Vai Tavas Android ierīces ir "rūtotas"?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tavas Android ierīces ir "rūtotas"?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #160236
  samurajs
  Participant

  Š ajā aptaujā noskaidrosim, cik nepieciešamas mums ir root tiesības Android ierīcēm, un pozitīvas atbildes gadījumā pastāstām, kāds praktisks ieguvums bijis no root.

  Sākumā gribēju aptaujai piepīt klāt arī iOS jailbreak, bet atteicos, jo tās tomēr ir dažādas lietas. Tāpēc šoreiz tikai par Android – laikam reti kuram nebūs neviena šāda ierīce.

  #312147
  viesic
  Participant

  root`s vajadzīgs:

  lai varētu modificēt /etc/hosts failu (ar AdAway, vai līdzīgu app palīdzību), pataloģiski ciest nevaru reklāmas.

  lai strādātu openvpn tap tunelis remote desktopam.

  lai varētu normāli piemontēt ext4 sd karti.

  ssh serverim.

  terminālim ar busybox.

  fw.

  traffika snifošanai un citādām izklaidēm.

  google play gandrīz vispār neizmantoju, un ja tiek instalēta arī kāda “kreisā” app, tai tiek nogrieztas nevajadzīgās piekļuves tiesības.

  #312148
  zi007
  Participant

  Iepriekš liku Cyanogenmod, kurā ir jaunākā Andoid versija, kuru ražotājs oficiāli nenodrošina tam telefonam. Jaunākā versija parasti strādā labāk par iepriekšējo versiju. Kaut arī ir bijis arī tā, ka tam Cyanogenmod kaut kas var nestrādāt, bet tas ir bijis ļoti reti.

  #312149
  Ralfie
  Participant

  Argumenti man tādi paši, kā viesic.. vienīgi tas, ka visas maksas programmas esmu nopircis, lauztās nelietoju, jo apnika *isties ar manuālo apdeitošanu..

  #312150
  Crow
  Participant

  Nevaid.

  Ne manžete, ne gramstāmtruba. Pirmo pats nelietoju un vispār nav vērts bakstīties, jo kaut kāds vecs un lēts Acer, kuru pats sen būtu pret paksi palaidis (vispār vienreiz jau palaidu – izturēja), bet trubai pat neesmu numurus pārdzinis un izlietnes sakārtojis jau kuro mēnesi, kur nu vēl kaut ko vairāk. Vienīgais – gribētos tās nekam nederīgās citādi neizvācamās ~20 SQNY un Le Goog stock izlietnes izvākt nahren. Vai vismaz aizvākt. Bet priekš bezjēgā dārga mūzikas atskaņotāja un plātīšanās sabiedriskajā vairāk darba ieguldīt negribu…

  #312151
  Aldis
  Participant

  Ir root…

  Jo Firewall var palaist. WiFi saglabātās paroles var redzēt (principā divi svarīgi app-i)

  Pārējais no stock, gribētos kitkat, negribu neoficiālu rom-u likt. Oficiālais supports apstājies tieši pirms kitkat.

  No googles stock aplikācijām labprāt tiktu vaļā, nu jau šķiet 500mb auzaudzis ar visiem Google Play brīnumiem kurus nelietoju. Pat Chrome nelietoju, kā uz PC, tā arī uz skārienlāpstas, bet uninstalēt viņu nevar. Lietoju LG stock pārlūku, kas ir vienkārš un tajā pašā laikā dikti ērts.

  Ja jutīšu ka ar šo 4.3 «Jelly Bean» nevarēšu iztikt, jāmaina nost bootloaders un jāriskē likt kas svaigāks iekšā. Pagaidām tādu vajadzību nejūtu.

  P.S. par planšeti līdzīgs viedoklis kā crow! 🙂 Nav root.

  #312152
  akms47
  Participant

  Nokia N8. Zvanīt var, bildēt var, navigācija ir, internets – atslēgts (Vēl tikai pietrūka, lai uz poda sēžot arī vēl internetā sēdētu). Nav internets – nav problēmu.Nav ko rootot.

  #312153
  LooNeY
  Participant

  Root parasti taisu pēc ~ pus otra gada ierīcei…. nav jābīstas par garantiju vairs tik daudz un arī viedtālrunis iegūst ‘jaunu’ dzīvību ar kādu daudz jaunāku un pietiekami stabilu CFW 😉 Bet day1 rootošanu neatbalstu!

  #312154
  iKey
  Participant

  ir root.

  Varu tad pastiprināt austiņu skaļumu, ka pat DJ austiņas skan it kā pats būtu klubā.

  Tad vēl, lai varētu uzravēt nevajadzīgo drazu, un modificēt telefonu pēc vajadzībām

  #312155
  samurajs
  Participant

  Man root nodrošināja iespēju atbrīvot ierīces no ražotāja bloatware un lietot lielisko aplikāciju Titanium backup. Planšetei tagad var pieslēgt jebkuru Hujavei 3G modempuļķi ar PPP Widget un nebūt atkarīgam no WiFi.

  #312156
  RicoPico
  Participant

  Ir Root, kurš nāca komplektā ar SlimRom (SlimKat).

  Mans vislielākais ieguvums no root tiesībām ir ļoti kvalitatīvs sarunu ieraksts (ko nodrošina Skvalex). Sekundāri- Orbot izmantošana transparentajā režīmā + caur ROM Toolbox veikti daži tvīki.

  Ja runājam par Root uz Stock ROM, tad papildus manis minētajam- bloatware un citu lieko sistēmas appu iztīrīšana, kuri standarta gadījumā nepakļaujas Uninstallam.

  #312157
  SWC
  Participant

  tā ka esu alfa testeris https://enklave-mobile.com/ vajadzīgs skrīnrekordings

  pameģini atrast labu skrīnrekoderi bez root 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā