Windows XP SP3 problēmas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows XP SP3 problēmas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146919
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080511204756557.jpg[/imgl]Microsoft sācis izplatīt Windows XP domāto jauninājumu ServicePack 3 mēnesi pirms plānotā termiņa. Man “automatic update” veidā tas pienāca jau pagājušajā “ielāpu otrdienā”, resp. 6.maijā. Pagaidām neinstalēju, jo pārsteigties ar Microsoft produktiem nekad nav vēlams.

    Un lūk – jau parādās sūdzības par nebeidzamām restartu virknēm, daudziem par nav iespējams ieiet Safe mode, lai izpildītu Uninstall vai System restore procedūru. Līdz šim skaidri izdalītas divas konkrētas problēmas.

    1. Uzkaras ar AMD procesoriem aprīkotie Hewlett-Packard ražotie PC. SP3 ir absolūti vienāds sistēmām gan ar Intel, gan ar AMD procesoriem. Visiem datoriem tiek instalēts draiveris intelppm.sys, kurš atbild par barošanas pārvaldību. AMD sistēmā par šo procesu atbild fails amdk8.sys. Normālos apstākļos intelppm.sys izpilde uz AMD-bāzēta datora nekādus traucējumus neizraisa, bet pirmā pārlādēšana pēc SP3 instalācijas nograuj visu sistēmu.

    2. Pēc SP3 instalācijas tiek izmests paziņojums, ka ir kļūda BIOS’ā un nepieciešams to atjaunināt. Protams, ka visdrīzāk nekādas BIOS problēmas nav. Š ī problēma reģistrēta uz Asus A8N32-SLI Deluxe mātesplatēm.

    Nu, un ko saka Microsoft pārstāvis? Kā vienmēr – “mēs visu zinām un mums viss zem kontroles!”

    Avots: Computerworld.com

    #179518
    saru
    Participant

    nu kā jau autors minējis, jāpagaida, līdz tiks izlabotas visas kļudas.

    #179519
    deivs001
    Participant

    Tāda atruna “mēs visu zinām un mums viss zem kontroles!” ir tīri izdevīga. Slēptā doma ir tāda, ja nepatīk, tad nelieto! 😀

    #179520
    StyleZ
    Participant

    nez, nelietoju SP3 uz atlona, bet uz 2140 pentium’a taa OS lido!

    Ir manaami pieaugusi performance, peec svaiga systeemas reinstala nav vajadziigi 200+ apdeiti, neesmu maniijis nekaadas probleemas ar draiveriem u.t.t.

    Tb man viss kedaa! 😎

    #179521
    msh
    Participant

    Problēmas ir ar galvu, ja vajag 200 ielāpus pēc reinstalla, man tos vajag pirms un tikai vienu reizi 😀 Un var izvairīties no nepatīkamām un nevajadzīgām SP3 piedevām 🙂

    #179522
    Genādijs
    Participant

    Nja. Kritiķiem derētu izlasīt šo komentāru : https://www.computerworld.com/comments/comment/view/9084418/65382

    Vienā kombinācijā SP3 nojūk un uzreiz jācep raksts ka SP3 nograuj sistēmu 😀 Ä¢eniāli. Par to gaidīšanu līdzkamēr tiks izlabotas visas kļūdas, zēni! nu nepalieciet takš smieklīgi! Ja gaidīsiet brīdi kad tiks izlabotas visas kļūdas visās zināmajās operētājsistēmās, tad mierīgi varat savu PC izsviest pa logu un nepirkt jaunu līdz pašai nāvei. Kādreiz der ieslēgt arī BRAINZ! :duno:

    #179523
    klibais_Silvers
    Participant

    Genadijs: Kadreiz labak ir izsargaties neka strebt karstu putru. Raksta mineti 2 gadijumi. Ja kadam ari ir tadi PC, ka aprakstits, butu neprats likt SP3. Vel 3. gadijums – pie BSOD var tikt ja ir Vista Transform Pack virsu.

    Parejos gadijumos itka var likt droshi SP3.

    #179524
    samurajs
    Participant

    Nav jau teikts, ka SP3 ir slikta vai kā, bet tomēr kaut kas līdz galam nav izdarīts. Negatīva ietekme bijusi tikai sistēmās uz AMD procesoriem tajās divās ziņā minētās konfigurācijās. Dažos forumos izskan doma, ka tas darīts ar nolūku ieriebt AMD. Neviena sistēma ar Intel CPU pie SP3 instalācijas nav nokārusies.

    Tā kā īpaši jābaidās nav.

    #179525
    Anonīms
    Neaktīvs

    sorry, man ir uz x2 6000 athlona sp3 5512 versija, vis kartiba iet ari vis, man lieka ska bishk pielago bet tadu erroru navm varbut ir tada slimiba ka uzinstalet nemak pareizi piemermam kadi antivirusi saslegti vai kas cits, es kopju savu sistemu skaneju no bad blokiem tiru ram, registru un problemu nav nekadu! Un man ir gigabyte plate ;.

    #179526
    samurajs
    Participant

    Priecājies, Gigabyte platēm briesmas nedraud, tikai Asus A8N32-SLI Deluxe 🙂

    #179527
    Anonīms
    Neaktīvs

    nu vsp esu kludijies ar to sp3, tiko uzliekot man kompis divaini saka lagot, tachu izskanejot registrus, bad blokus utt.. viss itka ir normaas robezhas komps lenaks bet tadu gljuku vsp nav ka dont send utt.. kompis labak reage uz pakarshanaos un pakaras retak

    #179528
    Anonīms
    Neaktīvs

    nja vel tas ka ar utorrent problemas aped visu netu, jauzliek obligati patchs

    #179529
    samurajs
    Participant

    ArtursK wrote:

    nja vel tas ka ar utorrent problemas aped visu netu, jauzliek obligati patchs


    Patchu vajag (ja tas nav, lēnāk lādējas), bet ļoti daudziem ar statiskām IP uTorrent 1.77 bremzē netu un norauj pavisam. Es tāpēc biju spiests uzlikt 1.80 beta – tur šo problēmu vairs nav. Velkot no file.lv – ātrums down līdz 100 Mbit/s, ātrāk negāja tīkla kartes iespēju dēļ.

    Ja tev pēc SP3 Win kļuvis lēnāks – tas ir gļuks 100% – jābūt taisni ātrāk. Met tik ārā to SP3 un pēc mēnešiem 3 mēģini par jaunu – tad šis tas būs izlabots.

    #179530
    saru
    Participant

    šaubos, ka ms atbalsta utorent lietošanu :))

    esmu uzlicis sp3 , it kā ir ok, kompis strādā ātrāk

    #179531
    Anonīms
    Neaktīvs

    nu tas TCP patch strada lieliski un ieteicams jauanko utorrent tad viss ok, savdak defaulta nets vnk neiet un netikai utorrent aped ari ramu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā