Veselības apdrošināšana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Veselības apdrošināšana

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163338
  NPK
  Participant

  Sveiki! Ir doma iegādāties veselības apdrošināšanas polisi. Kāda ir jūsu pieredze? Kuras kompānijas ieteiktu? Vai ir izdevīgi ņemt kā privātpersonai? Cik izmaksā?

  #333165
  Andron MacBeton
  Participant

  Ko teu viņa dos?

  Pirms tam būs jāsamaksā vel 300€ visādiem ārstiem lai pierādītu ka tev nav kaukāda “preexisting condition”, un kad tev būs vajadzīgs lai viņi izmaksā tad tāpat varēsi gaidīt līdz vienīgais ko apmaksāt būs apbedīšanas rēķins.

  1kāršāk ir pie pirmajiem simptomiem paņemt ceļojuma apdrošināšanu un laisties uz Zviedriju, nejauši pakrist zem kāda VW Polo/Punto/Pimpoo un saņemt kārtīgu medicīnu.

  #333166
  m_janis
  Participant

  Vai izdevīgi privātpersonai, nemāku teikt, jo ir darbavietas apmaksāta polise un pat ļoti noder. Dažādi izmeklējumi un daļēji arī zobārsts tiek apmaksāts, bija problēma un nācās pāris nedēļas pavadīt Stradiņos – nulle izdevumu (gan izmeklējumi, gan procedūras un uzturēšanās). Bet privātajam – derētu vispirms saprast, ar ko taisies slimot 😀 un kur ārstēties – ne visi ārsti atzīst polises, tad čakars ar čeku iet pie apdrošinātāja.

  Pēc Betona ieteikuma gan var gadīties, ka apmaksās ja ne bēru izdevumus, tad invalīdu ratiņus vai kādu protēzi :D.

  #333167
  ruukjis
  Participant

  Man ir līdzīga pieredze kā m_janis. Ja darbs apmaksā, tad forši, bet privāti… tas cipars ir diezgan sālīts, ja neplānotu sūros izmeklējumus ARSā, tad diezgan droši, ka neņemtu.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā