Apple Vision Pro būs pieejams arī ārpus ASV

Tiek ziņots, ka Apple uzsākuši Vision Pro apmācības savos veikalos Vācijā, Francijā, Austrālijā, Ķīnā un vēl.

Vision Pro drīz būs pieejams vairākos tirgos – tā vēsta ražotāja izpilddirektors Tims Kuks 7. maija “Let Loose” pasākumā. Bloomberg nu ir ziņojuši, ka Apple uzsāka internacionālo veikalu darbinieku apmācības, lai viņi spētu demonstrēt ierīci. Atsaucoties uz ziņu, Apple Vision Pro dosies ārpus ASV robežām īsi pēc uzņēmuma ikgadējā WWDC pasākuma, kas notiks 10. jūnijā. 

Ražotājs ielūdzot “simtiem darbinieku no internacionālajiem veikaliem” uz savu filiāli Kūpertīno, Kalifornijā, lai apmācītu viņus, kā ierīci demonstrēt klientiem. Mācību sesijas, visticamāk, sākās jau pagājušajā nedēļā, un tajā piedaloties darbinieki no Vācijas, Francijas, Austrālijas, Japānas, Dienvidkorejas, Singapūras un Ķīnas. Diemžēl Indija nav tikusi sarakstā. 

Apple pat apmācošās komandas dalībniekiem nav snieguši specifisku relīzes grafiku. Tas nozīmē, ka ierīces dažādos tirgos nonāks atšķirīgos laikos. 

Agrāk šajā gadā Apple Vision Pro ierīce, kur var lejupielādēt vairāk kā 600 specializētas lietotnes iekš App Store, tika laista klajā ASV. Neilgi pēc prezentācijas pieejamo lietotņu skaits pārsniedza 1000, turklāt dažādās jomās – izklaides, straumēšanas, produktivitātes un spēļu platformas. 

Relīzes laikā lielie lietotņu izstrādātāji, tas ir, Google, Spotify un Netflix, atteicās izveidot ierīcei specializētu lietotni, kā arī neatļāva ierīcē izmantot iPad lietotnes. Vēlāk gan Google pārstāvis atzina, ka uzņēmums plāno laist klajā ierīcei piemērotu YouTube lietotni. Google vēl nav atklājuši, kad lietotne, kas ir izstrādes stadijā, būs pieejama.

Avots: Business Standart

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt