Šodien pasaules čempionātu uzsāks Latvijas izlase!!!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Šodien pasaules čempionātu uzsāks Latvijas izlase!!!!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #196484
    WerNeo
    Participant

    drunk_lizard. Ak tad tomēr beigu beigās.. saprasties spējām. Gandrīz… 🙂

    “pie kam, man nav TAADU siekalu skjaidosju emociju, kaa dazjiem labiem fanaatikjiem, mhh”.. pēc komentāriem spriežot, tev šovakar siekalas gan šķīst uz visām pusēm. 🙂 (nē, nu var jau būt, ka tu nezini nevienu 2. grupas invalīdu uz aunus redzējis neesi)

    P.S. Nu… un es palieku pie sava viedokļa. 🙂 Neauglīga diskusija izvērtās.

    P.P.S. Jā, nu Krievijai S-Pēterburgas čempionāts bija kaunpilns.

    #196485
    Anonīms
    Neaktīvs

    drunk_lizard wrote:

    Morpheus, pieturi zjaunu!

    taadiem, kas vaardu “nav” raksta ar u, vajadzeetu veikt piespiedu sterilizaaciju, lai jau taa suudiigo genofondu nemaitaatu…

    ķirzakām maz zināšanu par cilvēka genofondu, pat tad ja tu ķirzaka būdams sapārotos ar kautko, tā pat diži lieli bojajumi nebūtu salidzinot ar atlikušajiem pāris miljardiem planētas iedzīvotājiem. Tā kā par mani neustraucies 😉 Vairāk info par cilvēka genofondu speciāli tev atrodami šeit

    #196486
    samurajs
    Participant

    Te nu es gribētu piekrist d_l: profesionālais hokejs ir vesela industrija, bezmaz vai valsts politika. Latvijas gadījumā ar praktiski vienīgo “djadjas Kiras” atbalstu šitas sniegums ir iespējamā robeža. Nu nevar viss balstīties tikai uz pliku entuziasmu, vajadzīga nauda, un daudz. Kā arī ilgtermiņa stratēģija meklēt un trenēt jaunos hokejistus.

    Protams, priekš mazas, paplukušas valstiņas mūsu izlases spēle nebūt nav slikta. bet tuneļa galā gaismu neredz…

    #196487
    rihardsss
    Participant

    Nu vismaz divi reālisti te ir – d_l un samurajs. Nesaprotu tos lielos fanus, kas pie nožēlojamas spēles un nožēlojama zaudējuma tāpat teiks, ka spēlēja labi un viņi ir baigie veči, tikai tāpēc, ka nav neviena cita ko aizsūtīt viņu vietā.

    #196488
    ob1
    Participant

    Viss ir atkarīgs no skata punkta.

    Ja skatās to spēli pragmatiski, tad jā, mūsējie bija pārāk švaki 2. un 3. periodā. Bet manuprāt, tā pragmatiskā skatīšanās nav interesanta. Es skatos emocionāli, tad ir interesantāk.

    🙂

    #196489
    linx
    Participant

    Drunk_lizzard – sorry bet aizveries.. mūsējie malači labi nospēlēja – un rezultāts varēja būt arī mums par labu, ja vien iemestu savus momentus ne tā kā amīši no nulles leņķa prata iemest 😀

    #196490
    drunk_lizard
    Participant

    linx, tu izlasiiji, ko tu uzrakstiiji?

    ak taa… tu tak notepad e-zjurnaljuga…. atvaino, ka uzjautaaju….

    aa, vai tu esi lietas kursaa par metienu uz vaartiem attieciibu sjajaa speelee? :>

    #196491
    sir_irius
    Participant

    Esmu tik parasts skatītājs un pofig, kurš uzvar, kurš – ne, bet varu teikt vienu – Latvijas izlase reāli sako! Š ogad diezin vai kaut kur izsitīsies uz augšu.

    #196492
    linx
    Participant

    Piedod, bet mani kaitina tie, kuri to vien prot kā tikai nolikt mūsējos.. un par metienu attiecību – jā man tā ir zināma un ne tikai tas vien, jo no IIHF ne tādus datus vien man sūta, un kopš kura laika uzvarētāju nosaka pēc izdarīto metienu skaita? :p Vispirms kārtīgi paskaties spēli vēlreiz nevis mēģini iestāstīt man savu viedokli 😉

    #196493
    linx
    Participant

    to sir_ius – tieši šogad ir savākts iespējami labākais pēdējo gadu sastāvs ar kuru var izcīnīt uzvaras – Skrastiņš, Karsums, Sprukts utt. Pie tam vēl uz nākamo ciklu, pēc Lat – Aut spēles sastāvam pievienosies arī Oskars Bārtulis, kas arī ir labs papildinājums izlasei. Daudzi nīd par to kāpēc Ivanānu nepaņēma uz izlasi.. tad nu tā – bija mums intervija ar Znaroku kādēļ nepaņēma Ivanānu izlasē, Znaroks atbildēja, ka mums pašlaik sastāvā ir ļoti labi kreisās malas uzbrucēji, kuri regulāri savu komandu sastāvos gūst vārtus, bet Ivanāns ir kreisās malas spēka uzbrucējs, kaut patiesā loma ir “policists”, kurš izkaujās ar pretinieku spēlētajiem, lai tos novāktu no spēles. Ja Raitis mestu NHL vairāk nekā 2-3 vārtus sezonā, tad arī viņš būtu saņēmis uzaicinājumu latvijas izlasē :P..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā