Ierīces

Forumu lietotāji sūdzās, ka jaunajiem MacBook Pro ir problēmas ar SD karšu lasīšanu

Vairāki jauno MacBook Pro datoru īpašnieki internetā ir sūdzējušies, ka viņu datoriem ir problēmas nolasīt SD kartes.

Šobrīd izskatās, ka ar šo problēmu saskārušies tikai daļa jauno Apple datoru īpašnieku,

MacRumors raksta, ka savā forumā ievērojuši diskusijas un komentārus par šo problēmu. Kāds lasītājs raksta: “Esmu izmēģinājis 9 SD kartes. Izmantojot MBP [MacBook Pro] iebūvēto SD kartes portu, 6 kartes darbojas un 3 ne. Visas kartes darbojas, kad tās lasa papildus pievienots USB-C SD karšu lasītājs. 3 SD kartes, kuras dators nespēj nolasīt ir 128 GB lielas, bet pārējās 6, kuras tam izdevās nolasīt – 64 GB lielas.

Cits lietotājs raksta: “Man arī ir tā pati problēma (ar 16 collu MacBook Pro). Izmantojot vecāku Sandisk 64GB un Panasonic GH5s, iebūvētais SD lasītājs ir lēns un bieži vien tas nedarbojas. Ar pievienotu papildus USB-C SD karšu lasītāju SD karte darbojas nevainojami.

Oriģinālais ieraksts ar visiem komentāriem nu ir deviņas lappuses garš, tāpēc šķiet, ka vairāki jauno Apple datoru īpašnieki ir saskārušies ar līdzīgām problēmām. Līdzīgas ziņas var atrast arī Reddit forumā, kur kāds lietotājs raksta, ka dators spēj nolasīt tikai pusi no viņa SD kartēm.

Pagaidām Apple nav sniedzis oficiālu komentāru, bet visai iespējams, ka tā ir vienkārša programmatūras kļūda, ko varēs izlabot ar atjauninājumu.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti