Subw00f3ris

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Subw00f3ris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149426
    feiks
    Participant

    labas dienas,

    jociņš -> ir tāds phillips aktīvais subis priekš pc. oriģināli nāca līdzi lcd monitoram, no kura tad arī gāja signāls uz subi. Tb pc -> monitors -> subis. Tagad tā monitora vairs nav, un es nekādi nevaru piedabūt to sabi strādāt ne caur parasto line out, ne caur sub out… kādam ir kādas idejas?

    #209739
    Jaunzems
    Participant

    neko nesapratu, bet kaut ko gan sapratu.

    Kāds subam kabelis? kāda pieslēgvieta? 3.5mm?

    #209740
    feiks
    Participant

    aha. tagad tieši sāku ķidāt to kabeli un nevaru beigt brīnīties, kamdēļ tur ir 2x + vadi. Subim nāk abi kanāli>? ( 2.1 sistēma )

    pašu subi laikam dēvē par Phillips G6

    #209741
    Jaunzems
    Participant
    #209742
    RicoPico
    Participant

    Varbūt uztaisi foto grafiskajam problēmas novērtējumam?

    #209743
    feiks
    Participant

    jaunzems tev par komediāni jāiet rauties. lai izdodas.

    Ricopico nespēju :/ nav kameras, a ūber telefons tagad ir pie kāda ķengaraga urlēna >,< enīvejz es tagad esmu izjaucis 2 sabīšus: to phillipu un vienu acme 😀 1. acmei ir viena maza plate, turpretī philipam ir divas daudz lielākas un ar radiātoriem, kaut gan jaudu starpība ir tikai 5w par labu phillipam 2. ja paņem vadu no acmes plates un piešauj pie philipa subja pa taisno ( uzreiz pie skaļruņa ) tad viss iet *tikko atcerējos, kad tam philipam bija arī tāda figņa, ka viņš juta, kad tas viņa monitors ir izslēgts ( joprojām caur 3.5mm ). netieku gudrs kā viņi tur izdarījušies

    #209744
    plugandpray
    Participant

    Tad tāpēc viņš tev tagad neiet, jo viņš nejūt monitoru 😀 Bet ja nopietni, tad monitors padeva viņam ieslēgšanās signālu pa kādu no tiem vadiem un ja tu gribi lai viņš skan tev ir jāatrod tas vads un jādara tieši tas pats.

    Cik un kāddi vadi tev tur īsti ir?

    #209745
    feiks
    Participant

    tipa vnk padot straavu? tur ir 3 vadi -> 2x + un viens -.

    ja kompii uzgriezh pietiekami lielu volumi, tad vinsh saak mirgot ( tipa iesleedzas, izsleedzas ), bet skaneet neskan.

    * BTW silti ieskaku nekad nejaukt aaraa acmes razjojumus. lodeejumi atnaaca valjaa 2min laikaa + atklaajaas, ka vads no transformaatora bija nosvilis un tureejaas klaat vien ar to liimi 😀

    #209746
    Loading
    Participant

    Viens no plusa vadiem tiek izmantots kā ieslēgšanas signāls. Vajag tik noskaidrot cik volti tur ir un piespraud kaut kur pašā subī iekšā.

    #209747
    feiks
    Participant

    Okaj iemēģināšu kaut kad. Thx

    #209748
    msh
    Participant

    feiks wrote:

    jaunzems tev par komediāni jāiet rauties. lai izdodas.

    Ricopico nespēju :/ nav kameras, a ūber telefons tagad ir pie kāda ķengaraga urlēna >,< enīvejz es tagad esmu izjaucis 2 sabīšus: to phillipu un vienu acme 😀 1. acmei ir viena maza plate, turpretī philipam ir divas daudz lielākas un ar radiātoriem, kaut gan jaudu starpība ir tikai 5w par labu phillipam 2. ja paņem vadu no acmes plates un piešauj pie philipa subja pa taisno ( uzreiz pie skaļruņa ) tad viss iet *tikko atcerējos, kad tam philipam bija arī tāda figņa, ka viņš juta, kad tas viņa monitors ir izslēgts ( joprojām caur 3.5mm ). netieku gudrs kā viņi tur izdarījušies


    1) izdarām secinājumus par tā acmes mēsla reālo jaudu

    2) Cik mēs esam asprātīgi 😀

    #209749
    feiks
    Participant

    priekš miniatūras, istabas apstākļu lietošanai paradzētas, 2.1 ierīces ļoti pat pietiekami. Nakts stundās pat par daudz. Kamēr nesāk viņas kaut kā nepareizi ekspluatēt, tikmēr it kā viss normāli 😀 Vienīgi par to sadegušo vadu gan satraucos, jo jams ne pa jokam bij svilis, tā ka drošība laikam ir zem jautājuma zīmes.

    p.s fight lame with lame

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā