Vai utopija?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vai utopija?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 61 līdz 67 (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201276
    ob1
    Participant

    -> marr

    Š odien sievai dzimšanas diena, man nebūs laika uzrakstīt atbildi. Atbildēšu rīt.

    -> Samurajs

    Par ministru neiešu, neesmu uzkačājis vadīšanas skilu. Par D_L balsošu. (Skumji, ka vīņš ir apvainojies… Varbūt visi kopā palūdzam, lai viņš atgriežas?)

    #201277
    marr
    Participant

    samuraj, kā nav interesanti? Es saprastu, ja es topiku būtu dabeidzis ar vienu postu, tas nebūtu interesanti. Bet re, paskat, cik es postus te jau esmu uzrakstījis! :p

    un ekonomikas teoriju testēšanas poligona gods pieder Krievijai, tur praktiski visu var vai jau ir izmēģināts.

    #201278
    Professor35
    Participant

    es ob1 piekrītu par valdibas nekopmpetenci pats stradaju valsts iestadē un kad pieņem kadu likumu, kas skar mūs tas kļūst labi redzams.

    Par to šahu doma ir garām no vēstures ir zināms ka šaha ģēniji bieži ikdienas dzīvē bijuši kā naivi bērni .

    Uzskatu ka vajadzētu LR tautas vēlētu prezidentu (nevis ka tagad no zoo) kas apstiprinātu seimu kurā konkursa kārtībā deputātus atlasitu pec noteiktiem kritērijiem un testiem speciāla komisija kurā teiksim varētu pieaicināt ārzemniekus lai izvairitos no korupcijas. Iepriekš lai zinātnieki kas mums vēl palikuši izveidotu šos kriterijus un nevaig nekādu demokrātiju.

    #201279
    ob1
    Participant

    Nu vo! Sāk veidoties v.0.2. Paldies, Profesor35.

    #201280
    Professor35
    Participant

    Lūdzu, lai spēks ir ar tevi

    #201281
    ob1
    Participant

    -> marr

    Sorry, šobrīd no diskusijas izstāšos. Nevaru izdomāt ko īsti Tev atbildēt.

    Paldies, iemācījos šo to jaunu.

    #201282
    marr
    Participant

    Galvenais, ka iemācījies ko jaunu. Tāpēc domu apmaiņa/diskusija ir nepieciešama. Neba nu kāda no šīm idejām ir radusies ne no kā, pamats kaut kāds taču ir. Ne vienmēr tas var būt reāls, bet tieši tāpēc šāda diskusija.

    Arī man bija interesanti mēģināt paskaidrot lietas, kas man šķiet pieņemamas pašas par sevi, bet kas pilnīgi loģiski nav pašsaprotamas visiem.

    Looking forward to other possible discussions with you

Tiek skatīts 7 ierakstu – 61 līdz 67 (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā