Windows Xp atruma uzlabošana

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows Xp atruma uzlabošana

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #200624
    Stat1CX
    Participant

    Wuu wrote:

    toStat1CX ,ej paelpos svaigu gaisu muļķīti.


    Pats ej paelpot svaigu gaisu, cirvi un pie reizes izlasi šo https://www.microsoft.com/resources/documentation/windows/xp/all/proddocs/en-us/taskman_whats_there_w.mspx?mfr=true

    Varbūt sapratīsi kas ir PF usage lauks – tas ir cik page file tiek izmantots, nevis cik RAM tiek izmantots. Lai noskaidrotu cik tad tas tavs PC patērē ram ir jāskatās physical memory>total un no tā skaitļa ir jāatņem available tad tu zināsi cik RAM tiek izmantots uz doto brīdi, nevis jāskatās uz PF usage, kas nav RAM, bet gan fails kas atrodas uz HDD. Sistēma tiek twikota lai samazinātu RAM usage, nevis page file usage.

    Es ar varu uztwikot win XP ar PF usage 0 atslēdzot page file, ko tad nu, būšu uztūnējis XP līdz tādam līmenim ka tas vispār neizmanto ram.

    https://img188.imageshack.us/img188/4448/ramusage.png

    #200625
    Wuu
    Participant

    Stat1CX ,es tavus postus nelasu vari necensties 😀

    #200626
    Stat1CX
    Participant

    Pats vainīgs, turpini vien uzskatīt PF par RAM, var redzēt kāda tev ir tā 5 gadu pieredze.

    https://img188.imageshack.us/img188/4448/ramusage.png

    #200627
    msh
    Participant

    Wuu wrote:

    Nē nē bez programmām arī var nogriezt ,par kloku nezinu 10% ir 10%! Žēl man to kompi nav un vajadzīgs man viņš arī nav!

    to msh ,kompī stāv nVidia riva tnt2 ,tur pat conter strikā FPS ne vairāk par 50.


    Jā, es to screenšotu, kurā redzama ateja, aplūkoju.

    #200628
    msh
    Participant

    Genādijs wrote:

    3. Kā jau es teicu vel labāku rezultātu varētu dabūt ar XP home edition sp1 , nav jēga kompim grūst virsu vel visādus nesaprotamus murgus ,kuri tiešām ietekmē ātrdarbību!

    Nu šitajs ir kronis visam :D:D:D:D


    Izskaidro, ņirdzēj, faktu, ka korišs pirms kādiem trīs gadiem ar 433 MHz celku grāva underground 2 un vēl viskautkādas salīdzinoši smagas spēles [winxp bez sp], bet tagad 733 MHz celka manāmi iebremzē uz parastiem lietojumiem.

    Genādijs wrote:


    Zini es ar tādiem pasākumiem niekojos nepateikšu cik gadus atpakaļ. Viss ko varu pateikt ka ilgstošas pc mocīšanas rezultātā esmu nonācis pie sajēgas ka graizīt nav tolka, te nu absolūta patiesība tam ko saka d_l.

    Lamakam šķiet ka fiksais ātrdarbības pieaugums būs ilgstošs, bet jo ilgāk lieto šo nograizīto ateju jo lēnāka tā paliek un jā sāk kārties viss pēc kārtas arī tas kam nebūtu jākarās.


    Nu bet tad nemoki savu kasti un savus līkos pirkstus un lieto savu mīļo, bremzīgo standarta winxp instalāciju 🙂 Es laikam esmu ļoti baiss lāmeris, ka nejūtu ātrdarbības samazinājumu. Arī kārties nekaras. Tu gadījumā negraizi, atverot “add/remove programs” un instalējot viskautko, ieskaitot av, nost? Tāds iespaids rodas, ņemot vērā, ka tev ne no šā, ne no tā pēc ilgākas lietošanas kaste paliekot lēnāka un win sāk gļukot vairāk nekā parasti – parastas parādības, ja uz kastes griežas kāds trojānis 🙂 Bet ja priekš winxp vajag entos gigus rama, tad to winxp vajag noraut podā – kā nekā akmenslaikmeta os, kuras minimālās prasības skaitās 200 Mhz procis un 64 mb ram – a te pēkšņi vajag gigus, wtf? Š is ir viens no iemesliem, kāpēc man tik ļoti patīk linuksis – uz desmitgadīgas kastes, pēc nelielas rama papildināšanas, jaunākās linukša distras var pilnvērtīgi lietot, akmenslaikmeta winxp tur vilksies, jaunākie maukrosofta cepumi tur nemaz neinstalēsies.

    P.S. Kādus divus vai trīs gadus lietoju pats un instalēju citiem mēreni apgraizītus winxp sp2, kad ielāpu un draiveru bija mazāk, tad instalācija vidēji uz 400 MB sanāca, nu jau laikam tas apjoms līdz kādiem 500 MB ir pieaudzis, nekāda vaina, ja neskaita faktu,ka tas ir win. Arī pēc kaut kā izgriezta nekas īpaši nebrēc, laikam tāpēc, ka es necenšos prosta uz pobeni salikt visus ķekšus pēc kārtas. Es vienīgi uzskatu, ka smaga apgriešana pret vidēju apgriešanu nekādus plusus nedod – arī uz max nograizīta instalācija uz ekstrēmi vāju kasti vilkās.

    #200629
    WerNeo
    Participant

    msh… tu esi piemirsis piebildi, ka katra programma, kas kādreiz svēra kilobaitus, tagad, jaunajās versijās, atļaujas svērt 10++Mb. Nu nav šajā gadījumā MS vainīgs, nav. 🙂 Man ir DVD no 2003. gada, ar programmām, ko liku lietotājiem. Varu Tev nosūtīt! Redzēsi, ka uz SP3 tās nebūt neies sliktāk kā uz SP1.

    #200630
    drunk_lizard
    Participant

    zjeel

    ljoti zjeel…

    esmu viilies lietotaajaa msh

    sjitaadas glupiibs sadrukaat….

    varbuut geracjs vainiigs? /ceriiba

    #200631
    Wuu
    Participant

    Laiki mainas programatura paliek prasigaka ,daudziem esmu ieteicis nomainit 256mb uz 1gb rama. Un vissi ir teikusi tikai paldies! Sadas 700 mhz kastes nekam neder 🙂

    #200632
    ob1
    Participant

    Wuu, ja tā kaste nekam neder, atdod man vai WerNeo. Saķīlēsim. Kādam pat ļoti derēs.

    #200633
    KaNeiet
    Participant

    Wuu wrote:

    Laiki mainas programatura paliek prasigaka


    un lietotāji – tupāki.

    Gan jau kāds ieteiks nomainīt tos 1GB uz 2 vai 4 – būs četrreiz labāks specs.

    #200634
    Wuu
    Participant

    Sieva nelau grib uz laukiem vesti vai vel ko… Es jau atdotu.

    #200635
    WerNeo
    Participant

    KaNeiet wrote:

    Wuu wrote:

    Laiki mainas programatura paliek prasigaka


    un lietotāji – tupāki.

    Bez komentāriem! +1

    #200636
    Wuu
    Participant

    Nja spam on ,cik reiz var teikt “gudri dirst nav malku cirst”

    #200637
    ob1
    Participant

    Laikam sievu pārāk reti “samīļo”, ja viņa Tev tāda lecīga 😀

    #200638
    msh
    Participant

    WerNeo wrote:

    msh… tu esi piemirsis piebildi, ka katra programma, kas kādreiz svēra kilobaitus, tagad, jaunajās versijās, atļaujas svērt 10++Mb. Nu nav šajā gadījumā MS vainīgs, nav. 🙂 Man ir DVD no 2003. gada, ar programmām, ko liku lietotājiem. Varu Tev nosūtīt! Redzēsi, ka uz SP3 tās nebūt neies sliktāk kā uz SP1.


    Nešaubos. Bet vistas un gaidāmā win7 rijībā gan ir vainojams maikrosofts 🙂

    drunk_lizard wrote:

    zjeel

    ljoti zjeel…

    esmu viilies lietotaajaa msh

    sjitaadas glupiibs sadrukaat….

    varbuut geracjs vainiigs? /ceriiba


    Parādi ar pirkstu :p

    #200639
    Genādijs
    Participant

    Nešaubos. Bet vistas un gaidāmā win7 rijībā gan ir vainojams maikrosofts

    Nu šī ir tāda nekompetences pērle ka bail paliek. Salīdzināt vistu ar win7 resursu patēriņa ziņā? 🙂 Izskatās ka maikrasoftam būtu jātaisa os lai pietiktu ar 32Mb?

    #200640
    msh
    Participant

    A kas tur nesalīdzināms, kompetentais speciālist – cik pa acu galam manīts, min prasības uz papīra tās pašas vien ir, kā arī lasīti raksti, ka winxp tiks tirgots vēl tālāk, jo jaunā mode – nekam nederīgie netbūki nespēs win7 darbīnāt. Un kādā sakarā 32 megi rama? Pieliekam blakus jebkuru visjaunāko linukša vai bezdes distru un salīdzinām resursu patēriņu un minimālās prasības – otrajiem diviem sliktākajā gadījumā būs kā teju astoņus gadus vecajam winxp 🙂 Ak jā, tos otros divus pat tiešām uz 32 megiem rama var palast, protams, text mode.

    #200641
    Genādijs
    Participant

    Nu ko datorģēnij 🙂 Tavs grjobanais linux defoltā ir n reizes rijīgāks par ms produktiem punkts viens. Ja neesi dzīvē redzējis un darbinājis win7 un win vista tad tā ir tikai un vienīgi tava problēma, punkts divi.

    Prasības uz papīra? nu kamŠn ja neko sakarīgu nespēj izdvest tad paklusēt reizēm ir lietderīgi. Arī tas tavs paraksts neliecina par sevišķi attīstītu smadzeni. lamaks ir un paliek lamaks līdz mūža galam.

    #200642
    ob1
    Participant

    Genādij! msh parakstam piekrītu 100%. Tādējādi vari arī mani pieskaitīt pie “lamakiem”. Tu varētu izveidot jaunu topiku, kur uzskaitīt šos “lamakus”, domāju, ka Tavā interpretācijā šis saraksts būs ļoti garš.

    #200643
    Genādijs
    Participant

    linux un tamlīdzīgu draņķu lietotāji ir dauņi. jūti cik spēcīga argumentācija?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Tēma ‘Windows Xp atruma uzlabošana’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā