Windows Xp atruma uzlabošana

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows Xp atruma uzlabošana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148881
    Wuu
    Participant

    Iespaidojies no ob1 ,ķēros klāt savam lūznim kurš stūri stāvēja putekļiem noklāts. Pēc 3 stumdu darba sanāca vel gandrīz ātrāks par to kuru lietoju 😀

    Noklokoju proci pa 10% ,izdzēsu visas nevajadzīgās windows programmas ,patīrīju msconfigu ,apgriezu vel visādus propiretis , apgriezu windows servisus līdz maksimumam.

    WIndows Xp SP2 ar jaunākajiem updaitiem un visiem draiveriem. Vel labāku rezultātu varētu sasniegt ar Windows Xp Home Edition!

    Visas galvenās OS fīčas strādā. Un beigās vel CS 1.6 bez problēmām uzrāvu. Bootojas jau drausmīgi ātri un gandrīz uzreiz darbam gatavs.

    Bet protams par visām mūsdienīgām fīčam ko ikdienā lietoju var aizmirst ,nekam citam kā internetā sēdēt un CS spēlēt nav derīgs!

    [img]https://www.bildites.lv/images/mtyaynj03fd9ryznxa2.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/6eklqbe9zvspynvcz43.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/n4e0jpquw0nfn5xf5rrs.png[/img]

    #200605
    msh
    Participant

    Nemoki to procesoru, tie 70 Mhz tev tāpat neko nedod. Rams gan jau arī kāds PC100, kurš nu ir virstaktēts. Tā vietā labāk būtu pazeminājis kodola spriegumu lai aukstāks.

    Parādi procesu sadaļu.

    P.S. CS 1.6 ir spēlējams ar 350 MHz otro peni, gan zināmas probas ar pingu, kaut kas virs 400 MHz to spēj bez zvērīga pinga. Ar to pašu “virs 400 mhz” var arī graut vice city, unreal tournament 2003, need for speed 1-6 [underground 2 bik bremzē], pie noteikuma ka ir kāda mx400 AGP portā iesprausta. Vārdu sakot, nasing spešel.

    #200606
    Stat1CX
    Participant

    Tas ko tu task managerī esi apvilcis un ko tu uzskati par notērēto RAM ir page file, nevis cik RAM ir iztērēts, iztērētais RAM ir jāskatās pie physical memory, tātad tev ir notērēti apmēram 100 MB.

    #200607
    Genādijs
    Participant

    Njā, baisā jēga klokot 🙂

    #200608
    ob1
    Participant

    1) Paldies par atsauksmi. 🙂

    2) Klokot, manuprāt, tiešām jēgas maz. Es drīzāk domātu par underclock, lai pasaudzētu proci un samazinātu troksni, bet tai mātesplatei nav tādas opcijas.

    3) Kāpēc SP2 nevis SP3? Pastāsti, varbūt esmu palaidis kaut ko garām.

    4) Ja gatavo specializētu kompi, tad var lietot nLite un apcirpt instalāciju līdz minimumam. Var izmantot arī XP Embedded, tur vispār var dabūt brīnumus, bet ir čakaris ar licencēšanu.

    5) Tai mātesplatei var uzlikt Sleep S3 modē (paskaties BIOSā), tad ieslēgsies sekundēs piecās. 🙂

    #200609
    Foxsk8
    Participant

    Ja tev vajag priekš spēlēm, tad lieto TinyXP, vismaz rev 5, vai arī kā ob1, saka, lieto nlite.

    Kam nu te vēl interesē ātrdarbība, varbūt ir vērts apskatīt šo te:

    https://notepad.lv/regtweak-t140.html?highlight=regtweak

    #200610
    Wuu
    Participant

    Nē nē bez programmām arī var nogriezt ,par kloku nezinu 10% ir 10%! Žēl man to kompi nav un vajadzīgs man viņš arī nav!

    to msh ,kompī stāv nVidia riva tnt2 ,tur pat conter strikā FPS ne vairāk par 50.

    to obi,

    3. Kā jau es teicu vel labāku rezultātu varētu dabūt ar XP home edition sp1 , nav jēga kompim grūst virsu vel visādus nesaprotamus murgus ,kuri tiešām ietekmē ātrdarbību!

    4. Nē tīri uzliku xp ,tad ieliku ielāpus un beigās nogriezu ar programmām neņemos ,kaut kā neuzticos.

    6. Ok paskatīšos 🙂

    toStat1CX ,ej paelpos svaigu gaisu muļķīti.

    #200611
    ob1
    Participant

    3., 4.:

    Tas nLite tiešām ir labs. Ar to paņem XP instalāciju un var izmest visas nevajadzīgās progas, arī safīčot. No Pro versijas var izmest visu to Pro drazu un dabūt kaut ko līdzīgu Home versijai. Arī SP un draiverus var integrēt instalācijā. Tad iecep disku un no tā instalē to win. (Var arī salikt, lai tā instalācija nepiekasās ar stulbiem jautājumiem).

    Kamēr nebiju atradis to nLite, tikmēr gatavoju instalāciju ar rociņām, taisot atbilžu failu saskaņā ar M$ specifikācijām. nLite to procesu pamatīgi atvieglo.

    Jāpiebilst, ka, lai safīčotu instalāciju ar to nLite, paiet daudz laika, jo opciju tur ir baigi daudz.

    P.S. Ja te viens otrs komentētājs nemēģinātu staipīt krānu, bet palīdzētu, varbūt visi mēs kaut ko jaunu uzzinātu.

    #200612
    Genādijs
    Participant

    3. Kā jau es teicu vel labāku rezultātu varētu dabūt ar XP home edition sp1 , nav jēga kompim grūst virsu vel visādus nesaprotamus murgus ,kuri tiešām ietekmē ātrdarbību!

    Nu šitajs ir kronis visam :D:D:D:D

    #200613
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    . Ja te viens otrs komentētājs nemēģinātu staipīt krānu, bet palīdzētu, varbūt visi mēs kaut ko jaunu uzzinātu.


    vieniigais, kursj staipa kraanu un meegjina no sevis uztaisiit masonu ordenja adeptu esi tu…

    juus te tagad meegjinat paargremot visiem sen zinaamas lietas, pie kam atmirstosjai os.

    davai veel par w98 un w2k “optimizaaciju” padebateesim.

    sjobriid nevienaa tamponviirelja topikaa neesmu izlasiijis neko veertiigu, mhhhh

    toties cik daudz jautriibas!

    аффтар пеши еще!

    #200614
    ob1
    Participant

    -> rāpulim

    “pie kam atmirstosjai os” – a ko Tu, Vistu vai W7 iesaki likt uz tā dzelža?

    Pamāci mūs, muļķīšus, būsim pateicīgi.

    #200615
    Wuu
    Participant

    Ai beidz ob1 ,es te tiešām tik krānu staipu. Jēga no šī procesa nekāda! Nopērc kaut vai lietotu 2GHz ,1gb rama kompi un dzīvo laimīgs! Tiklīdz uzliktu tam datoram ,Skype ,Antivīrusu ,Tildes Biroju ,FF3 + Plugini un visas pārējās ikdienas fīčas tas kompis nokārusies!

    Runājot par nLite kad tu izdzēs ko tas ir neatgriezeniski ,bet ja izslēdz tad var arī ieslēgt ja ļoti vajag ,tā ir vairāk gaumes lieta!

    To Genādijs , gudri dirsti nav malku cirsti ,pamēģini tu un parādi ko māki!

    #200616
    drunk_lizard
    Participant

    uz taa dzelzja w2k buus tiesji laikaa, mhhh

    starp citu – man ir eleganti apgraiziita vista, kura ljoti labi lido uz vaajaakiem dzelzjiem, kaa arii w7 nav nemaz tik resursrijiigs, ka buutu jaabaidaas :>

    mans viedoklis ir sekojosjs – useram vulgaris OS NEDRIIKST apgraiziit, jo nekaveejoties radiisies probleemas ar kautkaadas jamaa iemiiljotas drazas nestraadaasjanu. prieksj usera vulgaris uzsvars jaaliek tiesji uz os drosjiibu, iipasji piestraadaajot pie taa, lai tupaks pats sev nenodariitu paari.

    prieksj videeji advanceeta usera var veikt sjaadus taadus optimizaacijas darbus, bet iipasji aizrauties ariidzan nevajadzeetu – taapat pasjam naaksies gar to kasti jaaties, kad buus nokauts viss, kas nokaujams.

    advanceets users kaarbu var sev saoptimiseet bez liekaam probleemaam pats.

    un tagad lielaakaa datorlietotaaju dalja – laameri… ooo, taa ir iipasja dalja, kura domaa, ka visu zina un visu maak. satviiko, sainstalee pa 5-6 antiviirusus, piegaazj pilnu kaarbu ar inficeetiem crack un juutas laimiigi. sjaadiem datorlietotaajiem vispaari vajadzeetu aizliegt lietot datoru :>

    iss padoms “twiikotaajiem” – labaakais, ko juus varat izdariit ir piepirkt liidz 4 gb rama (sjobriid), izmantot legaalu os, domaat ar galvu un viss lidos :>

    sjis viss neattiecas uz datoriem, kuri tiek izmantoti sjauri specifiskaam lietaam – piemeeram kaadas iekaartas vadiibai, etc. tos vajag optimizeet, galvenokaart taa, lai kaads lamers uz taada nebuutu speejiigs veikt nekaadas blakusdarbiibas.

    tomeer – domaajot par optimizaaciju, nekad nedriikst aizmirst par os stabilitaati…. lameriem gan tas pie kaajas – 25% overkloks, 5% barosjanas sprieguma pacelsjana, 2/3 servisu(vajadziigo) atsleegsjana un peecd tam stulbi jautaajumi forumaa – “man te nekas nestraadaa!!! kaapeec taa??!!”

    taa luuk(c)

    #200617
    ob1
    Participant

    Paldies, ķirzak!

    🙂

    #200618
    Genādijs
    Participant

    to Wuu

    Zini es ar tādiem pasākumiem niekojos nepateikšu cik gadus atpakaļ. Viss ko varu pateikt ka ilgstošas pc mocīšanas rezultātā esmu nonācis pie sajēgas ka graizīt nav tolka, te nu absolūta patiesība tam ko saka d_l.

    Lamakam šķiet ka fiksais ātrdarbības pieaugums būs ilgstošs, bet jo ilgāk lieto šo nograizīto ateju jo lēnāka tā paliek un jā sāk kārties viss pēc kārtas arī tas kam nebūtu jākarās.

    Oc vispār cita tēma. OCot var tad ja no tā rezultātā būs kāda jēga. Geimotājam fps pieaugums bet šinī gadījumā 50fps uz cs? nu kamŠn, met to kasti ārā. Pietam fps pieaugs par pāris vienībām labākajā gadījumā ko normāla acs vispār var nepateikt.

    PS. Es vēl saprastu sporta pēc dzīt rama patēriņu lejā, bet te jau vēl tālu līdz vērā ņemamam rezultātam. Palasiet par rekordiem un būs uz ko tiekties.

    Savulaik man boot time bij 12sek un rams ap 30 – 40 mb patēriņš bet arī tas vēl nav nekas.

    #200619
    Wuu
    Participant

    Genādijs , un ko es teicu jau sen iepriekš ka tam visam nav jēga! Nevelk upgreido vai pērc jaunu! Man bija rekords 51 mb ,par 30-40 šaubos ,ja protams atslēdz internetu tad varbūt 😀

    drunk_lizard ,nē viss strādā ,ko tas kompis spēj pavilkt tas 100% strādā!

    #200620
    ob1
    Participant

    Ar XP Embedded, manuprāt tos MB vispār var dabūt ar mīnusa zīmi… 😀

    #200621
    Foxsk8
    Participant

    No 30 – 40 var dabot arī ar visu internetu :), piekrītišu tiem, kas saka, ka tas ir tikai sava veida sports. 🙂

    #200622
    samurajs
    Participant

    Ko jūs tur mokaties ar Win graizīšanu, un jūsmojat par visiem tiem rūnītajiem XP? Vajag tikai mazliet sapratni par servisiem, lai saprastu – kuri kuram vajadzīgi un kuri nē (un kā tos atslēgtos pie vajadzības var ieslēgt).

    #200623
    Wuu
    Participant

    Nu kurš uztaisīs 40 mb ,bet lai internets iet 🙂 Nu varētu vel windows instalāciju nogriez vairāk man nekas nenāk galvā 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Tēma ‘Windows Xp atruma uzlabošana’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā