Sūtijumi no USA Uz Latviju Vai citu valsti !

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Sūtijumi no USA Uz Latviju Vai citu valsti !

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161557
    Anonīms
    Neaktīvs

    https://www.draugiem.lv/forwardtou/

    Vai https://www.facebook.com/Forwardtou/

    Sūta paciņas, Sīkpakas , Lielpakas, Visu kas iespējams sūtīšanai tiks nosūtīts.

    Padalos ar to jo zinu ka daudzi intresējas par to + viņiem ir zemas cenas !

    – jautājumus viņiem var uzdot – [email protected]

    #321622
    opengraybox
    Participant

    Pirmais kas reali atsit normalam zinosham cilvekam sadarbibu – nav savs domeins, ne weblapai ne epastam. Tas ir vnk mega FAIL 21 nespet izveidot savai kompanijai normalu interneta seju !

    #321623
    Y
    Participant

    Pie reizes, arī man ir jautājums par sūtījumiem. Š as, ja ar pasažiereni braucu uz ārzemēm un gribas līdzi paņemt kādus produktus, kuri ātri bojājas, vai piemēram saldējumus. Ir kādi ierobežojumi, kā sagatavot?

    #321624
    Bambuss
    Participant

    Es labāk pasūtu no Anglijas, daudz drošāk ! 🙂

    #321625
    web33
    Participant

    Veca tēma , lai netaisīti jaunu rakstu šeit .

    Es te pāris dienas atpakaļ sūtiju fotoaparātu uz USA un man lika izņemt bateriju, jo latvijas pasts nesūtu neatļauj ārpus LV sūtīts ierīces un cit priekšmetus kur ir baterijas . Man paveicās varēju izņemt a ko darīt ar tām ierīcēm kurām nevar izņemt ?piemēram planšets telefons un citi … Sūtīt dhl ups tnt ?? Bļin tur tādi cipari bez 100eur tur nemaz neko nosūtīt nevar preces vērtību pārsit . Tad nu lūk jaut’jums vai ir vēl kādas kompānijas kas sūtu izņemot šīs nosauktās uz 3 pasaulas valstīm un eiropu .?

    #321626
    3Dklucis
    Participant

    No SAvienotām valstīm tāpat nav izdevigi pirkt! 35$pras pa sūtiišanu

    Bija lētas portatovo dator matricas -a sutijum maksa bleeed 70$ ta nu naxujj

    kadus 4 gadus atpakal aķi pirku…tas gan 8eiro maksaj …atsūtij maitas līdzīgu….

    Talab pissss vinus….ellleee rataaa!

    #321627
    web33
    Participant

    Es neko nepirku 🙂 es sūtīju par 1.3kg samaksāju 22eur (bet neatļauj sūtīt ierīces kurās ir baterijas )

    Jautājums bija kāda kompānīja sūta paciņas kur atļauts baterijas izņemot dhl , tnt, ups, jo tur cenas kosmoss

    #321628
    3Dklucis
    Participant

    Poxujj nexuj sūtīt…..

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā