XP instalaacija..

Sākumlapa Forumi Software Windows XP instalaacija..

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146019
    ashais
    Participant

    Tauta, biju kkur dzirdējis, ka ar kkādu progu varot pats uztaisīt XP instal pa savam prātam (piem. kad ir uzinstaleets tad jau ir visas progas saliktas, automātiski sakārtotas ikonas, nosaukumi utt… kaads ir par to kko dzirdējis? un ja ir tad kā to var izdarīt???

    #170497
    osh
    Participant

    Ir gan tāda lieta.

    Skaties šeit.

    #170498
    Foxsk8
    Participant

    Vari mēģinat ar nlite softu. Man vislabak patik Tiny xp versija. Ta ir apgriezta ar nlite, piemestas dažas fīčas, tiny xp ātrdarbības reģistru varam arī uzmest uz lielo xp, rezultātā paātrinot xp. Tiny xp aizņem tikai 130 mb. Uzmetās 7 minūtēs. Ramu aizņem tikai 42 mb. Laba manta pavecākiem datoriem. Tā varētu tiekt, ka ir geimeru os. Vienīgais būs pagrūti printeri piedabūt klāt un citas ierīces.

    #170499
    samurajs
    Participant

    Nēēēēē… visi tie Tiny ir mēsli, prakse pierādījusi. Vislabāk pilnvērtīgu XP ņemt un atrubīt liekos servisus. Re, šitā!

    Cits variants – uzmest Win98 vai lietot mazos ātros Linuxus ( Austrumi, DSL)

    #170500
    Foxsk8
    Participant

    Tu esi mēģinājis to Tiny Xp? Protams, ja cilvēks lieto internetu, spēlē spēles, klausās muzonu un skatās filmas, kā arī dators ir pašvaks, tad tieši laikā ir Tiny Xp. Cik esmu lietojis, vienīgais, kas mani neapmierina ir tas, ka nekāda veida serveri tas ir FTP, web serveri uz viņu nejies, bet kopumā ir ok. Var jau arī tikai to reģistra paātrinātāju uz standarta XP uzmest. Jāuztaisa būs video tuts, pirms reģistra izmaiņas un pēc, kā arī pēc tam kā visu jauki sakonfigurēt.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā