Visu esošo un topošo e-žurnālistu zināšanai!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Visu esošo un topošo e-žurnālistu zināšanai!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 61 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148797
    samurajs
    Participant

    Esmu saņēmis pamatotu kritiku par rakstu kvalitātes krišanos Notepad.lv, kā dēļ tiks ieviestas sekojošas izmaiņas:

    1. Turpmāk e-žurnālista statusu piešķiršu nevis jau pēc 1.raksta, bet pēc vairākiem – atkarībā no kvalitātes. Mazāk vērtēšu garumzīmes (to var viegli izlabot), bet vairāk pēc satura. Rakstam jābūt noderīgam, labi noformētam, ar atsaucēm uz avotiem un pamatotam ar autora testiem vai personīgā viedokļa izpausmēm.

    2. Mēs esam ieinteresēti, lai Notepadā darbotos pastāvīgi e-žurnālisti, kuri raksta regulāri. Š ādā gadījumā būs iespējams sastrādāties, lai uzlabotu materiāla kvalitāti. Optimāli, ja katrs rakstītājs vismaz reizi ceturksnī kaut ko publicētu. Es saprotu, ka ne katram tas iespējams arī objektīvu apstākļu dēļ (aizņemtība, atrašanās ārzemēs utml.), tāpēc īpaši stingri to nevērtēšu gadījumos, kad cilvēkam ir jau vairākas labas publikācijas.

    3. T.s. “e-žurnaļugām”, kam ir tikai viens raksts, ar Googli tulkots, un tas pats “krāna pastiepšanai” – ar 1. jūliju no sava zaļā statusa būs jāatvadās. Dodu mēnesi laika, ja kāds grib laboties!

    4. Aizrādījums un ieteikums visiem: pavisam aizmirsti ir tādi žurnālistikas veidi, kā intervija un reportāža.

    Jau bija publicēts, ka 4. jūnijā Liepājā būs seminārs, kur tieši no BSA darbiniekiem varēs uzzināt, vai lietot nelegālu Windows 95 tagad ir legāli vai nav? Kāpēc neizmantot iespēju?

    5. Ja kāds vēlas publicēties – joprojām vienmēr laipni! Nekad nevienam neesmu atteicis, izņemot gadījumus, ja man raksts 100% jāpārstrādā. Pie 50% vēl nepukstu 🙂

    Ar cieņu Samurajs, Notepad galvenais redaktors.

    #199481
    Jaunzems
    Participant

    Publicējos regulāri 🙂

    #199482
    Genādijs
    Participant

    Kā? Nebūs vairs smieklīgo rakstu? 🙁

    #199483
    Wallaby
    Participant

    e.j. wrote:

    Publicējos regulāri 🙂


    Būtu bijis labāk, ja to nebūtu darījis.

    #199484
    Jaunzems
    Participant

    ej mājās, vallabij…

    (/me turpmāk visus lamās par vallabijiem…)

    #199485
    Wallaby
    Participant

    Ok, bet tu aizej vēlreiz pasēdi skolas solā. No kādas 5. klases sākot. Un pārstāj tikties ar saviem pagalma urlām, viņi tevi negatīvi iespaido. Ak jā – tāpat pārstāj dzert alu no plastmasas 2L pudelēm – viņš slikti ietekmē smadzenes, cik nu kuram tās ir…

    #199486
    Jaunzems
    Participant

    nomaini plati – tas par tiem addoniem bija ‘blogs’ brīvajā stilā, un tā kāposta streļīšana bija tā teikt, stilam, bet IT&T ziņas rakstu literārā valodā. Ieciklējies ujz vienu frāzi un drillē visur… taurs…

    #199487
    samurajs
    Participant

    Kādam jau pirmdienā banu gribas?

    #199488
    Wallaby
    Participant

    Nu paskaties kaut vai savu pēdējo darbu – Nokia ar mazo burtu, gaidstāve… un visvairāk tracina dažādu pēdiņu izmantošana. Parādi kaut vienu vietu, kur vienā rakstā vai pat grāmatā tiek izmantotas gan ‘ ‘ pēdiņas, gan ” “. Kaut gan protams – pats jau rakstīji, ka pašam patīk savs stils. Tātad rakstiņi ir nevis priekš citiem, bet tikai sevis izrādīšanai? Vot pasaki, kāpēc tikai Tavus un ob1 rakstus visi kritizē? Domā visiem maksā par to?

    #199489
    Jaunzems
    Participant

    samuraj, tu man tto teici?

    #199490
    samurajs
    Participant

    Jums, ser, un Wallaby. Ejiet uz čatu un izskaidrojat attiecības tur.

    #199491
    Wuu
    Participant

    notepad.lv lēnām pārvēršas par izgāztuvi. Es to jau zināju ka tā būs 🙁 Par rakstu kvalitāti 100% līmenis ir nokrities ,bet žēl kādreiz gaidīju rakstus ,tagad pat citus nelasu!

    #199492
    Sid
    Participant

    Wuu, ja Tu tā uzskati, tad iesaisties, lai tas tā nenotiek. ;]

    #199493
    msh
    Participant

    Haha, episkā cīņa vallabijs vs e.j. 😀

    Kaut gan zināmā mērā vallabijam var piekrist.

    #199494
    Jaunzems
    Participant

    tāpēc arī izveidoju savu avataru – e.j. – žurnaļuha 🙂

    #199495
    Mr.Death
    Participant

    Jopcvai, ko var pļūtīt. Notepad izgāztuve, notepad slikts, notepad bano nepatiesi u.t.t. Tev Wuu savam izteikumam ir kāds jēdzīgs pamatojums? Lasi to, kas interesē. Ne jau visiem rakstiem ir jābūt ideāliem un tieši Tavā gaumē. IT sfēra ir diezgan plaša. Mani piemēram interesē jaunumi par drošības jautājumiem, skandalozās ziņas, kuriozi, web izstrādes sfēra un jaunatklājumi. Es izlasīju rakstus par Pentagonu, Google Wave, citur man pietiek izlasīt tikai virsrakstu. Pārējo – to, kas mani neinteresē – nelasu un nesūdzos. Raksti, vismaz no tiem, ko lasīju ir pietiekoši informatīvi. Protams var labāk, bet arī par to pašreizējo kvalitāti es nesūdzos. Laikam jau samērā esmu pieticīgs cilvēks, taču atcerēsimies arī to, ka šis ir entuziasma vadīts portāls, un te no e-žurnaļjugām nevar prasīt neiespējamo. Viss šeit rodas bez maksas.

    #199496
    Jaunzems
    Participant

    opensource bieži vienlabāks par komerciālo 🙂

    Šªberreaļnijkrutovrakstāmmašīnu misteru Kareli mums tomēr nekad nepārspēt 🙂

    #199497
    Wuu
    Participant

    Sid wrote:

    Wuu, ja Tu tā uzskati, tad iesaisties, lai tas tā nenotiek. ;]


    Es domāju ja piegrieztu skābekli “Bezpriģelam” būtu jau pietiekami labi!

    Kāds vispār sakars šitam postam.

    Wallaby wrote:

    Būtu bijis labāk, ja to nebūtu darījis.

    Ja kļūdos neņemiet ļaunā 🙂

    #199498
    Sid
    Participant

    Quote:

    Es domāju ja piegrieztu skābekli “Bezpriģelam” būtu jau pietiekami labi!

    Nu, manuprāt, rakstu autoriem vajadzētu būt liegtai iespējai rakstu pievienot pa tiešo. Vai arī sadalīt rakstu autorus 2 kategorijās: 1. var pievienot paši; 2. var pievienot tikai ar apstiprinājumu.

    #199499
    WerNeo
    Participant

    Sid wrote:

    Quote:

    Es domāju ja piegrieztu skābekli “Bezpriģelam” būtu jau pietiekami labi!

    Nu, manuprāt, rakstu autoriem vajadzētu būt liegtai iespējai rakstu pievienot pa tiešo. Vai arī sadalīt rakstu autorus 2 kategorijās: 1. var pievienot paši; 2. var pievienot tikai ar apstiprinājumu.


    Š ķiet, ka jau tagad netiek pa tiešo publicēts. Varbūt kļūdos. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 61 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā