Visu laiku krutākais CV… LOL :D

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Visu laiku krutākais CV… LOL :D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #161536
  samurajs
  Participant

  Š is nav sameklēts internetos. Š ito CV mums šodien reāli atnesa jauns cilvēks – kandidāts uz sadzīves tehnikas pārdevēja-konsultanta amatu 😀

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_cv_1.jpg[/img]

  #321489
  cesedy
  Participant

  Varējāt pasmieties darba vietā, bet ne jau publiski.

  Cilvēks vismaz mēģina atrast darbu.

  #321490
  Crow
  Participant

  Nu skatīsimies uz to tā – šis CV vismaz tika izlasīts 😀

  Bet nu tak skaidri un gaiši aprakstījis, ka māk parzināt. Ko vairāk vajag? Aiziet, pie ragiem!

  #321491
  Andron MacBeton
  Participant

  JA?!

  Un kas notiek kad šitādu pieņem darbā? Padomā ar galvu! Vai arī pats esi tāda CV īpašnieks?

  #321492
  usins
  Participant

  Nu kurš to būtu teicis. Kaut kur ilgāk par 2 gadiem esi noturējies, vai visur visi dauņi un tu vienīgais profesionālis?

  Sāk likties, ka visi nevar būt idioti, bet tu viens gan ne tā? Nomierinies vienreiz mūžā, patupi kaut ko savai pusmūža krīzei, a to nevarēs saprast, kad Tev tā sāksies.

  #321493
  cesedy
  Participant

  Tā tik tevi, dauni, neviens negrib ņemt darbā.

  #321494
  uldics
  Participant

  Tas Rīgai varbūt skaitās slikts CV. Diemžēl neesu tiesīgs izpaust uzņēmuma nosaukumu, bet mazpilsētā apkalpojošās sfēras uzņēmumā vairāk kā 90% iesūtīto CV ir reizes desmit sliktāki par šo. Bez lielajiem burtiem teikuma sākumā, bez pieturzīmēm, ar LOL, OMG utt. Apmēram līmenis kā Delfu komentāros. Pārsvarā no jauniem cilvēkiem, kas it kā nesen skolu beiguši.

  #321495
  dolārzīme
  Participant

  Diemžēl mūsu valstī tāda nu ir realitāte, ka jau cik normālas firmas, kur var strādāt(nevis kkādi shady ‘vasjas’ kantori) prasa 2-5gadus pieredzi attiecīgajā jomā, bet KUR lai tikko pabeigušais dabūn to pieredzi???? Mūsdienās ‘prakse’ mācību iestātes ietvaros var mest miskastē jo NEVIENS darba devējs uz to neskatās, skatās tikai reālās darba vietas! Un teiksim 18, 19 gadīgs ‘datortehniķis’ neies jau pelnīt naudu pa stroikām nēsājot cementa maisus u.t.t. tad nu viņš un pārējie jaunieši stutē ielas, palielina soc. rindas, zog un neko nedara VAI lido uz ārzemēm pelnīt lielo dālderi lasot sēnes/avenes/zemenes… Š eit normāli darbspējīgi cilvēki ar katru gadu paliek ar vien mazāk.

  LIELS KAUNS UN FUJ MŠªSU APROBEŽOTAJÄ€M LATVIEŠ U FIRMÄ€M! NAV KO GAIDĪT BRĪNUMUS, IR JÄ€MAINÄ€S FIRMU NOSTÄ€JÄ€M UN JÄ€SAPROT, KA NU NEVARĒS PIEŠ…EMT VISUS CILVĒKUS AR IZCILU KEMBRIDŽAS DIPLONU UN 10+GADUS PIEREDZI…. DARBA DEVĒJI MAINATIES JA VĒLAS NORMÄ€LU, STABILU UN BAGÄ€TĪGU VALSTI!

  #321496
  HIGH-Zen
  Participant

  Lietvedis varbūt no šī cilvēka nesanāks. Bet ir cilvēki, kas ir spēcīgi citās jomās, varbūt šim ir zelta rokas vai viņš māk uzstādīt tvaika nosūcēju un viņam tieši ir ķēriens uz sadzīves tehnikas štruntiem. Varbūt viņam nāks smiekli, ka tu pats nemāki nomainīt krānu vannas istabā.

  Un diez vai maģistram vai bakalauram būs baigā interese iedziļināties putekļu sūcēju veidos un ninansēs.

  Pēc viena papīra gabaliņa vēl nevar spriest par cilvēku.

  #321497
  Crow
  Participant

  Koks ar diviem galiem. No vienas puses jā, fui firmām, kas gaida perfektos darbiniekus, kas strādās par plikām garozām, pirms tam pieprasot CV, zelta medaļu un kaut kādu debilu motivāciju. Ezim skaidrs, ka vienīgā pareizā motivācija šodien un vienmēr ir nauda. Un ja kāds domā savādāk, nogriezīsim jums visus ienākumus uz vienu pašu mēnesi un tad paskatīsimies, kā šī motivācija būs mainījusies.

  Bet no otras puses šādus te CV saņemot, ka no purva bērza lietaskoks nesanāk, pat ja viņam varbūt zelta rokas iraid. Š IS CV PARÄ€DA ATTIEKSMI.

  Te samurajs bija iemetis tādu gabalu, par kuru es tā skarbi izteicos, bet zināma taisnība tur ir:

  https://notepad.lv/forums/18422/diskusija-rugta-patiesiba-par-trisdesmitgadniekiem/

  ATTIEKSME!

  Ko darīt, ka cilvēki, jo īpaši jaunieši ir ne tikai faking tupi kā zābaki (kas ir tīri dabiski, ja tā padomā), bet ar savu stulbuma līmeni vēl visādi lepojas? Tās nav tikai augstākās skolas, kuru vērtība tiešām ir visai apšaubāma. Ir jau nonācis līdz tai bīstamajai robežai, kad lasīt, rakstīt, pašam mācīties, interesēties par lietām un normāli uzvesties skaitās priekš nūģiem. Un mētā baigos, jo savā ciemā (vai vispār) taču ir “dzīves skolu” izgājuši, mētājoties no viena Vasjkas pie cita, kamēr pa starpai nodzerās, apbērnojas, trallina apkārt un tad ļerkš, ka baigi jārubī, bet dzīve sūdīga, visi citi vainīgi. Un to visu fiziski spēcīgi, veseli un jauni cilvēki.

  Pie tās zaglības, korpucijas un birokrātijas, kas mums notiekās, padomājiet, cik tiešām ir jāstrādā un jāsaražo, lai būtu kaut tik daudz, cik mums vispār ir. Iedzīvošanās uz strādājošo rēķina notiek visur un vienmēr, bet tikai mēs kaut kā esam tie nelaimīgie, kas braukā ar spiciem vāģiem, veikalos krāmē pilnus ratus, staigā kažokos, lūr divmetrīgus teļļukus un vēl, vēl ir pelnījuši vairāk… bet izglītībai nau, pensijām nau, veselības aprūpei nau utt., utjpr..

  Rezumē: priekš tādas attieksmes mums/jums jau tāpat ir dots pārāk un nepelnīti daudz. Tas arī viss.

  #321498
  3Dklucis
  Participant

  Tas jau mans krusdēls Antons/aktieris”Terorists”OiOi-Oi Ja viņš jau tur pabijis gaidi sprādzienu-nepavelti ir teicamais vis gardak smejas pedejais……..:D

  #321499
  shady
  Participant

  Hms…vienmēr ir interesanti uzzināt jaunumus par sevi:) Un, ja es šobrīd vēlētos veidot kaut kādu servisa centru, tad man nebūtu arī iebildumi pieņemt darbā kādu studentu, kuru apmācīt, bet noteikti vispirms pieņemtu darbā ne vienu vien darbinieku, kuram jau ir laba pieredze. Savādāk jau viss laiks aizietu ņemoties ar jauniņo…

  Problēma jau ir tā, ka pieredzes un izglītības trūkums ir visās jomās. Izglītības sistēma neadekvāta, studenti strādā makdobaldos, lai samaksātu studijas un pārējā laikā piestrādā vēl kādās nakts maiņās. Reti kuram ir normālas iespējas un laika apgūt prasmes un nojēgu par to kas ir kas… Un nav brīnums, ka pēc skolas pabeigšanas prasa smukus ciparus, jo LV atbalsta sistēmas nav nekādas – ir jāsamaksā par istabiņu, jānopērk paika…un gadi jau pagājuši (meibī jau studijas kredīti uz kakla u.c. likstas). Loģiski, ka prasa lielāku algu un darba devējs sūta tādus *irst, jo 99%, ka tas students neko nejēdz!

  Te nav vainīgas tikai darba vietas vien, te ir jāpārstrādā visa sistēma.

  Nez, tad jau rezēs kā veiksies mūsu mazbērniem (mēs jau visticamāk būsim miruši).

  #321500
  Andron MacBeton
  Participant

  Nu kur ta jūs strādājat?

  #321501
  SFiX
  Participant

  Krievu valodu nezin. Vien angļu un latviešu. Ko vidusskolā mācījās, ka kauns teikt?

  #321502
  albertino
  Participant

  es ir celtnieks, stradaj viena firma ap 800eur menesi izspiezh ; 3dklucis cik zinu ir kokapstrādes specialists. ee, beton draudzene ir?

  #321503
  akms47
  Participant

  Haha… uzvārds aizkrāsots, bet paraksts palika – Agris Reinfelds. Un Durbē Raiņa iela ar nemaz nav tik liela. Ups dzejolis sanāca. 😀

  #321504
  richijs
  Participant

  Priekš pārdevēja vietējā elektronikas veikalā ir okey. Kā arī kādu darbinieku samurajs grib, ja darba samaksa droši vien minimālā + varbūt kādi procenti no ietirgotā…

  #321505
  richijs
  Participant

  ir norādīta gan vidusskola (profene), kurā mācījies un ko mācījies arī.

  #321506
  samurajs
  Participant

  Samurajs tur nav priekšnieks, tā kā viņš neko negrib 🙂 Tas veikals nav Maxima, un algas ir visai pieklājīgas. Tomēr darbs nav vienkārša preču izlaišana caur kases skeneri… tas lielā mērā saistīts ar lietvedību, dokumentu, kredītu noformēšanu, kas prasa zināšanas un milzīgu pašdisciplīnu un precizitāti.

  #321507
  Andron MacBeton
  Participant

  Da ko tu viņiem stāsti? Tur taču nav ar ko saprast.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā