Šodien pasaules čempionātu uzsāks Latvijas izlase!!!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Šodien pasaules čempionātu uzsāks Latvijas izlase!!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148595
    linx
    Participant

    Latvijai šodien sāksies tās 13. pasaules čempionāts elites divīzijā, tomēr vēl ne reizi mūsējie pasaules čempionātu nav iesākuši ar uzvaru, varbūt iesākto tradīciju derētu šodien lauzt? ASV izlase gatavojoties šim pasaules čempionātam aizvadīja vienu pārbaudes spēli pret Š veici, kurā amerikāņi piedzīvoja negaidītu zaudējumu ar rezultātu 2:5, tomēr šodien laukumā būs pavisam citādi noskaņota ASV izlase. Spēles tiešraide 17:15 TV3 kanālā.

    Skatamies visi šodien hokeju 🙂

    #196465
    aega
    Participant

    kur internetā var skatīties tiešraidi?

    #196466
    linx
    Participant

    http : // stream. m4.livetv.sk/STV3live?MSWMExt=.asf

    http : // stream. m3.livetv.sk/STV3live?MSWMExt=.asf

    http : // www .ustream. tv/channel/euroman

    http : // www .ustream. tv/channel/607755

    Š odienu gaidīju gadu 🙂 .. kaut ātrāk sāktos 🙂

    #196467
    Foxsk8
    Participant

    Iekš draugiem.lv arī itkā būs tiešraides strīms.

    #196468
    drunk_lizard
    Participant

    nospeeleeja savaa stilaa – kaa vistas pa pakulaam

    tas, ka tik maza rezultaata starpiiba ir tikai jenkiju neveiksme…

    #196469
    WerNeo
    Participant

    drunk_lizard 🙂 Vismaz būtu nu spēli skatījies… un tad komentējis 🙂

    #196470
    samurajs
    Participant

    Diemžēl atkal izturības nepietika. Nolūza džeki.

    #196471
    rihardsss
    Participant

    Es neskatījos, bet tāpat zināju cik mūsējie iesita un kad – kaimiņi skatījās! 😀 Pat tad, kad aizvēru logu dzirdēju kad iesita otros vārtus. 😀

    #196472
    drunk_lizard
    Participant

    WerNeo wrote:

    drunk_lizard 🙂 Vismaz būtu nu spēli skatījies… un tad komentējis 🙂


    es skatiijos un tiesji taapeec taads komentaars.

    iesaku veerteet speeli objektiivi, nevis no bezgaliigaa liidzjuteeju patriotisma viedoklja…

    un objektiivi jamie bija maksimaali cauri aizsardziibaa, kluini uzbrukumaa un saliidzinaajumaa ar jenkijiem izskatiijaas peec II grupas invaliidiem…

    #196473
    Loading
    Participant

    Pirmā trešdaļa bija cienīga. Bet trešajā trešdaļā…. Pilnīgi piekrītu, zaudējām visos spēles elementos.

    #196474
    krisis32
    Participant

    es domaju ka musejie ir malaci…. labi nospeleja.. zell ka beigas pietruka izturibas. Butu trapijusi pa ripu butu 3:4… + izturiba butu butu super. Nu neko.. malaci .. turejamies labi.

    #196475
    WerNeo
    Participant

    drunk_lizard… Ei nu izgāz savus mazvērtības kompleksus citur! Divi vārti bija veiksmes faktors amīšiem, kamēr mūsējie (vienīgais, ko atzīšu) “nolaida” 100% iespējas. 🙂 Protams, Tev jau labāk patiktos, ka visi ir nejēgas… tikai Tu tāds balts un pūkains pagadījies. 🙂

    P.S. Slikti ir tikai tas, ka šoreiz mūsējie ātri piekusa… Ja amīši sāka spiest, tad mūsējie vienkārši “nolēcās” savā zonā.

    #196476
    drunk_lizard
    Participant

    WerNeo, fanaatiskie liidzjuteeji ir viena no debilaakajaam cilveeku pasugaam.

    prieks bija skatiities, kaa amiisji grieza karuseljus un muusu auni nepaartraukti uz tiem iekrita.

    par fizisko formu vispaari nerunaasim…

    individuaalaa meistariiba 2/3 komandas taa arii ir palikusi seetas komandas liimenii.

    patiesiibaa izskataas pat bezceriigaak kaa citus gadus un vareetu pronozeet pat cienjas pilnu izzvelsjanos no liigas…

    #196477
    WerNeo
    Participant

    drunk_lizard… Es gan domāju, ka debilākās pasugas ir tie, kas skatās hokeju, lai varētu pēc tam “nolikt” izlasi. Laikam jau nezina, kā izslēgt. 🙂 Pie tam, hokejam seko līdzi tikai PC laikā.

    Turklāt, Tava cenšanās par katrām varītēm spēlētājus nosaukt par “auniem” vai “otrās grupas invalīdiem”… Neko labu par Tevi pašu nepasaka. Viņi ir Latvijas hokeja izlasē, un stāv pāri visādiem apvainojumiem.

    Bet nu labi. Lai nu paliek.

    #196478
    drunk_lizard
    Participant

    WerNeo wrote:

    Viņi ir Latvijas hokeja izlasē, un stāv pāri visādiem apvainojumiem.


    tava logjika ir graujosja, truukst vaardu…

    aga, un deputaati ir latvijas saeimaa, ministri latvijas ministru kabinetaa un tie vispaari uuber alles!!!!

    liidz sjim biju uzskatiijis tevi par sakariigu – skaidri redzams, ka kljuudiijos.

    ps. nesekoju liidzi latvijas hokejam aklaam fana aciim, bet esmu lietas kursaa jau no tiem laikiem, kad riigas dinamo speeleeja balderis, hatuljevs, nazarovs un vasiljonoks. taa luuk.

    p.p.s pats esmu nodevies jauniibaa lielajam sportam… lpsr izlase, psrs izlase, latvijas republikas izlase….

    taa ka sports man nav svesjs un arii dazjaadas tavaam fana aciim sleeptas norises saprotamas.

    #196479
    WerNeo
    Participant

    “liidz sjim biju uzskatiijis tevi par sakariigu – skaidri redzams, ka kljuudiijos.” 😀 Tev arī bučas! 🙂 Ko, man tagad kniksēt tev, tikai tāpēc, ka tu sevi par pārāko iedomājies? Tev pašam vēl par sakarīgu citu acīs jākļūst.

    P.S. Saeimā deputātus “nesalasa” speciālists, bet gan ievēl tauta. Bet hokejistus izvēlas speciālisti… un izvēlas labākos, kas mums šobrīd ir (vispirms ierubī loģiku un tad spried).

    P.P.S. Ai… labāk “šķiramies” pa labam, bez personīgiem apvainojumiem. Skaidri taču redzams, ka šis strīds ir ar tādu potenciālu, ka mēs abi tikai sakasīsimies.

    #196480
    drunk_lizard
    Participant

    WerNeo wrote:

    hokejistus izvēlas speciālisti… un izvēlas labākos, kas mums šobrīd ir (vispirms ierubī loģiku un tad spried).


    beerns, cik tu naivs… kas ir tie speciaalisti? lhf? znaroks? ai, labaak nevajag….

    tur ir taada virtuve un taadi zemuudens akmenji apaksjaa….

    fakts ir taads, ka izlasei ir tie pasji vecie dinamo nikji un tas pats speeles stils :>

    ko ta no znacjoka var gaidiit :>

    un par to izveeleesjanos un labaakajiem, mhhh, nu nav jau iisti no kaa izveeleeties:>

    viena blice jau tikai arii ir…. no suuda konfekti neizviljaasi…

    #196481
    WerNeo
    Participant

    “beerns, cik tu naivs…” (o… sākas)… nu viss, jau tagad jākniksē tavā priekšā? Kas tev ir pret bērniem? 😀

    Virtuve tur ir un zemūdens akmeņi arī. 🙂 Visiem tur jāizpatīk vienam “baķam”! Bet arī… nu nav mums labāku un viss… un jāpriecājas, ka vēl ir arī tādi.

    P.S. Kāpēc es, daļēji krievs, primāri jūtu līdzi Latvijas izlasei un nevis Krievijas izlasei? Jo Latvijā nav tādu resursu… Un mums jāpriecājas par katru golu, ko iesitam lielvalstīm. Tās ir emocijas! Kad spēlē Krievijas izlase, man jau pašsaprotami liekas, ka, ja nav zelts, Krievijai tas nav labs rezultāts. 🙂

    un tavas emocijas te liekas… nepatīk… ir iespēja neskatīties. Patīk – skaties.

    #196482
    Anonīms
    Neaktīvs

    WerNeo, šajā gadijumā labāk piemērot funkciju

    If($auns_ķirzaka){

    go_Buck_a_fuffalo($auns_ķirzaka);

    }

    😉

    Dažiem vienkārši nesanak, nau ko ar viņiem skaidroties 🙂

    Mūsējie labākie paļubomu, ja nu kur, bet pašu mājās nu noteikti un to jau nu nekāds ķirzakainis nespēs mainīt…. Lai iet fano par zimbabvi

    #196483
    drunk_lizard
    Participant

    Morpheus, pieturi zjaunu!

    taadiem, kas vaardu “nav” raksta ar u, vajadzeetu veikt piespiedu sterilizaaciju, lai jau taa suudiigo genofondu nemaitaatu…

    WerNeo, redz, paara gadus atpakalj krievija uz peeterburas cjempi bija allstaarus savaakusi un kas no taa iznaaca? cjiks :>

    komandu speelee patiesiibaa nav tik svariiga individuaalaa meistariiba, kaa prasme speleet komandaa. nav mazsvariigs arii komandas gars un sjiis lietas jau nu tikai no trennera atkariigas.

    dotajaa gadiijumaa izskataas, ka ar trenneri ir garaam.

    znaroks bija labs speeleetaajs, bet tas nebuut nenoziimee, ka jams automaatiski kljuus par labu trenneri

    toties vinjsj ir kiras draugs :>

    manas emocijas ir tikpat iederiigas te, kaa taveejaas :>

    pie kam, man nav TAADU siekalu skjaidosju emociju, kaa dazjiem labiem fanaatikjiem, mhh

    atljausjos uzskatiit, ka spriedums par sjo speeli pat ir visnotalj objektiivs :>

    ja muuseejie spees savaakties un paraadiit labu speeli, tad es jamos slaveesju arii pie zaudeejuma 10:0

    ja vinji taapat kaa taad turpinaas – lidos no liigas ka nemetas, pie kam tas notiks neatkariigi ne no tevis, ne no manis :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā