«World Of Warcraft» tagad arī uz iPhone

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «World Of Warcraft» tagad arī uz iPhone

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #196570
    ruukjis
    Participant

    Emmm, tu gadījumā nespēlē uz privātiem serveriem? Es nezinu, kas tev tie par pazīstamiem cilvēkiem, bet, piemēram Latvijas trīs lielākās ģildes ir tīri orientētas uz PvE.

    Quote:

    PvE ir tikai sākums un palīdzība iegūt vajadzīgo priekš PvP.

    Nu gan tu sabrauci auzās – PvE lupatiņas/talanti absolūti nav derīgas priekš PvP un otrādi.

    #196571
    rihardsss
    Participant

    Es ar to nedomāju mantas un talantus, ar kuriem panākt labu PvE rezultātu, bet mantas ko var dabūt ar PvE – no instancēm, reidiem.

    #196572
    ruukjis
    Participant

    Un mans jautājums vēljoprojām ir spēkā. Vai tu spēlē uz privātā servera? Un es atkārtošu vēlreiz – PvP mantas un PvE mantas radikāli atšķirās, tobiš ar Arēnas setu tevi neviens neņems uz reidiem, savukārt ar Tier setu tevi neviens negribēs redzēt arēnās.

    #196573
    rihardsss
    Participant

    Vairs es nespēlēju, bet spēlēju offā. Tas vai tevi arēnā ar tier setu kāds grib redzēt vai nē – tas ir vienalga. Galvenais lai izmanto visu pārdomāti un saistītu ar cīņas stilu. Tie arēnas un tier seti ne vienmēr ir tas labākais. Ir arī mantas ar kurām var dabūt, piemēram, aizsardzību pret Fire uz Excellent līmeņa, ko izmantot pret parastiem uguns magiem(kuri PvP prorams ir vāji). Vispār PvP, lai būtu labs ir nopietni jādomā ko kur dara. Tapat arī profesijas izvēle – vai tu izvēlies inženieri, vai kkādu tailoru – tas visu būtiski maina. PvE gan ir pilnīgi savādāk. Tur vnk savāc kopā kādu reidu un atlasi tos kuriem ir labākas spējas pret bosiem, mobiem u.c. kas tad arī dara visu tavā vietā. Toties PvP var redzēt kurš ir skillots pleijeris vai arī vnk māk uzpiest “Cast Pyroblast”.

    #196574
    ruukjis
    Participant

    rihardsss wrote:

    Vairs es nespēlēju, bet spēlēju offā. Tas vai tevi arēnā ar tier setu kāds grib redzēt vai nē – tas ir vienalga. Galvenais lai izmanto visu pārdomāti un saistītu ar cīņas stilu.


    Ah tā? Tad kāpēc nopietnās arēnas komandās neuzņem spēlētājus ar PvE lupatām?

    Quote:

    Tie arēnas un tier seti ne vienmēr ir tas labākais. Ir arī mantas ar kurām var dabūt, piemēram, aizsardzību pret Fire uz Excellent līmeņa, ko izmantot pret parastiem uguns magiem(kuri PvP prorams ir vāji).


    Neticu, kad tu esi redzējis kaut vienu oficiālo WoW serveri. Tier seti arēnas, protams, nevienu neinteresē, bet par Gladiator setiem labāku nav un Rezistances varbūt interesē kādu, kas spēlē uz neoficiāliem serveriem – gribētu redzēt ko gan tu darītu ar sevu resist gearu, kad tev pretī nestos Tauru warriors, kam katrā rokā būtu iežmiegts divroku cirvis.

    Quote:

    Vispār PvP, lai būtu labs ir nopietni jādomā ko kur dara.


    Piekrītu, tāpat arī nopietni reideri to dara

    Quote:

    Tapat arī profesijas izvēle – vai tu izvēlies inženieri, vai kkādu tailoru – tas visu būtiski maina.


    Totālas auzas – profesijas izvēlei iekš PvP ir tik nožēlojama nozīme, ka nav pat pieminēšanas vērta.

    Quote:

    PvE gan ir pilnīgi savādāk. Tur vnk savāc kopā kādu reidu un atlasi tos kuriem ir labākas spējas pret bosiem, mobiem u.c. kas tad arī dara visu tavā vietā. Toties PvP var redzēt kurš ir skillots pleijeris vai arī vnk māk uzpiest “Cast Pyroblast”.


    Atkal totālas auzas – nevienā reidā tu netiks, ja nebūsi atbilstoši ģērbts un nezinās, kas kur jādara, un ja vēl contents ir svaigs, tad ir ļoti nopietni jāpidomā un jāanalizē situācija.

    Bet ne par to ir runa – pateikt, ka WoW galvenā būtība ir PvP, ir diezgan idiotiski, katrs šo spēli izbauda kā vēlas. Turklā Blizzrds WoW, pašos pirmsākumos, izlaida ar ļoti knapām PvP iespējām (pat bez PvP drēbītēm), tas tagad viņš ir apaudzēts ar Battle Groundiem, Arēnām un hren-viņ-zin ko.

    #196575
    rihardsss
    Participant

    Mēģināšu pateikt skaidrāk – PvE spēles stilu lieto, lai dabūtu mantas, kas noder vēlāk PvP.

    Kā jau teicu – mantas vajag izvēlēties attiecībā no pretiniekiem ar ko jācīnās. Tāpat arī resist gearu var izmantot pret pretiniekiem, kuri lieto attiecīgo maģiju, nevis pret tauru ar divroku cirvi.

    Profesijai gan ir nozīme, jo ar inženieri var dabūt noderīgas palīgmantas priekš PvP, kuras nopirkt nevar, jo vajag noteiktu skillu profesijā. Vai arī alhīmija- arī ļoti noder.

    Par to atbilstošo ģērbšanos – ja uz uz instanci kur ir pārsvarā, piemēram, undedi, bet kāds reidā ir labi ģērbies tikai viņa chars neatbilst cīņai pret undediem – reti kad to kāds pamanīs un tāpat paņems līdzi.

    Līdz noteiktam laikam arī tā ir, ka katrs piekopj savu spēles stilu, bet kad ir labakās mantas savāktas un vairs nav jēgas no PvE, tad tik un tā turpinājums ir PvP.

    Kā jau tu teici : “Turklā Blizzrds WoW, pašos pirmsākumos, izlaida ar ļoti knapām PvP iespējām (pat bez PvP drēbītēm), tas tagad viņš ir apaudzēts ar Battle Groundiem, Arēnām un hren-viņ-zin ko.” Blizzards arī uzskata PvP par pietiekami svarīgu, lai ieguldītu ilgu laiku uzlabojot PvP sistēmu.

    #196576
    ruukjis
    Participant

    rihardsss wrote:

    Mēģināšu pateikt skaidrāk – PvE spēles stilu lieto, lai dabūtu mantas, kas noder vēlāk PvP.


    Nē. Es tev skiadroju vēlreiz – PvE mantas nenoder priekš PvP, ja nu vienīgi twinkojot… priekš PvP ir speciālas mantas, kuras var iegūt aktīvi slepkavojot citus spēlētājus.

    Quote:

    Kā jau teicu – mantas vajag izvēlēties attiecībā no pretiniekiem ar ko jācīnās. Tāpat arī resist gearu var izmantot pret pretiniekiem, kuri lieto attiecīgo maģiju, nevis pret tauru ar divroku cirvi.

    Nē nevar, cīņas laikā gear nevar mainīt (to nu jau tev vajadzētu zināt, ja nespēlē uz privātā servera), tāpat arī Arēnās nevar mainīt gear, līdz ar to tu nemaz nezini, kas ir tavs pretinieks.

    Quote:

    Profesijai gan ir nozīme, jo ar inženieri var dabūt noderīgas palīgmantas priekš PvP, kuras nopirkt nevar, jo vajag noteiktu skillu profesijā. Vai arī alhīmija- arī ļoti noder.


    Ja nu vienīgi World PvP vai Battle ground , Arēnās praktiski nekādas jēgas, par cik Arēnas ir galvenais PvP elements iekš WoW, tad profesijas ir principā maznozīmīgas.

    Quote:

    Par to atbilstošo ģērbšanos – ja uz uz instanci kur ir pārsvarā, piemēram, undedi, bet kāds reidā ir labi ģērbies tikai viņa chars neatbilst cīņai pret undediem – reti kad to kāds pamanīs un tāpat paņems līdzi.

    Līdz noteiktam laikam arī tā ir, ka katrs piekopj savu spēles stilu, bet kad ir labakās mantas savāktas un vairs nav jēgas no PvE, tad tik un tā turpinājums ir PvP.


    Ne to es biju domājis. Es biju domājis gear līmeni – ar knapi zilām drēbītēm tu nevari līst iekšā pašā niknākajā reidā, tobiš tevi neviens neņems, tāpat arī neņems, ja neproti labi spēlēt, vai nezini kas tur vispār notiek. Tāda tīra PvE content iztīrīšana draud tikai top ģildēm, bet tādu ir salīdzinoši maz.

    Quote:

    Kā jau tu teici : “Turklā Blizzrds WoW, pašos pirmsākumos, izlaida ar ļoti knapām PvP iespējām (pat bez PvP drēbītēm), tas tagad viņš ir apaudzēts ar Battle Groundiem, Arēnām un hren-viņ-zin ko.” Blizzards arī uzskata PvP par pietiekami svarīgu, lai ieguldītu ilgu laiku uzlabojot PvP sistēmu.


    Ne jau tikai PvP tiek uzlabots. Un tas, ka PvP tiek uzlabots nenozīmē, ka tā ir spēles galvenā ideja (kas viņa, protams, arī nav un nekad nav bijusi).

    #196577
    rihardsss
    Participant

    Priekš labas duelēšanās vajag lielu mantu dažādību. Ne tikai parastu arena set . Vispār es arī vairāk domāju tieši par World PvP. Arēnas pārāk ierobežo. 😉 Diezgan liela atšķirība arēnas PvP un World PvP. Par to pēdējo ko tu teici tik un tā nepiekritīšu. Bet lai nu paliek, te jau labu laiku sanāk kā 2 cilvēku diskusija vietā kur jābūt komentāriem par rakstu.

    #196578
    kaqp
    Participant

    rihardsss tu laikam vnk nezini ko nozimē resilience … domāju ka pat deadly setā tevi ownos pre-tbc gears

    #196579
    rihardsss
    Participant

    Pirmkārt jau nekāds gears nebūs, jo WoW es vairs nespēlēju. Otrkārt tas pre-tbc ir nevietā. Spēlēt sāku, kad jau bija parādījies tbc, un es neesmu tāds, kas sēž uz pirmā geara, kas dabūts. Atkal jau jāatkārto, ka gearu izmantoju tādu kāds konkrētajā situācijā labāks.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā