Source control Windows videi

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Source control Windows videi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162088
    Crow
    Participant

    [img]https://i.imgur.com/uygIvfX.jpg[/img]

    Vobšem, vajadzīgs kaut kāds “source control”, ķipa beidzot darīt normāli. Principā jautājums bezjēdzīgs, īpaši šeit un īpaši ja par šo tēmu ir jau pilni interneti. Vislabāk būtu beidzot iemācīties “git” un miers mājās, vai ne? Bet varbūt ir kaut kas pārbaudīts (uzsveru: pārbaudīts, nevis Googlē linku ieraudzīju) un vienkāršāks, priekš lameriem un sliņķiem, kam koderēšana nav dzīvesveids?

    Aiziet, ļerkstam vaļā…

    #325359
    root
    Participant

    Git + SourceTree.

    Patiesībā, vienkāršam git nepieciešamas tikai šīs komandas:

    – git pull & git fetch

    – git push

    – git branch

    – git checkout

    – git commit

    – git merge

    Sāc ar šīm, rest will fallow. Gribi help, zini kā mani atrast imo.

    #325360
    nevertell
    Participant

    A kas par failiem tiks surskontrolēti ?

    #325361
    root
    Participant

    Ja Tu tēmē uz to, ka GIT nevajadzētu glabāt media failus un lielus bin failus, tad – https://git-lfs.github.com/

    #325362
    Crow
    Participant

    Ja konkrēti, tad *.pas, *.dfm, *.dpr/.dproj, *.dsk un *.groupproj faili. Ēē… nu nesitiet tik stipri, es taču jūs brīdināju!

    Visi tātad teksts vai [autoģenerēts] XML. Vispār zagtajai XE7 ir iebūvēts Git supports, tikai es nemāku piedabūt jamo strādāt. Laikam esmu aizmirsis to reāli pieinstalēt, bet būdiņa IDĒ tāpat rādās. Jānozog jaunākā Seattle vai kas tur tagad ir moška.

    Enīvej, mēģinu tagad SourceTree ar integrēto Git. Sakarā ar progresējošu roku un galvas smadzeņu puvi GUI > CLI. Paldies.

    #325363
    root
    Participant

    IntelliJ vai tad nebija Delfu supports? Tur GIT klients arī ir built in.

    #325364
    Crow
    Participant

    Apskatījos. Ir plugins. Tikai IntelliJ IDE ir vēl viena lieta, kas jāmācās no jauna un tikai pastiprina “kāpēc es nedaru kaut ko lietderīgāku” iespaidu. Piedevām VCL SDK un DCC64 tāpat jānozog.

    Tāpat pietiek darba 10-15 gadus vecu makaronkodu atšķetināt, padarīt 64-bit saderīgu un tikt vaļā no shotgun debugging, jo tas viss tika darīts laikā, kad pats šķitu sev gudrāks par Jēzu, bet skolmeistari… pirmkārt, es jamos neklausījos, otrkārt – paši zinat, kā jamie pieiet šim visam, t.i., galvenais, ka ķeksīts, mhh.

    #325365
    root
    Participant

    :/

    #325366
    usins
    Participant

    Tikai lokālā kontrole???

    Git var Git GUI

    Bet nu vajag vismaz tad arī vienu kaut vai virtuāli gitlab kasti kur glabāt versijas. ja nu nosprāgs dev dators.

    GIT komandas vieglas.. git init; git add; git pull; git push; git commit -am; nekas traks. Un protams branch, tas ir galvenais, kam izmantoju GIT, viegli uzturēt projektam alpha, beta un final versijas un tik ik pa laikam merdžot līdz gatavajam risinājumam un stumt uz gala serveri.

    #325367
    root
    Participant

    Bitbucket piedāvā bez maksas privātas repozitorijas līdz 5 pilsoņiem.

    Gitlab lietotāji imho ir mazohisti…

    #325368
    Crow
    Participant

    I figure this was supposed to be here:

    [img]https://notepad.lv/userpix/1778_untitled_5.png[/img]

    http://www.notepad.lv/forums/19261/ak-dies-cik-daudz-mes-tomer-nezinam-par-wi-fiju/#191485

    Š o, starp citu, es mēģināju, bet viņš piecpā minūtes grozījās un tā arī tālāk par Step 1 netika. Kaut kāda nelaba

    sērga tie online setup. Gan jau ka GWX nevarēja atrast, hurr hurr. Offline diez eksistē?

    Tfu, never mind, esmu debils. TFS negāja. VSTS, protams, viss ok.

    It kā jau SourceTree is fine, bet palūrēšu arī šo… for science. MS dev rīki esot vienīgais, ko jamie vēl jēdz.

    root wrote:

    :/


    Ko es tādu pateicu? :>

    #325369
    meatball
    Participant

    Ha ha man reāli kaut kas nogļukoja.

    #325370
    usins
    Participant

    Seit gribētos nedaudz smalkāk. Ko tieši gitlab nepiedāvā ko piedāvā citi? Man kaut kā patīk, ka mans kods glabājas manā pārziņā, nevis publiskos mākoņos lidinās. Tik jāievēro viens maz sīkums, jāveido rezerves kopijas serverim

    #325371
    root
    Participant

    Gitlab nepiedāvā kaut cik ciešamu interfeisu. 10,000 klikšķu lai kaut ko loģisku izdarītu man nav īsti pa prātam. Code review modulis ir besīgs (Bitbucket nav daudz labāks, taču tajā pašā laikā Crucible ir).

    Also, Bitbucket server ala Stash. Maksā naudu, bet es jamo esmu nolietojis apm. 6-7 gadus. No problem. Gitlab Ruby velns? Lielākiem tīmiem upgrade ir so fucking fun…

    Tu un @crow, ja ir vēlme provēt, šeit ir uber jauks jauns projekts – gogs.io. Demo repa (mirrors no Github) https://try.gogs.io/addvilz/grid


    @crow
    – neko nepateici. Žēl Tevis 😀

    #325372
    usins
    Participant

    Nu webisko iznterfeisu lietoju pa lielam, lai izveidotu projektu un saliktu komandas. pārējais jau notiek caur komandas rindu. Protams, var arī webiskajā pačekot komentus utt. Bet galvenais ir tas, ka kods nepamet iestādi un glabājas uz aša serveriem.

    #325373
    root
    Participant

    Kaut vai pull request reviews CLI ir diezgan pagrūts pasākums… 😛

    Un meh, kas tieši ir tajā kodā tāds baigi nozogams? 😛 Pfff

    #325374
    usins
    Participant

    Nu kāmēr mācās kodēt un kodē priekš sevis, nav vajadzība rādīt pasaulei. Nav tāds kvalitātes laikam. Kā arī ir šis tāds sakodēts, ko neuzskatu par vajadzģu izplatīt tautu masām, un kā sauc to vārdu- paranoja. Netīkās man mākoņu storage, kas nav manis administrēta (ne jau es tur super admin un visi lohi). Kaut vai Microsoft ar savu Sky drive… bija unlimited, tad 50 tad 15 un nezin cik vēlāk GB … a man tik sava datu varza būtu jāvazā pa pasauli, Paldies nē. Es labāk investēju tajos pāris hdd ik pa 2-3 gadi un miers.

    #325375
    nevertell
    Participant

    GOGS ir diezgan ok wepiskais interfeiss Git’am.

    Lietoju darbā stash, tīri ok. Žira gan ir tīrs pisaks.

    Un kovārni…

    Quote:

    MS dev rīki esot vienīgais, ko jamie vēl jēdz.


    [img]https://i.imgur.com/D0xku2d.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā