Vai ir gadījies ciest no urķu aktivitātēm?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai ir gadījies ciest no urķu aktivitātēm?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159448
    samurajs
    Participant

    Daudziem ir gadījies, ka uzlauzts lietotāja konts kādā lapā vai e-pasts utml. Š onedēļ parunāsim par šo tematu – kāda pieredze, kā izsargāties utml.

    #306793
    rizhee
    Participant

    Vienreiz kkāds nevalstiski domājošais bija ticis klāt twitterim. Par cik es tur baigi neuzturos, neko nezināju. ÄŒoms tik raksta, kādēļ kkādu krievu mēslu postojot. Apskatijos, jā visādi kirilica ieraksti un esmu sācis sekot cilvēkiem, kas ļoti iespējams stāv pie tā falla 9. maijā.

    #306794
    ruukjis
    Participant

    Sen, sen atpakaļ, kad vilku visu kas pagadās un AV tika naher atslēgts, ja tas izrādija nepatiku pret kādu failu, dabūju pēc nopelniem – uzrāvos uz keylogera, uzlauza manu WoW profilu un aptīrija manus rūpīgi saraustos “epikus”.

    Tiesa gan vēlāk visu dabūju atpakaļ, bet zaudēju game time (profilu, izmeklēšanas gadījumā, uz laiku slēdz), turklāt kādu nedēļu dabūju skraidīt plikiņš, kamēr man visu atgrieza.

    #306795
    Aldis
    Participant

    Pavisam ļoti sen, kad vēl nebija izdomāts notepad.lv un tik tiko parādījās datuve – aptuveni ap to laiku norāvis biju kaut kādu keylogeri kas ļāva kakeriem pastaigāt pa maniem acc. 🙂 Bet kļūstot gudrākam un izprotot lietas esmu piesardzīgs un tas atmaksājas.

    Tajā pašā twitterī, nejaucat ar uzlaušanu labprātīgas aplikācijas akceptēšanu. Ir aplikācijas kuras nejauši akceptē, un tās var tavā vietā rakstī, sekot, utt… Tas pats arī ar FaceBook.

    #306796
    Crow
    Participant

    Neesmu ievērojis. Ir augsta ticamība, ka kontus neviens nav paņēmis priekšā. Offline gan shitcoin maineri biju noķēris, ilgu laiku (t.i., kādu nedēļu) stāvēja neievērots.

    #306797
    romajo
    Participant

    Kādu laiku atpakaļ kkāds žuliks bij uzlauzis inbox pastkasti. Ta nu bij piegāzis pilnu pastu ar sviestu, kura saturs vairāk atgādināja garīgi atpalikušo iestādes iemītnieku žagas. Norau dājos uz administrācijas pleca un tiku atbrīvots no pajoļa.

    #306798
    grisha
    Participant

    NEzinu vai saistiits, bet taa kaa esmu atteicies no Winblows lietoshanas jau lljoti sen, neesmu maniijis ka man kaut kas buutu bijis uzlausts.

    Izmantoju gan tikai kaadas piecas dazhaadas paroles. Parolju sarezhgjiitiiba gan man atkariiga no attieciigaas maajas lapas.

    Viennoziimiigi, lietoju latviskos vaardus parolees, jo tie iisti nav krakeru kraajumos.

    #306799
    E-500
    Participant

    Acc pazaudēja tikai tie kuri nelietoja stipru paroli.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā