TV kartei dažos kanālos nav skaņas

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas TV kartei dažos kanālos nav skaņas

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146579
    quizzical
    Participant

    Man mājās kompī ir šitāda TV karte. Pieslēgta kabeļtelevīzija, bet man kādiem 10 kanāliem bilde ir, bet nav skaņas. Tajā pašā laikā parastam televizoram viss ir kārtībā. Kur vaina?

    #175956
    samurajs
    Participant

    Vainas itkā nav nekādas. Ir kanāli, kuriem skaņa raidās 6.5 MHz starpfrekvencē (kā mums), un ir tādi, kuri izmanto 5.5 MHz (standarti B/G un D/K). Tāpat kā TV, arī TV kartei būtu jābūt meņucim, kur to var izvēlēties.

    #175957
    quizzical
    Participant

    tur pie audio es tikai vareeju pareguleet stereo un veel kautko biki, neko daudz nevareeja reguleet, izmeegjinaaju visos iespeejamos variantos. varbuut citu application vajag?

    #175958
    samurajs
    Participant

    Tad laikam nav paredzēts… tādas kartes ražo konkrētai valstij un standarts atbilst šai valstij. Tikai mums ir tā, ka skatās gan Krieviju, gan Rietumeiropu, kur standarti atšķiras. Vispār tavam kabeļoperatoram vajadzētu signālu pārkodēt vispārpieņemtajā standartā, bet šis laikam to nedara.

    #175959
    quizzical
    Participant

    Nu skaidrs, tad neko laikam neizdariishu tur. bet tie kanaali ir dazhaadi, piemeeram nav skanjas gan SAT TV, TV 1000, gan krievu TB1000 un kkaadiem veel tieshi krievu kanaaliem. un kam ir skanja arii taada pati dazhaadiiba

    #175960
    samurajs
    Participant

    Iespējams, ka kabeļoperators ko samuhļījis. Analogajām ierīcēm (TV) nevajag arī tik lielu precizitāti starpfrekvencei. Var būt, ka tā mazliet nobīdīta un TV karte to tāpēc neķer.

    #175961
    quizzical
    Participant

    nu karoch paldies, skaidrs tagad kur taa saals.

    #175962
    msh
    Participant

    Parasti šādos gadījumos atliek izmantot kaut kādas kreisas progas vai pat draiverus 🙂

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā