Tīkla konfigurēšana.

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Tīkla konfigurēšana.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158902
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labsvakars! Man liela ķēpa, un pašam nav laika visus manuāļus lasīt. Tapēc meklēju kādu, kurš būtu ar mieru attālināti savest manu tīklu kārtībā. Respektīvi, ir gara māja, biezām sienām, tapēc ir salikti 2 rūteri: Technicolor TG582n pie kura ar tīkla kabeli pieslēgts Linksys WRT400n. Linksisam virsū ir DD-WRT, kurš mēdz dažādas dīvainības reizēm taisīt. Un papildus Technicolor ir bezvadu savienojumā ar Netgear WN2000RPT Wi-Fi Range Extender. Ja kāds uzņemtos Liksisam uzlikt OpenWrt un to visu sakonfigurēt, parādā nepalikšu. Paldies!

    P.S. Vai šos manus 3 wifi tīklus ir iespējams uzkonfigurēt kā vienu lielu? Nu lai ir viens SSID un ierīces ķerās pie spēcīgākā signāla.

    #302776
    Anonīms
    Neaktīvs

    Priekš kam OpenWRT? Kuras OpenWRT fīčas tu gribi lietot?

    DD-WRT ir lameriem draudzīgāks.

    Pēc tava problēmas apraksta gan skaidrs ka tu vispār ne tikai no tehnikas neko nesaproti, bet arī nespēj formulēt elementāru teikumu.

    KO tu īsti gribi panākt? Kur ir kāda tehniska informācija vispār minēta?

    #302777
    samurajs
    Participant

    Lūdzu pārtaisi savu topiku atbilstoši Noteikumiem:

    https://notepad.lv/forums/5306/kas-jaievero-iesacejam—palidzibas-mekletajam/

    Arī es neko te nesapratu. Vispār kāds sakars OpenWrt vai DD-WRT ar tavu tīklu? Tīkls jāveido ar ražotāja firmwari, izvirtības varēsi taisīt pēc tam.

    #302778
    aoma
    Participant

    Ja būtu Andris L, varētu nodomāt, ka betons komā sarunājas pats ar sevi, a tagadiņfig viņzin…

    #302779
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kā jūs gudrinieki domājat, ja blondīne aizbrauc uz autoservisu, kā skanēs problēmas apraksts:

    a) Vārsti grab, laikam uzdeguši, pie viena vārstu saļņikus vajag nomainīt.

    b) Man motorā kaut kas klaudz, varat paskatīties?

    Linksisam OpenWRT man ieteica šeit https://www.datuve.lv/forums/76208/DD_WRT_nesaglaba_paroles./ , no tīkla gribu, lai tas būtu kā vienots pasākums, nevis 3 ierīces saspraustas kopā. Lai media pleijerim internets būtu tik cik tam vajag, nevis cik pāri paliek, lai vajadzīgie porti būtu vaļā citām lietām. Un lai visas pieslēgtās ierīces būtu lokālajā tīklā pieejamas. Skaidroju, cik nu labi pratu, piedodied, sacerējumi nav mans lauciņš.

    Samurajs, mans topiks nepārtaisās. Es varu tikai kartam no jums vēstuli nosūtīt.

    #302780
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jūs varat vai nu parazitēt valsts iestādēs, vai nu aiz3,1415sties no šīs zemes.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā