Skype par maksu visiem.

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Skype par maksu visiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156676
    arcis1996
    Participant

    Draugos.lv ir izplatījušās baumas par to, ka jaunajā Skype atjauninājumā videozvani ir par maksu. Teksts:

    Quote:

    Neatjaunojiet jauno Skype versiju! Jaunajā versijā videosarunas vairs nav bez maksas! tas nozīmē, jūs runāt varēsiet, bet sarunu biedrs jūs neredzēs. Atstājiet savu skaipu mierā un neko nedariet- neatjaunojiet! PAZIŠ…OJIET PAR TO VISIEM DRAUGIEM!

    Viss , laikam tā ir!Ne par velti Microsoft izpircis Skype par 8 mijrdd. dolāru.

    Pirmās 7 dienas sarunas notiek bez maksas, bet pēc tam par samaksu ir visa atrašanās šajā resursā. -Oļegs Karpecs-

    Avots : Facebook ziņu plūsma.

    P.S.- nezinu ne šīs ziņas nopietnību , ne patiesīgumu, tomēr – vēlos jūs brīdināt- varbūt tiešām tā nav “pīle” Būsim uzmanīgi- ja nu tomēr…..

    Ja kāds zina ko vairāk, lūdzu padodiet ziņu arī man!


    Vēlos uzzināt vai baumas ir patiesas, un varbūt kādam ir vairāk informācijas!

    #286724
    dzhonsons
    Participant

    Uzinstalē pēdējo skype, paskaties, vai baumas ir patiesas. Ja ir – uzmet atpakaļ kādu no vecajām versijām. Ja nav – pasludini baumotājus par megameļiem :>

    #286725
    Stat1CX
    Participant

    Tīrākās muļķības, video zvani pa maksu ir tikai konferencē, laikam ja virs 4 cilvēkiem, vairs neatceros precīzi. Turklāt ja tā būtu patiesība, tad nekādas vecākas skype versījas tur neko nelīdzētu, tas viss tiktu izdarīts servera galā, pretējā galījumā visi sēdēs uz vecās versījas un MS peļņa iet gar degunu, tik dumji diez vai viņi būs.

    #286726
    iReinis
    Participant

    Ar savu omi Ludzā varēsiet sazvanīties par brīvu, jebkurā versijā!

    Ar saviem čomiem Pakistānā/Austrālijā/Francijā un ÄŒīlē, lai ar konferences zvanu apriestu atombumbu uzbūvi, varēsiet spriesties par naudiņu – €6.99/mēnesī. Video konference skaitās, kad ir sazvanījušies vairāk kā 2 cilvēki, tātad 3 cilvēki.

    Man pašam riebjas SKYPE jau tad, kad viņi pārkāpa 3.8 versiju, tāpēc lietoju 3.8!

    #286727
    msh
    Participant

    Precīzi. Es arī.

    #286728
    _Mo3_
    Participant

    nu es vel uz 4.2 aizgāju, bet augstāk par šito ar negribās kāpt! sāk palikt pavisam nenopietni!

    #286729
    Aldis
    Participant

    a es vsp. ja baigi savajagas sēžu no https://imo.im – gan uz PC, gan iOS…

    #286730
    Kon
    Participant

    izmantoju ubuntu un sūkstus, ka plebejiem nav 4tā skaipa ;/, tikai kkāda 2.2 beta

    #286731
    dzhonsons
    Participant

    A es, es skype neizmantoju vispār :>

    #286732
    aoma
    Participant

    A es izmantoju tad, kad kāds man piezvana 🙂

    Tēmas veidotātājs ir pijln’;igs daunis, un, cerot, ka googles meklētā’ja kādu laiku šī tēma būsa pirmakā vietā pateiocoties portāla adminu nebapmierinātajai appetītei uz vieglām reklāmām, vismaz pāris jē’jiņi baidīsies izmantot šito zarazu.

    #286733
    Kon
    Participant

    fuuuuck .. updeitoju un čist .. , kad gribu pazvanīt savai kucītei, man saka, ka kredītu nepietiek :o, bet audio zvans iet cauri :S

    #286734
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vai tiešām ?

    Es domāju, ka tās ir tikai baumas, [Neaizmirstiet nosist tos baumotājus] jo es varu mierīgi sazvanīties jau jaunāko skype izmantojot video zvanu un man neprasa nekādu samaksu, kā arī saņemt video zvanu…….

    #286735
    Anonīms
    Neaktīvs

    Š ādus paziņojumus sauc par Hoax – https://en.wikipedia.org/wiki/Hoax

    #286736
    akms47
    Participant

    Beidz izplatīt baumas, tādus kā tu vajag banot. Viss darbojas un nekādu maksu neprasa, arī pie 9 (mēģinātiem) lietotājiem. Ej d.. tb lasīt sēnes un nevāc sarunas, ko “viena tante teica…”.

    #286737
    delta128
    Participant

    Troll successful xD

    #286738
    Nettwerk
    Participant

    Skype jau ilgu laiku kaa primaro saiznjas liidzekli neizmantoju. Ja godiigi tad reti lietoju. Ar tiem kuriem man nepiecieshams sazinaaties, to daru caur Lync. Darbojas vienkarshi lieliski un kvalitaate ir labaaka video sarunaam, screen sharing darbojas ekselenti.

    #286739
    delta128
    Participant

    Skype ir bezmaksas, līdz ar to nesalīdzināmas lietas. Bez tam vecās skype versijas līdz 3.8 ir tīri pieņemamas.

    #286740
    Evers
    Participant

    Nettwerk minēja Lync.

    Lietot jau +/- var visu, Skype, Gtalk, Yahoo utt. Bet te personīgajai gaumei nav teikšana, bet gan kontaktu lokam. Ko lieto vairums, to jālieto. Jēga no kautkā labāka, ja tu tur sēdi kā forever alone? Maniem kontaktiem pat tendence nav pāriet no Skype uz kautko citu, ja par čatu runājam, tad facebook un draugiem.lv vēl tam lieto.

    #286741
    delta128
    Participant

    Bet Lync ir maksas – vai arī tam ir pieejama bezmaksas (ne trial) versija?

    #286742
    Nettwerk
    Participant

    Lync ir maksas produkts gan. Preciizaak sakot serviss. Vai lync atsevishchi naak kaa trial nemaaku teikt. Bet paluukojies sheit: https://www.microsoft.com/en-us/office365/lync-online.aspx#fbid=wIkwpdb1fqZ un sheit: https://www.microsoft.com/en-us/office365/compare-plans.aspx#fbid=wIkwpdb1fqZ

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā