Zelta Zivtiņa – krāpnieki nerimstas. Jauni fakti!

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Zelta Zivtiņa – krāpnieki nerimstas. Jauni fakti!

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #168317
    Mr.Death
    Participant

    ZZ to vien ir darījuši kā čakarējuši cilvēkus. Cik reizes nav gadījies tā ka man ar foxsk8 runājot pa trubu kādas 10 min nav nokāsti 2 lati vai pat vairāk, kaut gan tīkls viens un tas pats. Viņam ZZ, man ZZ. Normāli tiem vajadzētu būt 70 sant. PAr Okarti nerunāsim tagad pie tās tik turos. Man tik tur ir tā, ka es nespēju pa mēnesi tos pašus 3ls izrunāt man jau atj. kartei termiņš beidzies 😀 Vot tur ir lēti tarifi, citreiz pat kādas 3 min norunāju pa okarti uz zz un neko nenovelk 🙂

    #168318
    Foxsk8
    Participant

    Ir savādāki veidi kā tikt galā ar feik sms numuriem. Bet tur jau ir atkal cits stāsts, varbūt kadreiz izstāstīšu.

    #168319
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ir savādāki veidi kā tikt galā ar feik sms numuriem. Bet tur jau ir atkal cits stāsts, varbūt kadreiz izstāstīšu.

    Nav tik vienkārši… ja tie ir Tele2 darbinieki, viņi var visai lielas ziepes sataisīt, piem. nodzēst tev visu telefongrāmatu, nobloķēt SIM etc. un pats nezināsi kas pie tā vainīgs…

    #168320
    Foxsk8
    Participant

    Telefona grāmatu varbūt ka varētu nodzēst, bet neticu. Ta jau tik pat labi mp3 var nodzēst, bildes, utt…. Jo ja tel. katalogs man stāv uz atmiņas kartes. Man tā šķiet, ka tik viegli tie darbinieki nevar neko izdarīt, jābūt kaut kādai sistēmai, kas fiksē visu. Līdzīgi kā log fails.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā