«World Of Warcraft» tagad arī uz iPhone

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «World Of Warcraft» tagad arī uz iPhone

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148603
    ehex
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1545_worldofwarcraftlogo_1.jpg[/imgl]Kā jau daudzi atceras, pirms kāda laiciņa, dažiem entuziastiem no Polijas bija izdevies palaist Windows 95 un Windows 3.1 uz Nokia s60 3rd viedtālruņiem. Arī iPhone neatpaliek jaudas ziņā. Kā varam redzēt video, tad arī spēli World Of Warcraft izdevies palaist uz iPhone un tas pat darbojas tik pat labi, kā uz datora. Š ajā gadījumā ir izmantota programma Vollee, kas ļauj uz 3G telefoniem spēlēt Second Life. Patiesībā World Of Warcraft ticis speciāli pārportēts, lai varētu palaist uz mobilajām platformām, bet lai to ikdienā uz telefoniem varētu spēlēt visi WOW spēlmaņi, ir jānokārto daudz saistības starp spēles ražotājiem, Apple un Vollee.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gLa-_QScUt0[/youtube]

    Avots

    #196551
    daGrevis
    Participant

    Ha, ha, ha… 😀

    Un kā tas viņi spēlēs – ar pieskāriena burvību? 😀 😀

    #196552
    rihardsss
    Participant

    sviests… WoW galvenais ir PvP, bet ar kkādu mobilo telefonu nevarēs nekad tā cīnīties PvP kā uz kompja. Īsti WoW fanu ignorēs šitāda varianta eksistenci.

    #196553
    usins
    Participant

    Ja spēles izstrādātāji sajutīs iespēju nopelnīt liekus ljimonus, tad izveidos jēdzīgu versiju iPhoniem, un pelnīs vēl vairāk.

    #196554
    sir_irius
    Participant

    This video is private… muhahahah 😀

    #196555
    ehex
    Participant

    sir_irius wrote:

    This video is private… muhahahah 😀

    Man tas pats! Tad kad liku, tad vēl gāja. Pameklēšu kādu alternatīvu ar ko aizvietot.

    #196556
    sir_irius
    Participant

    Kāds dicks negrib, ;ao redz šamā iWoWu… 😀

    #196557
    izredzētais
    Participant

    šitie wowisti nākotnē daudzus iphonus nosvilinās… 😀

    #196558
    drunk_lizard
    Participant

    gribugribugribu!!!!!

    dodiet man wow uz gludeklja un tostera!!!!

    mljin, galugalaa uz ledusskapja!!!

    wow save the word!!111!!!11!!!1!!!!!1!11!!!1!1one

    https://www.youtube.com/watch?v=Wjge5tDwfPA

    #196559
    sir_irius
    Participant

    drunk, iemontē wowu ledusskapī, pēctam patentē. Par ideju 50% no ienākumiem man!

    #196560
    izredzētais
    Participant

    sir_irius, nozagšu tavu ideju, bet par % vari aizmirst 😀

    #196561
    ruukjis
    Participant

    rihardsss wrote:

    sviests… WoW galvenais ir PvP, bet ar kkādu mobilo telefonu nevarēs nekad tā cīnīties PvP kā uz kompja. Īsti WoW fanu ignorēs šitāda varianta eksistenci.

    PvP ne būt tur nav galvenais. Japiekrīt gan, ka spēli šādā variantā baudīt ir nereāli, bet gan jau atradīsies maniaki, kuriem šis būs vēlviens iemesls piesaukt WTF?!! NOOB!, pat Karību jūras pludmalē kailu meiteņu ielenkumā, bruņotam tikai ar telefonu.

    #196562
    Aldis
    Participant

    pirmkart – wow ir …. un … 😀

    Otrkart ka raksta autors raksta, ka cilveki ir emulejushi windows95 un windows 3.11 uz nokias, taa skaitaas virtualizacija nevis programmas izstrade uz citas platformas, šinī gadījumā tā ir tikai programmas izstrāde uz iTouch..

    Tachu esiet reaali – Cube dzinis – 3D speele, jau sen iet uz iTouch – gan linux, windows, apple platformaam! info https://cubeengine.com/

    Un virtualizeet Mac OS uz iTouch var jau arī kādu laiku, nu pat Mini vMac sev uzliku uz iTouch, un viss notiek! 🙂 video –>

    info šeit: https://www.youtube.com/watch?v=SyS8lOBBk8I

    Ar ko šī ziņa ir tik speshal es nezinu.. 😀 Laikam tas ka daudziem tiiniidžeriem uz šo atkarība, un lielākā auditorija par šo spēli fano! 🙂

    #196563
    kaqp
    Participant

    rihardsss wrote:

    sviests… WoW galvenais ir PvP, bet ar kkādu mobilo telefonu nevarēs nekad tā cīnīties PvP kā uz kompja. Īsti WoW fanu ignorēs šitāda varianta eksistenci.

    atkal tu atver muti vispār neko nerubijot… WoW nav galvenais PvP , 40% realmu ir PvE ,jo vairākiem miljoniem cilvēku vnk riebjas PvP. Spēle ir tik populāra pateicoties pvp balancam, reidiem, instancēm un kvestiem ect, kuri ir lieliski pārdomāti.

    #196564
    rihardsss
    Participant

    kaqp wrote:

    rihardsss wrote:

    sviests… WoW galvenais ir PvP, bet ar kkādu mobilo telefonu nevarēs nekad tā cīnīties PvP kā uz kompja. Īsti WoW fanu ignorēs šitāda varianta eksistenci.

    atkal tu atver muti vispār neko nerubijot… WoW nav galvenais PvP , 40% realmu ir PvE ,jo vairākiem miljoniem cilvēku vnk riebjas PvP. Spēle ir tik populāra pateicoties pvp balancam, reidiem, instancēm un kvestiem ect, kuri ir lieliski pārdomāti.

    Tieši tu ver muti kad neko nerubī. Es WoW agrāk ilgi atspēlēju. Līdz 70 lvl jā – kvesti, reidi utt. PvP minimāli, bet īstais spēlēt prieks rodas, kad ir 70lvl , labas mantas un kad reidus taisa nevis uz instancēm, bet uz pretinieku ciematiem. Visi , kas man spēlē bija pazīstami domāja tieši tāpat. Ja tevi neintresē PvP, tad no WoW tev prakstiski nav jēgas. Tikpat labi vari spēlēt parastu RPG tipa spēli. Spēli spēlēju kādu gadu 5-10h dienā, brīvdienās pat vairāk. Par WoW jau nu tiešām es zinu daudz. Un spēles principus labi izprotu. Labāk turi muti, kad pats neko nezini. Kkādus muļķīgus faktus jau vari saukt. Un kas tad ir pārējie 60%? PvP. Man pat liekas, ka PvP ir vēl vairāk.

    #196565
    Aldis
    Participant

    dižais datorgrafiķu guru kaqp atgriezies! Klausam šamo! 🙂

    #196566
    ruukjis
    Participant

    =>rihardsss

    Un atkal tu runā tikai par sevi, tas, ka tevi interesē PvP nenozīmē, ka visu pasuli interesē PvP. Turklāt WoW tas PvP vēl tādos bērnu autiņos. Gribi PvP – pamēģini WAR, Fury un gan jau, ka vēl ir kāds gamucis, kuriem PvP ir krietni augstākā līmenī kā WoW. Blizzards WoW nekad nav veidojis un nekad arī neveidos kā gamuci, kuram prioritāte ir PvP – viss smagais akcents tiek likts uz PvE.

    Turklāt savā neverība esi piemirsis tādu serveru klasi kā RP.

    #196567
    Aldis
    Participant

    davai vel izkaujaties – un tad kopa padzeriet teeju un pasmejaties par sho bazaru, ne par to ir raksts vispaar… 😀 PVP – pasazieru vilcienu pedofiilija, RP – Riigas Papirosi – piemēram mani neinteresē! 😀 Kautvai vēl serveru klase varētu būt Maituxi pret Estebaniem… klajsh fleimvaars ;p

    #196568
    ruukjis
    Participant

    =>Aldis

    Un tev pašam liekas, ka tavs koments ir ļoti pa tēmu? Mēs vismaz pieturamies pie kaut kādām paralēlēm – WoW.

    Ja reiz rakstā ir pieminēts WoW, tad kādēļ par to nepadiskutēt? Jo par galveno tēmu, es domāju, šeit domstarpību nav – WoW nav spēlējams uz telefona.

    #196569
    rihardsss
    Participant

    RP neminēju, jo tādu serveru ir salīdzinoši maz. Es nerunāju tikai par sevi. Kā jau iepriekš teicu visi pazīstamie WoW’a bija tendēti uz PvP. Uz PvE tendētie ātri vien beidza spēlēt, jo viņiem nepatika, ka viņus visu laiku atdauzīja. WAR un Fury neesmu mēģinājis, bet WoW’a PvP ir ļoti labi izstrādāts. Iespējas ir ļoti plašas, un viss neaprobežojās ar to, ka tu izvēlies paladinu vai magu. Visi talanti jāsaliek pareizi, visas mantas atbilstošākās, jādomā dažādas statēģijas pret dažādām klasēm un chara uzbūvēm. PvE ir tikai sākums un palīdzība iegūt vajadzīgo priekš PvP.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā