šis modelis parādījās, nav bijušas problēmas. Pirmstam lietoju S35, S25, Benefon Gold, Benefon Max. Telefons S35 joprojām darbojas bez remonta, ar oriģinālo akumulātoru. S25 gan tika nomainīts akum.. Patika Siemens modeļi, jo starp modeļiem nemainījās aksesuāri, izņemot autoturētājus. Par jaunajiem modeļiem dzirdētas sliktas atsauksmes.

    #165568
    zihers
    Participant

    Pašreiz lietoju ME45, no laika, kad šis modelis parādījās, nav bijušas problēmas. Pirmstam lietoju S35, S25, Benefon Gold, Benefon Max. Telefons S35 joprojām darbojas bez remonta, ar oriģinālo akumulātoru. S25 gan tika nomainīts akum.. Patika Siemens modeļi, jo starp modeļiem nemainījās aksesuāri, izņemot autoturētājus. Par jaunajiem modeļiem dzirdētas sliktas atsauksmes.

    #164207
    usins
    Participant

    NU daži ir normāli. Viņiem labi mp3 atskaņotāji- tumbiņas tur lielu slodzi !

    #165570
    usins
    Participant

    NU daži ir normāli. Viņiem labi mp3 atskaņotāji- tumbiņas tur lielu slodzi !

    #164208
    Foxsk8
    Participant

    Galvenais ir, lai var pazvanīt, tevi var sazvanīt, sms nosūtīt un saņemt. Pārējais man nav vajadzīgs.

    #165571
    Foxsk8
    Participant

    Galvenais ir, lai var pazvanīt, tevi var sazvanīt, sms nosūtīt un saņemt. Pārējais man nav vajadzīgs.

    #164209
    shady
    Participant

    Man arī ir bijis Sīmens Me45 un varu teikt tikai to labāko – neviens cits viņam tajā laikā nestāvēja blakām..patiesibā..arī labu laiku pēc tam, jo pat jaunajiem telefoniem ar krāsainajiem ekrāniem nebija tik labi pārdomātas funkcijas kā šim telefonam.

    #165572
    shady
    Participant

    Man arī ir bijis Sīmens Me45 un varu teikt tikai to labāko – neviens cits viņam tajā laikā nestāvēja blakām..patiesibā..arī labu laiku pēc tam, jo pat jaunajiem telefoniem ar krāsainajiem ekrāniem nebija tik labi pārdomātas funkcijas kā šim telefonam.

    #164210
    Mad182
    Participant

    Nu man ir riebums pret siemens kopš m55 lietošanas. It kā jau normals bija, bet nu ta nejēdzīgā bremzēšana…

    #165574
    Mad182
    Participant

    Nu man ir riebums pret siemens kopš m55 lietošanas. It kā jau normals bija, bet nu ta nejēdzīgā bremzēšana…

    #164211
    usins
    Participant

    njâ. Nedaudz jau bremzçjas, bet man patîk lielais ekrâns (CX 65) un uz to laiku, kad viòð iznâca, ðis telefons spçja saònemt, sûtît visu iespçjamo, kas atradâs telefonâ. Nevis kâ Nokia- atsûtu viòam noíeles spçli, bet nevar ieinstalçt!! tikai caur vadu, bet tas bija pasen.

    Ja nebûs Siemens, tad òemû kko no sony-erikson 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā