UZLABOTAIS PIRMĀS PAAUDZES PHILIPS OLED TV AMBILIGHT 4K HDR TELEVIZORS

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV UZLABOTAIS PIRMĀS PAAUDZES PHILIPS OLED TV AMBILIGHT 4K HDR TELEVIZORS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163186
  Anonīms
  Neaktīvs

  [img]https://i.imgur.com/5nbCQAq.jpg[/img]

  Philips 55POS9002 veiktspējas līmenim tirgus cena ir ļoti atbilstoša. Ar tā lielisko kustību un video apstrādi un integrāciju ar Ambilight / Philips Hue, televizors noteikti ir pelnījis vietu jūsu vēlmju sarakstā.

  Philips POS9002 ir tiešām izskatīgs televizors. Paneli balsta centrālais U veida statīvs, kas ietērpts gaumīgā matēta metāla sudraba apdarē, un, tā kā OLED displejiem nav nepieciešams papildus apgaismojums, gan panelis, gan arī rāmis ir iespaidīgi plāni. No ekrāna apakšējās malas ir redzams izgaismots Philips logotips, bet nebaidieties – no lietotāja izvēlnes gaisma var būt aptumšota vai pat izslēgta.

  Paskaties aizmugurē, un jūs pamanīsit LED joslu, kas stiepjas gar TV augšējo malu – tieši šīs gaismas rada Ambilight efektu. Daudzkrāsu LED gaismas diodes var iestatīt tā, lai tās reaģētu uz faktiskajām ekrāna krāsām, precīzi apgaismojot sienu aiz televizora tādās pašās nokrāsās kā ekrānā redzamajā darbībā, vai arī jūs varat vienkārši izvēlēties vienu krāsu, ja jums nepatīk piedāvātais efekts. Ambilight nav parasts apgaismojums, šo tehniku sauc par noviržu apgaismojumu, un tas palīdz palielināt uztveramā ekrāna attēlu, kontrastu un krāsu spožumu.

  Turklāt 55POS9002 atbalsta Philips Hue lampas. Izvietojiet tās kā atsevišķus gaismekļus vai spuldzes telpā, un televizors varēs dinamiski mainīt krāsu un gaismas intensitāti, lai apgaismojums telpā atbilstu ekrānā redzamajam attēlam.

  Tā kā Philips darbojas ar Android TV operētājsistēmu, tas nav pārsteigums, ka komplektā iekļautā tālvadības pults ir divpusēja, ar tradicionālajām pogām vienā pusē un QWERTY tastatūru no otras puses, lai paātrinātu teksta ievadi. Operētājsistēmai ir pazīstams mājaslapas interfeiss, kas ir balstīts uz kolonnas veida mājas ekrānu, taču jāatzīmē, ka tas ir daudz ērtāks nekā Sony ierīču Android TV. Protams, tiek piedāvātas Netflix, BBC iPlayer un Youtube video programmas, taču ir tikai viens neliels sīkums – YouTube nepiedāvā HDR.

  Philips 55POS9002 izmanto OLED paneli. Š is jau ir lielisks priekšnosacījums: tā kā OLED tehnoloģija ļauj ikvienam pikselim tikt ieslēgtam un izslēgtam neatkarīgi vienam no otra, kā arī katram ir savs atsevišķais gaismas avots, 55POS9002 spēj sasniegt perfektas melnās nokrāsas, kas liek pat vislabākajam LED LCD izskatīties ļoti pelēcīgam.

  Vairāk par apskatu – https://www.expertreviews.co.uk/philips/1406438/philips-55pos9002-review-yet-another-oled-marvel-from-philips

  TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Ä€zijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā. Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.

  #332260
  Andron MacBeton
  Participant

  Vai šis Rūdolfs ir veicis kautkādu aptuvenu izpēti, par notirgoto TV skaitu no šīs (tb iepriekšējām) reklāmas?

  Labāk varētu iemest 1kārši linkus uz labiem produktiem, ar cenu, UN normālu aprakstu.

  Piemēram, Philips LED lākturi, ko var uzlikt firmā cehā, garažu/laivu kolektīvā. Tur nauda atradīsies! Tos gribēs pirkt.

  Bet TV ir luksusa prece, ko pērk no algas. Tādām lietām uzreiz vaig blakus reklamēt līzingu! Jo savādāk antiņš ieiet lattelekomveikals.lv un izvēlās to ko tur piedāvā, ignorējot ražotāju. Ja tur būs kautvai AOC uz 36 mēnešu nomaksu, ar daudz daudz collām, dārgāks par Philips, tad pircējs nopirks to!

  Bet nu tādas lietas droši vien ka LU, Turība un RTU nemāca.

  #332261
  uldics
  Participant

  Kaut ko derīgu par to televizoru varēja vismaz pieminēt. Tīrs krāna ūdens sarakstīts. Pārdodu auto. 4 riteņi un iespēja piekto novietot 4 dažādās vietās. Vienā no tām tas griezīsies, pateicoties mūsu fenomenālajai dubultgultņu asij. Kā jau pierasts, tas darbojas ar benzīnu, kas jums nodrošinās higiēniskas vecumdienas. Lampas var ieslēgt pa vienai un uzlikt režīmu, kad pagriezieni mirgo paši atkarībā no atrašanās vietas joslā. Spidometri runā katrs savā balsī.

  #332262
  Anonīms
  Neaktīvs

  Mans telefons: Nokia, 264 000 krāsas, spēj fotogrāfēt līdz 3000fotogrāfijām (VGA), spēj rakstīt video ar 30fps līdz 15 min, iebūvēts pudeļu attaisāmais, baterija paradzēta 7dienām tur līdz 5 darba stundām, paredzēts zvanīšanai un sms, spēj sasist jebkuru apple vai android telefonu, neiznīcināms, ražots Somijā, turās uz symbian, praksē lieti noder kā metamais vai sitamais, sastāv no 3 detaļām, 16bit skaņas izdveš, infrared un bluetooth iebūvēts. Reklāmdevējs man sasolīja pasaku kalnus, bet realitātē zili brīnumi. Redzēju Jūsu TV, demo iet labi izcili filmēts ar jaunāko fotokameru, bet zin kvalitāte ir tāda pati kā uz psrs teļuka, jo mūsu digitālā televīzija nespēj parādīt augstāk pa 360p

  #332263
  Anonīms
  Neaktīvs

  Un ja tavs TV nokritīs uz mana telefona, tad mans telefons salauzīs tavu TV.

  #332264
  Quagmire
  Participant

  Man pie pakaļas, jau piecus gadus trīs Samsung bez problēmām strādā un neko citu negribu.

  #332265
  Anonīms
  Neaktīvs

  Es tev varu piesolīt pa muti: neaizmirstamas izjūtas, sāpes, adrenalīns, zilumi, lauzti kauli un izsisti zobi kā arī bezmaksas slimnīcas apmeklējums, 3nedēļas sanatorijā viss ko sirds vēlas. Tāda izskatās reklāma, nevis šis ir ražots tur un tas tur pārdod un viņam ir spīdīgas gaismiņas, vismaz mHz kādi kabeļi, ko atbalsta.

  #332266
  Andron MacBeton
  Participant

  Tieš tā!

  Un tas ir tas tirdzinskings, ko tie pajoli nesaprot.

  P.S. Philips jau nau slikts. Labas lietas ražo. Bet diemžēl uztic tirdzinski visādiem pseido-tirgoņiem, kuri neprot pat pastāstīt par tirgojamo preci.

  #332267
  LAN
  Participant

  Viss jau ir labi, taču neticu, ka Philips ir pilnveidojies un Smart TV tagad ir kas vairāk par bremzi (tādēļ noteikti nav nekas par to arī diži minēts, piemēram, kāds procesors tiek lietots), kā arī visticamāk ,ka nekādus atjauninājumus un drošības ielāpus tā pat OS nesaņems (ja jau izmaksas tiek nožēlojami optimizētas uz kaktu spammeriem, tad OS atbalsta nodrošināšana ir vēl jo liekākas izmaksas).

  #332268
  Nelabojams
  Participant

  Heh. Kļaviņ, vai tev tiešām nav skaidrs, ka notepadā nemājo tava mērķauditorija? Kaut gan tev varētu būt to grūti saprast. Gadījums no manas dzīves – kopā ar sievu (man ķīmiķa, viņai – fiziķa izglītība) apmeklējām vienus biznesa kursus bija tāda izdevība. Lietišķā spēle par pārdošanu, par skaņu tehniku – pie jums nāk tirgotājs un ko jūs viņam jautāsiet par preci, ko viņš grib jums pārdot. Visi tur sauc, vot, visādus tādus bling-bling, mēs abi vienā mutē komentējam par frekvenču raksturlīknēm, kropļojumiem u.c. Tas pasniedzējs iepleš acis un prasa bezmaz šaušalīgā balsī – UN JŠªS NO TÄ€ VISA KAUT KO SAPROTAT? Mēs abi smejamies un pēc tam vēl ilgi uzjautrinājāmies, kādiem oligofrēniem gan ir domāti visi šie mārketinga pekstiņi.

  #332269
  flipdiving
  Participant

  Oh! This article has suggested to me many new ideas. I will embark on doing it. Hope you can continue to contribute your talents in this area. Thank you.

  https://colour-switch.com/”>colour switch

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā