UK referendums: vispirms balso, pēc tam domā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas UK referendums: vispirms balso, pēc tam domā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #326057
    msh
    Participant

    Rasisti un ksenofobi? Iemācies, mīļais cilvēk, ko nozīmē šie vārdi, un kā šīs parādības izpaužas, un tikai tad tos izmanto lai kādam uzbruktu. Rasisms ir uzskats ka citas rases ir sliktākas – ksenofobija ir bailes no citām kultūrām. Es neuzskatu ka melns, brūns vai dzeltens cilvēks ir stulbs vai slikts, vai ka hinduists, budists vai musulmanis [kaut gan islāms ir ar saviem āķiem] uzreiz būtu kāds slepkava vai izvarotājs – bet es vēlos dzīvot latviskā latvijā. Kas šādā vēlmē ir slikts un kas to padara par rasismu vai ksenofobiju, izskaidrosi? Nu jā, tādi ļautiņi kā tu mēdz arī savas valsts karoga lietošanu kāda futbola čempionāta laikā saukt par rasismu…

    #326058
    SFiX
    Participant

    Labāk sludini savu “white pride” uz ielas vai kādā pagrabā. Precīzi norādīji, ka viņi ir Apvienotās Karalistes pilsoņi, visi viņus pieņem ka britus, viņi sevi apzinās kā britus, un nevienam nerodas idiotiski jautājumi par lojalitāti, bērnu skaitu ģimenēs utt. Protams, izņemot tevi, jo, redz, viņi ir brūni musulmaņi, aka. terroristi.

    #326059
    SFiX
    Participant

    Kātad. Augstāk raudāji par ‘nepieņemamo’ bērnu skaitu britu musulmaņu ģimenēs, bet tagad pataisīsi sevi par tādu pasaules tautu mīlētāju, ka nelabi metas. Tādiem cilvēkiem kā tev Latvija nekad nebūs pietiekoši ‘latviska’, ja nu kāds krieviski ierunājas, ja nu kādu bēgli uzņem, gals klāt. Ikvienu minoritāti tu uzlūko kā piekto kolonnu un pēc tam brīnies, ka viņi nevēlas integrēties.

    #326060
    msh
    Participant

    Ko tu nesaproti? Tautu sajaukšana, kaut vai biznesa interesēs – tā nav to iznīcināšana? Kā latviešu tautai palīdzēs iespēja visiem kopā aizbraukt uz dzīvi eiropā? Nekā, vēl 2-3 paaudzes un latviešu vairs nebūs. Vienreiz, retu reizi, tvnetā pie kāda raksta iebrienot komentāros, ieraudzīju labu frāzi “latviešiem ir laiks atcerēties, kāpēc mēs pametām PSRS” – PSRS pludināja iekšā krievus pretēji tautas interesēm – te mums atkal spīd tas pats. Vai mums to vajag?

    Protams, musulmaņi ieradās jūtami agrāk nekā izveidoja ES. Vācijas situācija ir uzskatāms piemērs ka atkal netīru biznesmeņu intereses ir svarīgākas par tautas interesēm – vācijas turku minoritāte radās sešdesmitajos gados viesstrādnieku programmā – tā ideja bija uz sešiem mēnešiem importēt strādniekus un tad tos rotēt, un nekādas ģimenes – bet, protams, darba devēji negribēja tādu kadru mainību – tagad ir liela un augoša turku minoritāte. Francijas un apvienotās karalistes gadījumā droši vien bija pārprasta pienākuma sajūta pret bijušajām kolonijām.

    Frāze “ja visi musulmaņi būtu teroristi…” rāda ka tev derētu pamācīties par islāmu. Bet ja tu negribi daudz pētīt – palasi par armēņu genocīdu – tikai par armēņu genocīdu – no savas puses varu piebilst ka tur viss notika atbilstoši islāmam, un aktīvo darītāju procents noteikti nebija lielāks kā džihāda atbalstītāju procents eiropā mītošo musulmaņu minoritātē.

    #326061
    Participant

    Tu gribi latvisku Latviju, daļai no latviešiem citas etniskās izcelsmes nesagādā problēmas. Ko nu?

    #326062
    SFiX
    Participant

    “Es neesmu tajā iedziļinājies”

    Tiešām? Nevar būt! Tu neesi iedziļinājies, bet jūties kā baigais eksperts. Mēs pieņemam, ka ārsti ir kompetentākie medicīnā, arhitekti ēku projektēšanā, bet nez kādēļ par politiku un ekonomiku katram otrajam ir savs, ‘pareizais’ viedoklis. Spoiler alert- nē, nav. Nākamreiz pirms aplaimo pasauli ar savām pārdomām par starptautiskajām attiecībām, integrāciju Eiropas valstīs, utt., pamēģini kaut nedaudz atteikties no saviem aizspriedumiem un vismaz uz minūti saprast, ka no dabas neesi ģeniāls politologs, propagandas eksperts, ekonomists, migrācijas un integrācijas speciālists vienā personā. Varbūt tad tev būs mazāk jāuztraucas par bērnu skaitu svešās ģimenēs.

    #326063
    msh
    Participant

    Kur es rakstīju par “nepieņemamo bērnu skaitu”? Nepieņemami ir tas, ka normālā eiropiešu ģimenē ir mazāk par 4 bērniem, un tie paši pāris sarodas ļoti vēlu. Tādiem kā man latvija nekad nebūs pietiekmi latviska? Nu vispār jā. Jo man ir pie dirsas kādā valodā mani kaimiņi sarunājas ģimenē, bet es neesmu sajūsmā ja viņi sevi uzskata pārāku par mani savas tautības vai ticības dēļ, lai arī viņi atrodas MANÄ€ dzimtenē. Ja tev šāda lietu kārtība liekas normāla, tad ar nožēlu nākas secināt ka tev politkorektums ir aizstājis veselo saprātu, un ja būs politkorekti ieziepēt ānusu un publiskā vietā novilkt bikses un pieliekties, tad tu to arī darīsi. Tavai zināšanai, es runāju krieviski, gan ļoti slikti, jo saucot par savām mājām divus no trīs latviskākajiem novadiem, šī valoda man nav īpaši vajadzīga, un es agrāk strādāju darbavietā, kur bija daudz krievvalodīgo, lielākā daļa ļoti patīkami cilvēki.

    Attiecībā par bēgļiem – es neko nesaku ja caur mūsu cauro robežu te nokļūst kādi vjetnamieši – bet ja mums uzspiež cilvēkus, kurus te neviens negrib, un kuri paši te negrib būt – kas te vispār notiek?

    #326064
    richijs
    Participant

    Brīnums, kā vēl neviens nav pieminējis nacistus, fašistus… Pāris gadus padzīvoju uz salas baigi liberālie palikuši… un visādus terminus samācījušies… rasisms, ksenofobija, nacionālisms, patriotisms un tos visus putro vienā katlā… Vēl jau latvieši ir seksisti, homofobi un citi zvēri… traki 🙂

    #326065
    msh
    Participant

    Hominidae, definēsim latvieti – cilvēks, kurš runā latviski, uzskata sevi par piederīgu latvijai un kura vērtību sistēma atbilst tai, kāda ir vairākumam latviešu. Savādāk to pat nevar definēt – ir tik daudz latviešu ar krieviskiem un citu tautu uzvārdiem, bet neviens nevar teikt ka tie nav latvieši… 🙂

    #326066
    Participant

    Nacionālistiem svarīgākas ir nācijas vai rases intereses, nevis individuālās. Ja Juris vēlas strādāt UK par krāvēju, saņemot vairāk, viņš apdraud sava etnosa intereses. Ja Anna vēlas studēt Dānijā par velti, iegūstot pieredzi ārzemēs un pilnveidojot valodas prasmes, viņa nonāk konfliktā ar savas tautas interesēm (pie noteikuma, ja viņa paliek uz dzīvi Dānijā pēc studijām). Kaut kāda imagināra vienība kā etniskā izcelsmes tiek godāta vairāk kā personīgā brīvība. Kas pie velna?

    Es nestrīdos par islāmu, ticu, ka Korāns aicina uz vardarbību. Tāpat kā Bībele. Ja palasa Bībeli, tad rodas jautājumi – kā ellē ratā baznīca var pieļaut tik daudz DZĪVUS neticīgos šajā valstī? Kāpēc es vēl esmu dzīvs un kāpēc sievas menstruāciju laikā apmeklē baznīcu? JO reliģiskam cilvēkam ir superīga tieksme interpretēt svētos tekstus tā, lai tie saskanētu ar viņa iekšējo pārliecību, kas ir veidojusies kultūras un vides ietekmē. Ja cilvēks ir labi integrēts rietumu kultūrā, tad nekādas neticīgo galvas necirtīs.

    #326067
    SFiX
    Participant

    Bet tiešām, genocīds pret Latvijas tautu (latviešiem)!!! Veselus 30 bēgļus iepludināja. Velna Briseles internacionālisti.

    Quote:

    tvnetā pie kāda raksta iebrienot komentāros


    haha.

    #326068
    msh
    Participant

    Tiešām? Ne es “jūtos”, ne es to tā pasniedzu – tavs, maigi izsakoties, agresīvais izteikšanās veids gan liecina ka tu gan jūties kā baigais eksperts, viszinis ar vienu perfekto patiesību, nu kā vispār citi, niecības, spēj iebilst… Žēl tikai ka pie faktiem neesi spējīgs ķerties, tikai emocijām.

    Gaidu joprojām tā viģika atspēkojumu.

    #326069
    msh
    Participant

    Tikai 30? Kāpēc, diez, muceniekus paplašina, 30 purniem vietas nepietiek? 😀

    #326070
    SFiX
    Participant

    Tu bieži slēpies aiz citiem cilvēkiem? “Atspēko šito jūtūb video” ir visai nožēlojama aizsardzība, pamato pats savu viedokli, nevis linko par savi gudrāku cilvēku domas.

    #326071
    SFiX
    Participant

    Veseli piecdesmit būs! Loģiski, ka šai divu miljonu nācijai tas būs nāvējoši. Ja nu veselu simtu ievedīs, drīz simtdaļa procenta Latvijā būs bēgļi. Š ausmas.

    #326072
    msh
    Participant

    Juris un Anna, nespēdami domāt loģiski, aizmūk uz leiputriju, iedomāto. Ko viņi tādu tik ļoti labu iegūst, ko nevarētu te? 5 gadus jaunāku mašīnu? Vēl kaut ko līdzīgu? Tas ir tik ļoti svarīgi? Bet ja viņi būtu te, tad viņi piedalītos savas dzimtenes izaugsmē. Tas ka viņiem svarīgāks ir kas cits, uzskatāmi parāda to, kā mūsdienās ir degradējusies vērtību skala. Ja 1920. gadā Jura vai Annas vecvectēvi būtu domājuši tāpat – kas te šodien vispār būtu?! Tuksnesis vai krievijas nomale?

    Bībele aicina uz vardarbību? Š is apgalvojums uzskatāmi parāda ka tu to neesi lasījis – varbūt esi bik pašķirstījis. Vienīgās vietas, kur bībelē var atrast vardarbību, ir vecā derība, jeb jūdu svētie raksti – priekš kristieša vecā derība ir vairāk vai mazāk vēstures grāmata, priekš jūda tur ir mozus bauslība, un viss pārējais ir vēstures grāmata – tur neviens NEKO neaicina uz vardarbību – vecajā derībā var atrast vienīgi tekstus “dodieties iekarot to un to vietu” [teiktus izredzētajai tautai, izraēlam, kam Dievs bija apsolījis kanaāna zemi] – pagātnes formā – korānā gan ir, piemēram, “cērtiet pirkstus un grieziet galvas”, tagadnes formā. Jaunajā derībā vienīgā kristieša izdarītā vardarbība bija tas, kā viens Jēzus māceklis, vārdu aizmirsu, brīdī, kad Jēzu apcietināja, vienam nocirta ausi – Jēzus to nosodīja un ausi pieaudzēja atpakaļ. Lūk kā bībele “aicina uz vardarbību”. Par “JO reliģiskam cilvēkam ir…” gan varu piekrist, jo Dievs un reliģija ir divas dažādas lietas – reliģija ir cilvēka radīta sistēma, bez Dieva, pēc formulas “dievs teica to, es daru tā, dievs mani svētī”, kas mēdz nestrādāt, jo tā nav – visuzskatāmākais piemērs ir ar Jēzu Kristu – viņu cilvēku reliģija piesita krustā.

    Bet kad tu runā par “rietumu kultūru” – neaizmirsti ka tā balstās uz kristietību. Vienvārdsakot, tu, tāpat kā daudzi citi, centies iznīcināt šīs kultūras pamatu, aprēķina vai vienkārši nezināšanas dēļ.

    #326073
    msh
    Participant

    Nāvējoši varbūt nebūs, īstermiņā noteikti, bet tas noteikti ir labs sākums lai izveidotu latvijā pirmo geto.

    #326074
    Participant

    Fun fact:

    Latvijā 2011. gadā dzīvoja:

    180 lībieši;

    6 416 ebreji;

    44 783 poļi;

    24 426 lietuvieši

    3 023 vācieši.

    Ja neskaita vēl tūristus un ciemiņus.

    Tas tā, ja nu kādam bail par mūsu tautu. Cik tos bēgļus šeit vedīs?

    PS: par to geto – tāpēc mums ir jādara viss, lai geto nebūtu!!

    #326075
    Evers
    Participant

    Hahahaha,

    Msh tu esi viens no tiem palicējiem, kas rej uz aizbraucējiem, dēļ tā, ka negribēja vairs Latvijā kapeikas skaitīt ekonomisko represiju dēļ. Ne visiem ir vajadzīgie sakari un fiška lai Latvijā varētu normāli dzīvot, bet pat dēļu krāvējs gaterī ir pelnījis normālu dzīvi, neiet runa par luksusiem.

    No tava teiktā var spriest, ka pašam propaganda izskalojusi prātu, cik tu te esi bijis Anglijā? Atbrauci uz vienu ģerevņu, gasterbaiteru kvartālā, pagrozījies un eksperts gatavs. Patriots atradies, patrioti būtu cīnījušies ar ienaidnieku savu pašu zemē, nevis blējuši uz aizbraucējiem. Un patrotismu uz maizes neuzsmērēsi. UK dēvēšana par leiputriju ar norāda par zināšanu trūkumu, nekāda leiputrija te nav, jāstrādā cilvēkiem grūti, un ir daudzas nebūšanas, bet ja grib strādāt, tad dzīvot var, nav jādomā ko pirkt un uz ko piežņaugt jostu ieejot lielveikalā.

    Lai vai cik Londonā imigrantu, balsot varēja tikai Londonas britu pilsoņi. Arī imigrantu kontingents te vidēji ir augstākas kvalitātes kā citur. Protams, ir geto kvartāli ar, bet daudzi Rīgas kvartāli ne ar ko labāki nav.

    Kā jau teicu, atbrauc un reāli paskaties kas te notiek un ko un kādi paši angļi reāli saka, bet tev jau daudz labāk zināms kā pašiem angļiem. Ja tev redneki un pensionāri ir inteliģentā puse, tad nu žēl. Pensionāriem vispār nevajadzētu ļaut balsot, tas jau ir arī Latvijā pierādījies.

    Liebritānija ir sen kļuvusi par multikulturālu zemi un tikai muļķis var cerēt, ka tas mainīsies. Ir jānorij krupis un jāpieņem ka UK nekad vairs nebūs baltu britu UK un jādomā kā risināt problēmas nefantazējot muļķības.

    Turklāt tu izsakies ka ceļošana ir kautkāda mazsvarīga vērtība un priekš biezajiem domāta. Tie biezie nemaz nav tie lielākie ceļotāji, viņiem citas problēmas. Ceļot un redzēt pasauli ir visvērtīgākā pieredze un izglītība kādu cilvēks var gūt. Tā bija simtiem gadu atpakaļ un tā ir tagad. Bet nu var jau sēdēt mājās, tālāk par savu kartupeļu lauku neredzēt un justies baigais patriots un valsts cēlājs. Es arī 5 gadus cītīgi cēlu Latvijas ekonomiku, kamēr gudrie augšā gremdēja vēl dziļāk. Nu i jēga visu dzīvi izniekot tā. Kāda vēl atbildība pret valsti? Patriots kam sava un savas ģimenes labklājība rūp mazāk par ziedošanos valstij, ir pamuļķis nevis patriots.

    #326076
    richijs
    Participant

    Pēdējais par pamuļkiem jau nu gan bija lieki… Tad jau tikpat labi tavi vecāki bija pamuļķi un vecvecāki arī… kas neizdomāja jau 40.tajā gadā emigrēt pirms padomju okupācijas… un nosacītas nabadzības…

    P.S Kas tad tos “gudros” ievēl? Ja ne paši! Protams varētu būt labāka valdība, bet paši esam vainīgi, ja nodokļu maksāšanu uzskatām par nevajadzīgu, tad nav ko brīnīties, ka IKP mazākais Baltijā un dzīve sūdīga…

    P.S.S Uz nākošajām vēlēšanām top jauna brīnumpartija ar kaimiņu priekšgalā, prognozēju dziļu vilšanos, jo šādas brīnum partijas ir bijušas daudz…

    Tā pati vienotība (jaunais laiks) savā laikā nāca, kā glābējs no “zagšanas” tad vēl Zatlets… Par senākiem laikiem gari nerunāšu… kur arī bija populisti…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā