Telekoms atkal sprēgā ģeniāli.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Telekoms atkal sprēgā ģeniāli.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159891
    Andron MacBeton
    Participant

    Vienā ofisā kaukas sačakarējās ar biznesa DSL. Nodomāju – routeris (TG585), nomainiju. Nekā – tas pats. Zvanu 177, piesaku. Operators kautko noburkšķ ka kaukādi parametri esot ne tādi, vajadzēšot montieri. Montieris būšot tikai nākamajā dienā. Ieradās IMHO vēl pēc dienas. Zvana man meitene no ofisa un saka ka montieris pateicis ka vadi novecojuši. Es saku – vai nu lai dod optiku (ko Citrus ēkā ievilka jau pirms gada), vai nu nu lai izdomā kapēc pa naktīm strādā, bet pa dienām notiek desync. Pieredzējušam kadram ar kaut nedaudz loģisko domāšanu ir jāsaprot ka vaina ir temperatūras atšķirībās.

    Optika maksāšot 44€, noprotu ka runa ir par mazāko – 20Mbps. Es saku meitenei no ofisa – tad mēs labāk izvēlamies LMT. Pēc kāda brīža šī man zvana apakaļ – esot atzvanijuši no telekoma – varot iedot pa 27€. Es saku – ok, tas der, paraksties, bet pārsūti man vispār piedāvājumu. Piedāvājuma neesot, 1kārši piezvanīts un pateikts. Un turklāt vel nodirsts LMT internets, jo tas neesot stabils un tam neesot supports. WTF? Tas deģenerātelis montjaga neprot prastās 2 kapara drātīs atrast vainu, un viņi uzdrīkstās kautko dirst uz konkurentiem? Supports? Kāds no telekoma var būt supports? Tur ne1 neko nejēdz vispār. LMT vismaz piezvanot meitenei var just ka viņa atšķir TCP no UDP un zina kas ir portforward un netmaska. Telekomā tīkla lietas saprot labi ja 2-3 kadri.

    Un vel tas ataisnojums kapēc firmai telekoma internets ir 8reiz dārgāks – jo firmām esot ātrāk piejams montieris, ja kautkas saplīst. BULLSHIT! Klaja diršana! Atbrauc kaukāds debīls sētnieks, blisinās, un neko nesaprasdams, pasaka ka vadi nolietojušies.

    P.S. Un šodien vel spamu iemetuši man pastkastē par savu dolbano deģenerējošo raidijumu piedāvājumu. Bez pastmarkas. Tātad telekomā tagad eksistē spamotāju nodaļa? Menedžerus ataida, pašiem optikas metinātāju nau, bet spama nodaļu iz uztaisijuši, pajolciems.

    #309721
    akms47
    Participant

    Visu dienu 3D kuces translēs? 😀

    [spoil][img]https://media.monstersandcritics.com/articles3/1658779/article_images/draw_bitch.jpg[/img][/spoil]

    #309722
    nitro
    Participant

    Pareizi jau ir – kas citam acii skabargu redz pats sev baljkji neredz. 😀

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā