Termināļu izveide

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146031
    Foxsk8
    Participant

    Lieta tāda, domāju sev iegādāties jaunu PC. Konfigurācija ir ok. Domāju izveidot termināļu sistēmu, kas resursus ņem tieši no servera. Kā tādu sistēmu izveidot? Kas būtu vajadzīgs.

    Cik man zināms, vajadzīgs

    Servers

    Speciāla OS

    Terminālis

    + ; – vēl pāris lietas

    Vajadzētu izveidot tā, lai resursus ņemtu no servera un tos attiecīgi sadalītu. Negribās 2 PC pirkt, ja varētu iztikt ar vienu kārtīgu.

    P.S. Skolā tāda sistēma ir izveidota, lai lieki nebūtu jātērē līdzekļi.

    Kādas ir Jūsu domas?

    #170646
    drunk_lizard
    Participant

    beerns, kaarteejo reizi tu nesaproti, par ko runaa…..

    protams, ka ir iespeeja straadaat uz servera, bet sjaubos vai tev tas ir nepieciesjams, mhhhhhh

    parastai kastei, kura par provi apgaadaata ar tavu daargo xp opereetaajsisteemu ir pieejams sp2beta patch, kurs iesleedz iespeeju straadaat remuuti uz kaarbas vairaakiem useriem vienlaiciigi….

    unix sisteemaas atliek katram tikai savu shell ieguut….

    tas, ko izmanto tavas pamatskolas datorklasee saucas terminaals>serveris, tici man, tev to nevajag……

    ps. ljoti interesee, ko tu savaas bezgaliigi attiistiitajaas smadzenees esi iedomaajies par terminaali esam savaa sapnju sisteemaa?

    un jaa:

    “Servers

    Speciāla OS

    Terminālis

    + ; – vēl pāris lietas “

    pilniiigi garaam

    ieteiktu ar dzelzju atbalstu sjaadaa variantaa saakt :>

    #170647
    Foxsk8
    Participant

    Hmz, kapec uzreiz Microsofta razojumus piemini, Tavs dargais XP. Nekur nebiju pieminejis, ka tas viss notiktos uz Windows bazetas vides.

    Manam vajadzibam ar 2 PC ir par maz. Vajadzetu vismaz kadus 3 – 4. Negribas katru PC pirkt pa 100 Ls, tapec domaju, ka varetu ieviest to tikla datoru sistemu, lai letak sanktu. Tici man, serveri nevajadzetu diezgan jaudigu, jo tikai 2 datori vel butu jauztur. Ka ari slodze nebutu liela.

    #170648
    drunk_lizard
    Participant

    cieniitais, pilniigi neinteresee tava os

    es tev jau aizraadiiju, ka saakumaa par hw padomaa

    interesanti, kaa tu iedomaajies terminaalja uzbuuvi?

    klava un monis? mhhhh

    terminaalis ir dzelzisks izstraadaajums ar savu proci, tam taapat vajadzees videokarti, tiikla karti, ramu

    vieniigaa skjirba, ka rams nav nepieciesjams zveeriigs un nav nepieciesjams hdd

    softs ir tikai tam pakaartota lieta….

    ai, nu ko es tev te staastu, tas ir taapat kaa runaat ar zivtinjaam akvaarijaa….

    #170649
    usins
    Participant

    Nu stāsti stāsti.Gribās paklausīties kas un kā.PAts nelietošu, bet gribās uzzināt kas un kā…

    #170650
    Foxsk8
    Participant

    Tu domā ka esmu galīgs zābaks. Pats tak zinu, kā terminālis darbojās un kāda viņam ir uzbūve, gandrīz katru dienu pie tāda strādāju. 😀 Vajadzīgi minimāli resursi, lai vispār kompis startētos, pārējos resursus ņem no servera. Redzi manu jautājumu? Prasīju, kā izveidot, nokonfigurēt.

    #170651
    drunk_lizard
    Participant

    https://old.osp.ru/lan/bg96/term_em.htm

    atvaino, bet tekosjaak lasu ieksj ru

    tomeer hinti attieciigajaa resursaa ir ieksj eng….

    tur ir viss, ko tu veelies….

    #170652
    Foxsk8
    Participant

    TNX par linku.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā