UK referendums: vispirms balso, pēc tam domā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas UK referendums: vispirms balso, pēc tam domā

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #326097
    Crow
    Participant

    Divide et impera.

    Pizĝecbļejebaķ. Vienā laivā salikti nevar vienoties, kurā virzienā labāk grimt. Tupajiem auniem tik lupatu parādīt un tie deso kā neaptēsti. Villojās viens ar otru, kamēr lumināti izmantos mākslīgi radīto krīzi un savāks zem sevis vēl vairāk. Un tā jums arī *visiem* vajag, aunu bars…

    #326098
    Evers
    Participant

    msh kaislīgi aizstāvētie, propagandas nesazombētie, nesūdu maisu ļautiņi tagad visās malās terorizē imigrantus. Tas jau tā ir slikti, bet uzbrūk arī aziātiem, melnajiem, indiešiem utt.

    Viņi savos inteliģentajos prātiņos acīmredzot uzskata, ka izstāšanās no Eiropas Savienības nozīmē to, ka tikai tīrasiņu baltie briti tur tagad varēs palikt. Viņiem nav pat ne mazākās saprašanas par to, kas vispār ir Eiropas Savienība, un kuri te ir ieradušies caur ES atvērtajiem vārtiem, un kuri pa citiem, ar ES nesaisītiem ceļiem, un kuri te jau dzīvo paaudžu paaudzēs un ir dzimuši britu indieši, britu ķīnieši, britu melnie.

    Tādi padibeņi un penši vecuma marazmā tagad grauj valsts nākotni un tēlu, tādiem ļauj balsot. Boriss tik kladzināja “NHS, imigranti, demokrātija, NHS, imigranti, demokrātija” un aitas blēj līdzi nesaprotot kas ir kas. Ne tur NHS kautko dabūs, nekā, pasludināja klauns tikko, ka pie daktera un slimnīcu ejot būs jāver maciņš plaši vaļā, še tev nu bija NHS glābējs. 😀

    #326099
    Aldis
    Participant

    Vajag tik rakt 😉

    #326100
    msh
    Participant

    Jā, es zinu ka tā paika ir normālāka par maximas optima līniju [man ļoti garšoja morisona piena šokolāde, kad aizbraucu, tāfelīte maksāja 30 vai 28 peņus, pēc tam pacēla uz 35], bet tas faktu un statusu nemaina. Īrēšana ar “bulgāru čomiem” ir pretlikumīga, cilvēks/ģimene drīkst izīrēt kādam citam, ar ģimeni nesaistītam, cilvēkam vienu istabu un viss. Bet par pieredzi – kā to ņem. Mani tā vismaz nav apstulbinājusi. Piedevām skotijā es nodarbojos ar lapeļu mētāšanu glasgovas apkārtnē – darbs, protams, sūdains, maigi izsakoties, zato es turieni esmu apskatījis labi – es domāju ka es nemelošu, ja teikšu ka esmu izstaigājis visas pilsētas apgabalā, gar kura malām ir Greenock, Alexandria, Kirkintilloch, Coatbridge, East Kilbride, Kilmarnock, Irvine – un ļoti labi apskatījies, kā tur cilvēki dzīvo. Izjūtas, to redzot, varēju noformulēt vārdos tikai anglijā runājot par to ar citiem baltiešiem – šoks – gaidot ka būs skaista, sakopta valsts kā vācija, bet tā vietā kaut kāda sūdu bedre… Nerunājot nemaz par to, kā viņi dzīvo, ja dzīvo labi un var atļauties – pēc n gadiem, kad tu pelnīsi pietiekami daudz, varēsi dzīvot labā rajonā, mājā, kurai tikai viena siena būs kopīga ar kaimiņu, bet braukt pat varēsi atļauties ar kādu lētu vidēja izmēra sedanu ar mazu motoru, nu tik vien ka tā miza būs tikai piecus gadus veca – jo tik daudz tu diez vai kādreiz pelnītu, lai atļautos māju, kurai neviena siena netiekas ar kaimiņu māju, un līdz tuvākajam žogam atrastos pat veselu 5-10 m attālumā, bet pie mājas stāvētu premiuma mašīna ar vidēja izmēra sešu katlu ķīseli. Tikmēr latvijā katras privātmājas īpašnieks dzīvo kā tur biezie – kaimiņi uz galvas nekāpj, utt… Nē nu labi, gaumes jautājums.

    #326101
    msh
    Participant

    Šªsiņš jau tev atbildēja par to unikalitāti, un ļoti spēcīgi. Tagad iedomājies pirmo un otro pasaules karu – iedomājies tās valstis abos karos, kurām principā tāpat vien kāds paņēma un uzbruka [nu labi, bija tur aizkulisēs spēlītes, bet labi] – paņemsim ziemas karu, otrais pasaules karš vien bija – iedomājies, kas būtu bijis, ja somi būtu šitā sākuši ņaudēt ko viņi grib un ko negrib, tā vietā lai masveidā stātos armijā un dotos uz fronti – pareizi, somija vēl varbūt būtu viens krievijas apriņķis – varbūt arī vairs ne. Tam, kāpēc baltijas valstis tika okupētas 1940. gadā, par iemeslu bija šādi domājoši līderi. Un tā varētu turpināt gari un plaši.

    Kur tu šajā jaunās derības vietā redzi “vardarbības slavināšanu”? Tu tur ar mokām centies ieraudzīt to, ko tu tur gribi ieraudzīt. Tur nevienu nemudina uz vardarbību – vienīgais ko tur var pārmest, ir tas, ka Jēzus, kā jau gandrīz vienmēr, runā aplinkus un līdzībās – lai tie, kas negrib saprast, nesaprastu. Man laikam ir tāda lieta, kas tev nav – pilna bībele uz galda, kur attiecīgi ir norādītas paralēlās rakstu vietas – šitas zīmējas Lūkas 12:51-53 – paragrāfs ir nosaukts “Kristus ir šķelšanās iemesls”. Kā šī šķelšanās izpaužas? Paņemsim par piemēru mani un betonu, jo mums ar tevi vēl tik tālu nav… 😀 – mēs ar betonu jau kādus padsmit gadus, ar pārtraukumiem, mēdzam sēdēt kādā čata vietā – agrāk IRC, tagad internetā vienā vietā – esmu viņu dažas reizes saticis dzīvē, sarunāties var, virtuāli tādas vēsas attiecības – līdz brīdim, kad pirms pusotra gada tā garāmejot, starp citu, pieminēju ka apgrozos kristiešu vidū – tā bija “sektants!”, un kopš tā laika šad un tad izmanto izdevību lai uzdirstu kaut kādu pilnīgi jēlu sūdu. Lūk, par tādu šķelšanos tur ir runa – kur pietiekami negatīvā vidē dzīvojošam cilvēkam pieņemot Jēzu, uzreiz apkārt sarodas ienaidnieki, tikai šī fakta dēļ, tā vietā lai priecātos.

    Cilvēka nosišana – ja godīgi, detaļās neesmu iedziļinājies, jo tas nav aktuāli – mēs dzīvojam 21. gadsimtā, pagaidām vēl sabiedrībā ar kristīgām vērtībām. Kristietības galvenā vēsts tomēr ir “mīlēt un piedot”, bet tu piekasies mozus bauslībai, kas mums nav saistošs, un kas darbojas pēc cita principa “zobs pret zobu, aci pret aci”. Mani vispār uzjautrina ka dzīvojot sabiedrībā, kas balstās uz kristietību, cilvēks var palikt tik žēlsirdīgs, ka sākt kritizēt bībeli kā agresīvu grāmatu – bet nu tur laikam pie vainas tas, ko maziem bērniem svētdienas skolā māca – par “labo dieviņu”. Vārdam “sektanti”, lūdzu, iemācies pareizo pielietojumu – es daļēji jūtu ka vārdu “sekta” dažs labs kopē no angļu valodas, nevis izmanto tā latvisko versiju. Nu labi, tu varbūt čupojies ar sektantiem – es, cik jau nu sanāk, apgrozos kristiešu vidū, pamatā baptistu.

    Bet par geto – sasmējos – šito naivumu. Pat ja gribētos lai viņi būtu ateisti, vispirms viņus būtu jāpadara par kristiešiem, lai iedotu kristīgās vērtības, uz kurām rietumu civilizācija balstās. Islāma vērtību sistēma un uzskati ir “nedaudz” savādāki, bet situācija, kur vietējie nepastāv par sevi, bet piekāpjas iebraucējiem, tiek uztverta par vājuma pazīmi, kas tas jau patiesībā arī ir. Tādi kā tu faktiski veicina islama izplatību, jo vienīgo pretindi – kristietību – cenšas iznīcināt, bet islamu – pieciest, cerībā ka tur kaut kas mainīsies – sistēmā, kura ir ideāls citu civilizāciju iznīcināšanas mehānisms, un kam turēties pretī var tikai ar brutālu spēku. Vienīgais ateistiskais veids kā musulmaņus vismaz uz laiku ieintegrēt nemusulmaņu sabiedrībā, ir brutāls boļševisms, un arī tikai tad, ja boļševikiem ir stipra aizmugure – nu kā krievijas impērijas musulmaņu teritorijās pagājušā gadsimta divdesmito sākumā, kurās boļševiki brutāli apspieda visus neatkarības centienus un slaktēja džihādistus, un kā albānijā un bosnijā un hercegovinā, kur to pašu izdarīja no pārējās dienvidslāvijas izcēlušies tito partizāni – un pat strādāja – kamēr komunistu režīms turējās kaut cik stingrs – kad tas sāka palikt vājš, tad uzreiz bija čau – nu, piemēram, Baku armēņu grautiņi 1988. gadā – vēl samērā miermīlīgi, bez brutālas slaktēšanas, jo zem spaidu režīma kopā nodzīvoti 70 gadi, dēļ kā tikai neliela sabiedrības daļa atsaucās aicinājumam uz džihādu, bet nu tas bija tikai sākums. Rietumu labklājībā lielākā daļa, protams, zaudē savu asumu, bet pats galvenais – ka vispirms ticēt savējiem – paliek, un tāpat pietiks tikai ar nelielu procentu musulmaņu, hoķ tikai personīgas baudas vadītiem [islams ļauj drāzt visu kas kustas un kas nav cita musulmaņa sieva, un sieva ir tīra vīŠ—a verdzene], lai sabiedrību, kurā ir vismaz puse musulmaņu, kas tā saucas tikai ķeksīša pēc, un pārējie ateisti, padarītu vismaz vārda pēc par musulmaņiem, un ieviestu šariatu [kas tālāk nožmiedz jebkādu civilizāciju] – ja tev pieliks pie rīkles nazi un liks izvēlēties starp pravieti muhamedu un nazi, ko tu izvēlēsies?

    Tas tā, filosofijai un vēsturiskiem piemēriem. Bet nu tavas idejas ateistiskā kontekstā vienalga ir smieklīgi naivas. Kā tu “tiksi vaļā no rasistiem”, bez cenzūras? Ar īstiem, nevis vārda, kristiešiem būs vienkārši – bībele māca ka visi esam vienlīdzīgi. Kādās publiskajās norisēs tu iesaistīsi tos imigrantus, nepiespiežot viņus atmest islāmu? Nosauc kādas publiskas norises, padomāsim vai tām islams neiebāzīs sprunguļus riteņos 🙂 Aizmirstot izcelsmi? Tu joko? Kā tas vispār ir iespējams? Reku ASV, kultūru kausējamais katls, nu vismaz kamēr tur nokļuva tikai kristieši un pagāni – šaubos ka turienes imigrantu izcelsmi jelkad aizmirsa – tie bija viņu uz vietas piedzemdētie bērni, izauguši un uzņēmuši savas jaunās dzimtenes kultūru, kuri tur saintegrējās, jo viņu vecāki to tā gribēja – šie to negribēs. Un vispār naksuj vajag, ja paši tak būs valdītāji.

    Labi, sadrukāts daudz, jāiet gulēt.

    #326102
    msh
    Participant

    Ja tiešām tādi ir visi tie piecdesmit cik tur procentu, tad bez komentāriem, jo tad tā valsts ir tāda muļķu zeme, kur normālam cilvēkam vairs nav ko darīt – bet drīzāk tā ir neliela viena procenta daļa, kas tur izpildās…

    #326103
    Participant

    Baigais slinkums te turpināt spamot, centīšos īsi.

    Karš ir karš – ja cilvēkam ir ģimene un īpašumi, teiksim, Latvijā, viņš drīkst iestāties zemessargos. Brīva izvēle (bez kaut kāda uzspiešanas un vainas apziņas izraisīšanas). Es pats personīgi ieroci rokās neturētu, lai arī esmu to darījis. Nepatīk tā situācija, kurā ir iejaukta ES un Krievija. Nepiedalīšos masveida slaktiņā starp divām varām, kuras apzināti provocē viena otru. Protams, ja tiks reāli apdraudēta manu tuvinieku dzīvība vai īpašums, aizstāvēšos, bet līdz tam nolīdīšu sava meža bunkurā laukos, lai mūsu profesionālā armija un NATO tiek galā. Galu galā tiem latvju kareivjiem maksā 800eur (+ atvieglojumi) un uz augšu par neintelektuālu darbu.

    Nekādas mokas, tie bija tie panti, ko zināju no galvas (aptuveni). Vardarbība ir abās Derībās, negribu citēt un meklēt, tāpēc uzskati, ka argumentēju bez pierādījumiem. Piedod par tiem sektantiem, pārsteidzos. Gribēju vairāk uzsvērt to, ka ar reliģiskajiem fanātiķiem nevēlos nemaz diskutēt (kur nu vēl dzīvajā). Tie mormoņi Rīgā visu laiku mani uz ielas stopē nost, atšujos. Manuprāt, reliģiskie fanātiķi ir ļoti atrauti no realitātes. Viņu dievs ir taisnīgs, pareizs, bet pasaule ir pied*rsta lopu bedre, pati daba ir kropla un nepārdomāta. Dabas balsts un pamats – nāve un vēlme otru nogalināt (pārsvarā). Un cilvēks (es un tu, nevis Ä€dami un Ievas, bļin) tajā ir iemests ar varu. Viss, ko tu dari ir masturbācija, sevis apmierināšana (fizioloģiskā līmenī). Dopamīns, endogēnie morfīni, evolūcijas paliekas, spoguļneironi.. Visa tava labestība ir ilūzija, pašapmierināšanās, iedzimta evolucionāra priekšrocība, kas noderēja bara saišu veidošanai. Nē, nevajag man to tavu Liepājas fanātiķi.

    Eju gulēt.

    #326104
    Evers
    Participant

    Kaut pāris procenti, bet pietiekoši daudz, lai absolūta neizglītotība lemtu valsts likteni. Tāpēc vajag otru referendumu lai būtu vērā ņemams pārsvars uz vienu vai otru pusi.

    #326105
    aega
    Participant

    Keep voting until you get the answer you like?

    tā skaitās demokrātija? ja briti būtu palikuši ES neviens pat nepieļautu domu par otru referendumu. Visiem liekas, ka par izstāšanos balsoja neizglitoti cilvēki, lai arī pārsvarā jaunieši ir tie, kas nav apmierināti ar rezultātiem, un tiem, kas vāc parakstus par Londonas atdalīšanos no GB noteikti ir vairāki doktora grādi 😀

    #326106
    Evers
    Participant

    Jaunieši? 😀 Statistika runā, ko citu, pensionāri, kuri fantazē par savu jaunības dienu Britāniju un kuriem nospļauties par bērnu nākotni.

    [img]https://ichef-1.bbci.co.uk/news/624/cpsprodpb/167D6/production/_90081129_eu_ref_uk_regions_leave_remain_gra624_by_age.png[/img]

    Kā arī visasākais izstāšanās procents ir vietās kā Bostona un tuvējie reģioni, kur Eiropas imigrantu ir visvairāk, jo tur ļoti daudz fermu un rūpnīcu, kur imigranti raujas darbos ko angļi paši nedarītu.

    Interesanti, ka imigranti un pabalsti ko viņiem maksā, bija viens no galvenajiem izstāšanās kampaņas jājamzirdziņiem, kamēr reālā statistika rāda ko citu.

    https://www.telegraph.co.uk/news/uknews/immigration/11255425/How-much-do-immigrants-really-claim-in-benefits.html

    Angļi paši sēž uz pabalstiem, un arī ārpus-eiropas imigranti ir priekšā Eiropas. 😀

    #326107
    msh
    Participant

    Jā, protams, vardarbība ir gan vecajā, gan jaunajā derībā, abās vēstures stundu formātā – jaunajā derībā – apustuļu darbos, kur agrīno kristiešu draudzi vajāja vietējās varas un reliģijas, funkciju, ko mūsdienās veic tev līdzīgi, tikai lielāki fanātiķi – pamatā kā tu, jaukdami dažadas lietas un pat īsti nesaprotot, par ko viņi iestājas, un ko ne. Mormoņi nav kristieši – ja islāms ir sagrozīts jūdaisms, tad mormonisms ir sagrozīta kristietība. Nekā laba tur nav. Bet “mans liepājas fanātiķis” ir cilvēks, kurš pirms pāris gadiem tika sabalsots par gada novadnieku, un kura publiskās runas spēj aizkustināt līdz asarām manu neticīgo muteri, bet sludināšana neticīgo vecmāmiņu. Fanātiķis? Varētu tā teikt, pozitīvā nozīmē 🙂

    P.N. Man patīk tas teksts par NATO un latvijas armiju 😀

    #326108
    msh
    Participant

    Nu bet ko tad “citu” tā statistika rāda? Tieši to arī rāda, ko aega uzrakstīja. Jaunieši, kuriem nospļauties par savu bērnu nākotni – ja tādi vispār kādreiz būs, protams – balsoja “remain”. Vecāki cilvēki, kuri ir vēl dzīvojuši normālā valstī, balsoja “leave”. Interesanti, kādu labāku nākotni tad ES sola apvienotajai karalistei, nekā pamešana?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 72 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā