Vai Tu jau tvarsti pokemonus?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tu jau tvarsti pokemonus?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162250
  samurajs
  Participant

  Pokemon GO ir viena no visveselīgākajām spēlītēm, jo stimulē atrašanos svaigā gaisā. Bez tam tai ir izglītojoša nozīme, jo daudzas Pokemonu Pieturas izvietotas pie kultūrvēsturiskiem objektiem, kurus tāpat daudzi nemaz nepamana.

  Lejuplāde: Play Store, APK Mirror.

  #326423
  Nelabojams
  Participant

  Kustību svaigā gaisā man pietiek tāpatās. Neviens telefons arī neatbalsta. Mums te visiem Lumias ar Win, vienīgi sīcim ir kaukāds arhaisks samsūda androīds, bet uz tā uzlikt nevar – esot pārāk veca OS versija, bet jaunāku, savukārt, neatbalsta telefons. Joka pēc jau varētu pamēģināt – pasākums liekas neslikts. Vienīgi žēl, ka tik daudz cilvēki no šādām lietiņām paliek par pilnīgiem idiotiem. Vai arī viņu dabiskais idiotisms vnk izpaužas pilnā krāšņumā? Tādā gadījumā nav žēl.

  Š…emu ciskadrilli un laižu uz ezeru nopeldēties – varbūt kādu pa ceļam satikšu 😀

  #326424
  samurajs
  Participant

  Ja var ticēt Life.ru, Pokemon GO ievieš virtuālās dzīves likumus reālajā dzīvē – t.i. vnk zombē lietotājus. Tam gan katrs pakļauts dažādā mērā.

  #326425
  Crow
  Participant

  Nē un arīdzan neplānoju. Pirms gadiem 15 gribēju “labākais būt… tas, kura smaku jūt”; bļāviens, kasetē ierakstīju turot maģi pie teļļuka un pēc tam līdzi vilku, kā tāds jebans lohs. A tagad kaut kā ķešmošķi un animešņiku kultūra vispār atsit. Tad labāk Ingvers… nē, Ingress. Bet MMO man arī besī un tur vēl jāiebrauc arī mazliet ir. Vobšem nafig.

  Visam šitam pasākumam ir vienlīdzīgs daudzums plusu (nosacīti svaigais gaiss, fiziskā aktivitāte, objekti) un mīnusu (sevis un citu apdraudēšana, Darvina balvu pēkšņs deficīts, darba ražīguma samazināšanās). Vismaz biznesa ideja ģeniāla. Burbulis agri vai vēlu pārplīsīs, bet samainotie dati nodrošinās krietnu “pensiju”.

  #326426
  usins
  Participant

  Kaut ko lēnām prātīgi daru. Tā kā pie darba ir viens pokestops, tad lēnām prātīgi kādu pokemonu pa dienu no;keru, bet nu īpaši nevazājos, nemeklēju. Ejot uz/no zāles pa ceļam ir 3 pokestopi utt. Ir interesanti, bērnības sapnis. bet nu izskatās vēl nedēļa un pietiks, Pārāk vienveidīgs pasākums.

  #326427
  Peteris Skabarga
  Participant

  Nespēlēju, 1 dienu pusdienās ejot noķēru 3 pokemonus. Nesaskatu jēgu, kā jau visās mobile spēlēs (laikam jau spēlēs in general) liekas ka ar laiku paliek drausmīgi vienmuļi un drausmīgi jāfermo…

  #326428
  usins
  Participant

  Te vienīgi moments, ja esi ieņēmis zāli, tev ir fiziski līdz tai jāaiziet, lai atkarotu un tā tālāk. Nevar legāli no dīvāna mājās geimot pārāk veiskmīgi, ir jākustās. Tas jau galvenais mēŠ—ķis, kā arī mikroskopisks GeoCaching

  #326429
  ruukjis
  Participant

  Nespēlēju, jo neinteresē. Es mūdžus slepkavoju uz sava 27″ ekrāna, man nav ne mazākā interesē iet ar tiem iepazīties… ārā… uz 5″ ekrāna.

  #326430
  shady
  Participant

  Gaidu šo….

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_del1_1.png[/img]

  #326431
  Athlons
  Participant

  pietrūkst atbildes varianta: Kāpēc?

  #326432
  iKey
  Participant

  Totally agree… tiešām pietrūkst varianta: “Mani tas nekrata”

  #326433
  iKey
  Participant

  Eu, cik es atceros, kad pa LNT gāja pokīši, tad tā to laiku konkurents TV3 demonstrēja digimonus. Skolas laikā bija holivārs Poke vs. Digi.

  Poķi tika un tiek bīdīti by Nintendo, bet digimoni tā netieši un neoficiāli Sony… Konkurence

  #326434
  Participant

  Lietoju visu, kas mani izved ārā no mājas un padara šo visu pasākumu par spēli. Tātad – pokemonus spēlēju. Ingress spēlēju. Slēpņoju. Un tā pamatīgi. Nespēju spēlēt datorspēles, apnīk ļoti ātri. Vot ar Ingress-veidīgajiem ir cits stāsts. Nesen uz ielas naktī mani noķēra cilvēks, kurš teica, ka esmu iekš Pokemon Go vietējā leģenda. Atpazina mani pēc nika. Tātad – spēlēju daudz un bieži.

  #326435
  russo
  Participant

  Es domāju, ka no racionālisma viedokļa pēdējā laikā cilvēki pavelkas uz absolūti debīlām lietām. Facebook, Pokemoni, šmokemoni, tvneti un vēl nezin kas… vnk truli nosit laiku, nevis reāli rada kādu pievienoto vērtību. Vienīgā pievienotā vērtība ko šībrīža cilvēku masa rada ir izdirstais sūdu daudzumus ar kuru tiem apmēsloti lauki un ūdeņi. 40% sava efektīvā laika 95% homo-idiotus izmet miskastē trenkājot kaut kādus virtuālos mošķus un skrollējot kilometrus ar postiem.

  #326436
  Leichttraktor
  Participant

  Es domāju, ka Tavs racionālisms ne tuvu neatspēko tavu šauro skata punktu.

  Kā prasmīgs trollis otrpus monitoram ar trejsimtiem profilu un dzīves pieredzēm.

  #326437
  russo
  Participant

  Pamuļķis

  #326438
  Leichttraktor
  Participant

  Ak vai, vienā vārdā par pamuļķi nosauca. Kur nu likšos, jādara sev gals.

  Pacenties vairāk, izrādi iniciatīvu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā