Nākamās paaudzes Apple Magic Mouse 

Apple Magic Mouse

Šķiet, Apple, izmantojot Magic Mouse mainīs to, kā mijiedarbojamies ar digitālo pasauli. Tā kļūs reālistiskāka un sajūtām bagātāka. 

Uzņēmums vēlas izveidot jaunu veidu, kā mijiedarbojamies ar saviem datoriem un spēlēm. ASV Patentu un Preču Zīmju birojs nesen paziņojis par Apple nākamās paaudzes Magic Mouse plāniem. Tā nebūs parasta pelīte, jo ir veidota, lai padarītu digitālo pasauli reālāku kā jebkad. 

Kas padara šo Magic Mouse īpašu?

Atšķirībā no pelītēm, pie kā esam pieraduši līdz šim, Apple jaunais ražojums ļaus izjust uz ekrāna notiekošo. Vienalga – lietotājs spēlē, projektē vai pēta virtuālās pasaules – atkarībā no darbības, šī pelīte spēs mainīt to, cik grūti ir kustēties. Piemēram, ja spēles varonis staigā uz ledus, pelīte slīdēs daudz vieglāk. Taču, ja spēlētājs dodas cauri smiltīm, tiks izjusta lielāka pretestība – gluži kā dzīvē. 

Kā tas strādā? 

Pelītes iekšpusē ir speciāli uzstādījumi, kas ietver “haptic assembly’’ (haptiskā montāža) tehnoloģiju. Tehnoloģija spēj kontrolēt to pelītes daļu, kas saskaras ar galdu, apgrūtinot tās kustināšanu. Ierīce spēj atdarināt dažādas virsmas, sākot no ledus un smiltīm līdz pat dažādu tekstūru kokam; pat izciļņus uz metāla plāksnes. 

Ne tikai priekš spēlēm

Kamēr spēlētāji, iespējams, izjutīs vislielāko sajūsmu par šo tehnoloģiju, tā ir piemērota ne tikai vienai auditorijai. Dizaineri, kuri strādā ar 3D programmatūrām vai jebkurš virtuālās un alternatīvās vides baudītājs, spēs novērtēt šo funkciju. Tā pievieno vēl vienu mijiedarbības slāni, ko parastā pelīte nespēj izdarīt. 

Magic Mouse pieejamība un cerības

Apple nav atklājuši, kad šī pelīte būs pieejama tirgū vai cik tā maksās. Piemēram, parastās Magic Mouse cena sākas no 94 EUR. Tomēr ziņas par izstrādi atzīmē ievērojamu soli tuvāk dziļākai un reālākai mijiedarbībai ar digitālo vidi. 

Pelītes tehnoloģija sola nodrošināt jaunu digitālās pieredzes reālisma līmeni – tādu, ko nekad iepriekš neesam pieredzējuši. Labs nāk ar gaidīšanu. 

Avots: News9Live

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt