Tramps par prezidentu. Ko nu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Tramps par prezidentu. Ko nu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162501
  samurajs
  Participant

  Ignorējot vietējo “ekspertu” vaukšķēšanu, publicēju tikko no ÄŒikāgas privātā kārtā saņemtu interesantu ziņu:

  Par D. Trampu balsoja lielākoties baltie cilvēki.

  Par H. Klintoni balsoja lielākoties melnie, žīdi, islāmisti, latinos.

  Manuprāt tas izsaka daudz.

  #327652
  aoma
  Participant

  Madonnai pamatīgs “darbiņš” atkrita – šī esot apsolījuse atsūkāt katram, kas nobalsos par Hilariju 😀

  Ja nopietni, šāda demokrātija, kas nojauc robežas un grauj ierasto pasaules kārtību, sen jau bija piegriezusies visiem, kas vēl nav zaudējuši veselo saprātu un akli neblēj līdzi “superliberālo” valdību sponsorētajiem tabloīdiem. Tāpat arī amerikāņi vēl nav gatavi tam, ka pēc mellā sekos bābietis, nav grūti iztēloties, kādas krāsas prezidents sekotu pēc tam.

  #327653
  romajo
  Participant

  Tā nu šiem bij iegājies, ka pie stūres dabū pasēdēt pamīšus, tad demokrāti, tad republikāņi, viss notiek, kā tam jānotiek.

  #327654
  Athlons
  Participant

  Tā nu ir iegājies, ka šoreiz bija izbīdīti divi nesimpātiskākie kandidāti, kādus vien varēja atrast…

  Vidējais statiskais amurikānis ir samērā tups un bailīgs radījums, kam “drošāk” vai “pareizāk” liekas infantils pisnesmenis, nevis vecs viltīgs bābietis…

  “demokrātija, kas nojauc robežas un grauj ierasto pasaules kārtību”, liberālie tabloīdi un veselais saprāts ārpus indivīdu šaurā redzes leņķa ir cits stāsts…

  #327655
  E-500
  Participant

  Par Trampu balsoja pārsvarā mazizglītotie baltie no lauku apvidiem pēc 45 gadu vecuma, identiski kā Brexitā.

  #327656
  Nelabojams
  Participant

  Nu, šitādi “baltie cilvēki” mums arī ir pa pilnam. Lielākoties viņi uzturas veikalu tuvumā, kur bamšļus tirgo…

  #327657
  Mr.Death
  Participant

  Quote:

  Neredzīgā gaišreģe Vanga (1911. – 1996.) savas dzīves laikā pareģoja, ka ASV prezidenta vēlēšanas 2008. gadā beigsies ar „melnā cilvēka uzvaru” un ASV krahu. Viņa pareģoja, ka 44. ASV prezidenta vēlēšanās uzvarēs melnādainais un šis prezidents būs pēdējais šīs valsts galva, jo pēc tam Amerika sasals jeb pazudīs lielākās ekonomiskās krīzes tīmekļos.

  Teeva, deela…..

  https://www.youtube.com/watch?v=64YhFQ99a-c

  un sveetaa gara vaardaa: https://www.politifact.com/truth-o-meter/statements/2016/jun/21/hillary-clinton/yep-donald-trumps-companies-have-declared-bankrupt/

  Aamen! :>

  #327658
  usins
  Participant

  Nu vai tiešām visi ir tik dauni? ASV bij 4 prezidenta kandidāti 4 joptvaju… cilvēki ir debīli un sākot ar pašiem amerikāņiem. Tā sūdzējās, ka 2 debīliķi tikuši nominēti, tik piemirsa, ka vēl 2 IR, un iedomājieties, tur arī bija SIEVIETE un VĪRIETIS nu vienkārši cilvēku debīlismam nav robežu. Visi tie nīdētāji būtu nobalsojuši par atlikušajiem kandidātiem tad būtu uzvarējis kāds no viņiem, jo izskatās internetā 90% ASV iedzīvotāji nebija mierā ar pašreizējiem finālistiem Hilariju un Trampu. Debīliķu bars, ko lai saka. Lūk parādās kā mediji var izdrāzt tavu prātu un ieskaidrot, ka bija 2 kandidāti un abi ir debīli. Kaut arī uzvaras un zaudējuma runa abiem bija pieklājīga un izrādīja cieņu konkurentiem. Tas ka dirš par rasismu un sievieti prezidenti, ir idiotisma kalngals. Par rasismu visi skaļi sūdzās, bet virtuvē noteikti 100% besī tas, ka nevari lepni pateikt “ES lepojos būt par balto vīrieti” Viss, pakaļa, tu esi neonacists, ārietis un ēbreju slepkava, kaut baltā rase ir ap 15% pasaules populācijas. Kā var 15% pasaules abižot vairākumu, nevajag gudri dirst, bet vajag strādāt un necerēt, ka tavu mixtape pamanīs dr.Dre vai, ka vari iedankot no augšas un nesūti vēstules no Ä€frikas, ka miris kāds princis utt. Besī ši nejēdzība. UN lūk vēlēšanu rezultāts to parādīja, ka iekšēji cilvēkiem ir piebesījis viss šis rasisms utt. Mēs esam kas mēs esam un stereotipi neradās aiz garlaicības…

  #327659
  Leichttraktor
  Participant

  Ä€ksts. 😀

  #327660
  Aldis
  Participant

  Vispār, varbūt pat nevajag īpaši satraukties, jo – priekšvēlēšanu solījumi ir tikai solījumi, un tā ir kampaņa lai dabūtu cilvēku balsis. Kad tiek ievēlēts, tad lielākā daļa solījumi šā kā tā netiek pildīti – Trumpja gadījumā, pēc ievēlēšanas šams pēkšņi palicis pieklājīgs visās runās, no mājas lapas momentā ir pazuduši teksti par to, ka emigrantiem aizliegts iebraukt ASV, e.t.c.. Prezidents šā kā tā ir tikai redzamā aisberga daļa. Redzēs, kad nokomplektēs komandu, kas tur būs pa cilvēkiem. Senātā jau arī nekas nemainās.

  Par to ka kaut kādas izmaiņas būs, tas skaidrs, bet nedomāju, ka būs masveida imigrantu izsūtīšana, karš ar visu un visiem, vispārēja družba ar Krieviju, un kādus tik vēl brīnumus Trumpis tur sarunāja priekšvēlēšanu reklāmās.. 😀

  #327661
  msh
  Participant

  Jā, un? Tas uzskatāmi parāda, kāda tad ir tā otrā daļa – izglītotie un jaunie – vai nu ar izskalotām smadzenēm, vai ar personīgu interesi dabiskās kārtības izjaukšanā. Kamēr par brexit un par trumpi balsoja cilvēki, kuri atceras, ka agrāk bija labāk.

  Man patīk šitentā liberastu mediju ņaudēšana par to, ka ievēlēts trumpis, un par to ka līdzīgas vēsmas ir vērojamas eiropā.

  #327662
  shady
  Participant

  Nezinu kā ir būt ASV, bet man bija interesanta diskusija par vēlēšanām Īrijā (ar pašiem īriem un tie, kas te dzīvo vismaz gadus 10 ar interesi par to, kas notiek). Kā man paskaidroja, tad te tā nevar – runāt vienu, bet darīt otru – tevi vienkārši noēdīs, ja taisīsi cūcības. Nav arī iemesls neticēt, jo salīdzinājumā ar lv, skaidrs, ka te valstī viss ir kārtībā..

  #327663
  Draxo
  Participant

  Drīzāk jau par Brexit un Trampu balsoja tie, kuri vēlējās pārmaiņas kā tādas, bet kuriem smadzenes nespēja aptvert sekas globālākā mērogā un ilgtermiņā.

  Amerikāņi lieku reizi pierādīja, ka ir stulba tauta… apsteidza pat britus – vienīgā lieta, ar ko tagad ar lepoties!

  #327664
  Participant

  Diez, ko naciķi un ksenofobi teiks, kad Tramps žogu neuzbūvēs un miljoniem imigrantu neizmetīs. Ticet man, būs interesanti. Mute liela, paties, tik žēl, ka tauta nesaprot, ka viņa idejas ir pārāk nereālas. Vot TAD būs neticība varai.

  #327665
  usins
  Participant

  Ja valstī viss būtu kārtībā, tad nevajadzētu tos viesstrādniekus un būtu zems bezdarba līmenis. Aiz žoga vienmēr zāle zaļāka.

  #327666
  Foxsk8
  Participant

  Īstenībā, skatos arī Letiņi ir ieciklējušies uz informāciju ko viņiem sniedz vietējā, ārvalstu prese. Ir uzradies cilvēks, kas visu noliks pa savām vietām, kuram nevarēs pielīst, ielīst dirsā, lai dabotu sev vēlamu rezultātu.

  Kaut viens no Jums ir noskatījies dokumentālo filmu par viņu? Visu cieņu viņa priekšā, visu viņš ir sasniedzis ar savu darbu, un jau pārdesmit gadus atpakaļ viņam jautāja, vai viņš vēlētos kļūt par prezidentu, uz ko viņš atbildēja, laiks rādīs. Cilvēks ar tīrāko apdomu un nodomu. Parēķinam, cik viņš ar savu biznesu ir ienesis pašai NY, attīstījis to, devis darba spēku un visu pārējo. Ir viņam bijuši visādi faili, utt.. neveiksmes, bet vai tad nevienam citam tādas nav bijušas? Vot mums tādu prezidentu. Visi tikai saskata viņa resnu tuksni ar naudu, bet patiesībā tā nemaz nav. Un kāpēc tagad melniem būtu jābūt pārsvarā par baltiem? Ko ta šie sagribējuši, lai tagad baltie jūtas apspiesti.

  Ja paskatamies arī citas vēlēšanas, utt.. visi nākuši no politiskām elitēm, utt.. neviens cilvēks nav bijis tā teikt no savējo vidus, ok politikā viņš bija, viņš bija tikai partijā, nevis pie lēmumu pieņemšanas.

  Lūk arī filma, noskatās un tad paši izdarat secinājumus, cik daudz Jums ir iebarots visos šajos mēdijos? Tie mediji pieder visiem ietekmīgiem, ko vadība liek, to raksta, izdomā virsrakstus, utt.. arī vietējie portāli, vienkārši viņi zina Trampu, ka ar viņu nesanāks pa labam, sarunāt, tāpēc arī visi nīd.

  [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pCOFckFFgaQ[/youtube]

  #327667
  Draxo
  Participant

  Vai esi personīgi pazīstams ar viņu vai viņam tuvajiem cilvēkiem, ka vari būt pārliecināts – tieši dokumentālā filma ir korekta un nevis medijos rakstītais?

  #327668
  Mr.Death
  Participant

  Ieteiktu buut seviskji uzmaniigiem ar sjiim “dokumentaalajaam” filmaam. Redzot to, ka tur ir ainas no prieksjveeleesjanu debateem, taa filma tikpat labi var buut arii politiska rakstura pasuutiijums. Kas tad nu multimiljardierim trampam ko nesamaksaat operatoriem, lai kaut ko sakombinee prieksj vienkaarsjaas tautas – vinja meerkjauditorijas.

  Zinot to, ka tiek maaksliigi veidoti dazjaadi viedoklji, sjajaa speelee vispareizaak ir attureeties no kaadu konkreetu apgalvojumu izteiksjanas, ja vien nav zinaami totaali neapgaazjami un viegli pieraadaamii fakti.

  Nobeigumaa dziesma: https://youtu.be/7hq-oPBdqi0?t=170

  Mhhhhh :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā