Windows Xp atruma uzlabošana

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows Xp atruma uzlabošana

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #200644
    karass
    Participant

    Genādij tu smagi kļūdies par linux .

    Vai tev vispār ir sajēga par lietām kas saucas sistēmas kodols un distributīvas ?

    #200645
    msh
    Participant

    Genādijs wrote:

    Nu ko datorģēnij 🙂 Tavs grjobanais linux defoltā ir n reizes rijīgāks par ms produktiem punkts viens. Ja neesi dzīvē redzējis un darbinājis win7 un win vista tad tā ir tikai un vienīgi tava problēma, punkts divi.


    Interesanti, kā tā? Uzinstalēji kādu līku livecd uz cietuča un, tā kā konfigurācijas dēļ bremzēja, tātad rijīgs sūds, ja? Un tu kļūdies, fistu esmu bijis uz savas kastes uzlicis, gan standarta, gan ar vlite nograizītu. Standarta bezsp fista griezās apmēram tāpat kā 11. slacka [vai kura bija tajā laikā, kad xgl iznāca] ar xgl, vienīgā starpība bija tāda, ka tīri ponta pēc to xgl uz slacka varēja turēt, jo atšķirībā no fistas blāvā vizuālā, xgl vismaz smukus efektiņus rādīja 🙂 Toties atmetot liekos vizuālos grabuļus, slacka smuki griežas, fista diži labāk kā standartā ne. Ja kas, tad es joprojām lietoju axp2500+, jo neesmu ne geimeris, ne videots, ne projektētājs.

    Genādijs wrote:


    Prasības uz papīra? nu kamŠn ja neko sakarīgu nespēj izdvest tad paklusēt reizēm ir lietderīgi. Arī tas tavs paraksts neliecina par sevišķi attīstītu smadzeni. lamaks ir un paliek lamaks līdz mūža galam.


    Ja interesē prasības dzīvē, tad atkārtošos ka tā pati slacka pieņemami griežas uz “kaut kā” ar vismaz 400 mhz taktsfrekvenci un vismaz 256 MB RAM. Ar KDE, protams, ne jau kaut kādu xfce.

    Es arī saprotu, kas tev nepatīk manā parakstā – tā kā es savas kastes infu zinu no galvas, bet pārinstalējamo kastu infu man sniedz mātenes ražotāja lapa, tad man tādu progu, kas parāda +/- to pašu, ko iekš control panel var sameklēt [un ko tur nevar, to var ar pāris sīkām bezmaksas utilītām], naskuj nevajag, bet nu tu noteikti regulāri to palaid lai varetu pamasēt skatoties uz specifikācijām 😀

    #200646
    Genādijs
    Participant

    bla bla bla 🙂 sajēgas maz bet mēģina kautko pierādīt 🙂 reāls lameris 🙂

    #200647
    msh
    Participant

    Man prieks ka tev ir patiesi liela sajēga par kaut ko citu ārpus winxp, win fista un win7 beta 🙂 Tāpat kā katram otrajam latvijas tīnim.

    #200648
    Sid
    Participant

    Gribot negribot, jāpiekrīt msh. Hhh.

    #200649
    Genādijs
    Participant

    msh, tu pat neapjēdz cik tu esi nožēlojams gadījums 🙂

    #200650
    Foxsk8
    Participant

    Genādijs: Apskatot tavu parakstu arī varētu gudri spriest. 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Tēma ‘Windows Xp atruma uzlabošana’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā