Google Veo: uzņēmuma atbilde OpenAI Sora 

Starp Google I/O 2024 jaunumiem ir arī video rīks – Veo. Nu ir iespēja pievienoties gaidīšanas sarakstam, lai izmēģinātu Sora sāncensi.

No agrīnajiem Veo demo, šķiet, ka video ģenerēšanas rīks ļoti līdzinās Sora. Funkcija, kas gaidāma vēlāk šajā gadā, sola 1080 izšķirtspēju video, kas “var būt garāki par minūti”. Tos varēs veidot arī dažādos stilos – no laika nobīdes (time-lapse) video līdz lidaparātu kadriem. 

Veo, kas ir daļa no Google AI Test Kitchen lielāka rīka – VideoFX -, var palīdzēt arī rediģēt jau esošus video. Piemēram, augšupielādējot video un dodot komandu, tas spēs ģenerēt papildus ainas. 

Gluži kā Sora, arī šis rīks sākotnēji būs pieejams tikai dažiem testētājiem. Izredzēto sarakstam var pievienoties, izmantojot Google Labs veidlapu. Ražotājs apgalvo, ka “apskatīs visus pieteikumus”. Spriežot pēc jautājumiem, izskatās, ka rīks būs pieejams tikai digitālajiem māksliniekiem vai filmu veidotājiem. 

Veo mākslīgā intelekta video

Veo, protams, nav pirmais ģeneratīvais video rīks: Synthesia, Colossyan un Lumiere ir pieejami jau kādu laiku. Arī OpenAI Sora iekļuvusi starmešu gaismā ar mūzikas klipiem un TED Talk reklāmām. 

Šī ideja lēnām sasniedz zelta laikus, jo pat it kā konservatīvais Adobe parādījis, kā plāno iesaistīt ģeneratīvā MI (mākslīgais intelekts) video rīkus savā Premiere Pro.

Ņemot gan vērā jaudu, kas nepieciešama, lai darbinātu rīkus kā Veo, šķiet, tas ir galvenais šķērslis plašākai izlaišanai. Taču tāpat lēnām sasniedzam momentu, kad šāda veida rīki nonāk vairākās rokās, tāpēc ir labi būt beta izmēģinātājam, lai izprastu rīku pirms ikmēneša abonēšanas maksas.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt