Tribler (p2p)

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145810
    Tvinky
    Participant

    Kaut kur šodien i-netā uzrāvos uz šo programmu… Pamanīju, ka programma iet arī uz Linux, un nodomāju to notestēt uz pagaidu Xubuntu. Iegāju mājaslapā, tur automātiski piedāvāja novilkt source priekš Linux (ko arī izdarīju). Virzoties pēc readme.txt uzliku nepieciešamās pakas, bet nekā – tas man spirinājās pretī, jo teica, ka kaut kādas pakas man trūkst. Laiku ietaupot ar erroru griezos pei googles un nekā īsti no sākuma neatradu (laikam pajauna programma). Tad tomēr saskāros ar šo ubuntuforums.org kur atradu linku pie .deb pakas. (Kuru arī novilku).

    Code:


    #saskāros ar to, ka tomēr tiešām pāris paku trūkst un uzlikās viņš nepilni
    sudo dpkg -i tribler.deb
    #lai iegūtu visas nepieciešamās pakas, darīju:
    sudo apt-get install -f
    #Nu un tad protams
    tribler
    #protams var nelaist caur konsoli, piem man Xubuntu viņš ievietojās: Applications -> Network -> Tribler

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/90952tribler.png[/img]

    Programmai ieslēdzoties tā pavaicāja izvēlēties optimālo (sava interneta) ātrumu. Tik lēna kā mna nebija, tad es ņēmu mazāko 😀 Protams uzreiz ķēros pie konfigošanas, tb nickname, avatar utt… (Domāju tur paši tiksiet galā, ja testēsiet). Cik sapratu viņa kaut kā pēc RSS feeda meklē tos video. Programmā var pievienot jaunus RSS. Par nelaimi es tikai varēju atrast tos video (to pašu principā varētu izdarīt ieejot youtube.com)! Uzspiezot uz Play, man pavērās VLC ar lejā redzamu linku pie video, bet tā arī nesāka spēlēt. (Varbūt tomēr tapēc, ka man te leilāka daļa visu portu aizbloķēti un pats sēžu caur proxy tuneli. Ja kāds testē arī šo programmu rakstat savus komentārus. Es tur nekā spēcīga neredzēju, varbūt par maz pāris minūšu testa (neuzmanīga).

    #168510
    Foxsk8
    Participant

    Man tas softs nepatīk. Viss tāds nefunkcionāls liekās. Labāk turos pie pārbaudītām vērtībām.

    #168511
    usins
    Participant

    nu nez. man ar utorent, labāk 🙂

    #168512
    Tvinky
    Participant

    Man jau arī nepatika, + vēl pielagoja, uz python rakstīts >:( Vnk notestēju, kas par zvēru 🙂

    #168513
    Foxsk8
    Participant

    Gnuttela tīkla P2P softu forums

    https://www.gnutellaforums.com/

    Apraksti par clientiem. Lejupielādes gan priekš WIN gan priekš *NIX.

    #168514
    osh
    Participant

    Izlasīju datuvē rakstu, gribēju paskatīt, kas tas ir pa zvēru, bet priekš Gentoo ebuilds vēl nav uztaisīts. Pašam bija slinkums no sources likt.

    Anyway, pēc apraksta spriežot, kaut kāds pok3monizēts torrent klients laikam, tā ka īpaši nealkstu pēc tā.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā